[elicytacje] i licytacja - ram promaster #62571918
I licytacja Ruchomości
RAM PROMASTER
CENA WYWOŁAWCZA: 60 000 zł (SZACUNKOWO: 80 000 zł)
brak badania technicznego, brak ubezpieczenia OC
Nazwa katalogowa: Furgon
Marka: RAM
Model: Promaster
Typ nadwozia: furgon
Pojemność silnika: 3597 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna/gaz
Rok produkcji: 2019
Nr rejestracyjny: W9ILMNT
Nr VIN: 3C6TRVNG7KE510871
Data pierwszej rejestracji: 2019-01-01
Przebieg: 134839 km
Stan techniczny: używany
OGLĘDZINY:
Warszawska 174
26-600 RADOM, mazowieckie
16.09.2026 r. w godz. od 11:00 do 12:00 po uprzednim zgłoszeniu chęci oglądania pod nr tel.
Pierwszy Urząd Skarbowy w Radomiu
Marta Lis
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/8eec2cd4-8f61-418e-8be2-d745b52e8691
I licytacja Ruchomości Mercedes-Benz AMG A 45 S 4MATIC+ CENA WYWOŁAWCZA: 171 000 zł (SZACUNKOWO: 228 000 zł) Pojazd nie posiada ważnego badania technicznego i ubezpieczenia OC. Brak dowodu rejestracyjnego, brak kluczyków. Brak możliwości odczytania licznika. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy M
price
44 days ago
II licytacja Ruchomości AUDI A6 2,4 KAT CENA WYWOŁAWCZA: 2 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Pojazd przyjechał pod Urząd na kołach, obecnie nie odpala (rozładowany akumulator). Badanie techniczne ważne do 5.02.2027 r. Badanie odbiorcze zbiornika LPG ważne do 14.04.2026 r. Polisa OC ważna do 1.04.202
price
33 days ago
I licytacja Ruchomości BMW M8 Competition CENA WYWOŁAWCZA: 303 750 zł (SZACUNKOWO: 405 000 zł) Kolejne badanie techniczne 23.10.2026 r. Przebieg: 113312 km Pojemność silnika: 4395 cm³ Marka: BMW Typ nadwozia: sedan Rodzaj paliwa : benzyna Rok produkcji: 2020 Skrzynia biegów: automatyczna Nr re
price
44 days ago
I licytacja Ruchomości AUDI A3 CENA WYWOŁAWCZA: 6 750 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł) Samochód na parking urzędu wjechał na kołach. Posiada aktualne badania techniczne, dwa kluczyki oraz dowód rejestracyjny. Posiada rozładowany akumulator - obecnie nie odpala. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka
price
29 days ago
I licytacja Ruchomości IVECO DAILY CENA WYWOŁAWCZA: 9 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) Pojazd na chodzie - rozładowany akumulator. W CEPiK widnieje informacja o wymianie licznika w 2023 r. przy stanie licznika 196 163 km. 1 kluczyk. Brak dowodu rejestracyjnego. Nazwa katalogowa: Furgon Marka: Ive
price
29 days ago
I licytacja Ruchomości Ładowacz Czołowy Hydramet TUR 16 Euroramka 2010 CENA WYWOŁAWCZA: 17 625 zł (SZACUNKOWO: 23 500 zł) Nazwa katalogowa: Ładowacz czołowy Marka: Hydramet Model: TUR-16 Rok produkcji: 2010 Nr fabryczny: 288/2010 Stan techniczny: używany OGLĘDZINY: Witosa 10a 26-600 Radom,
price
7 days ago
Ruchomości MITSUBISHI SPACE STAR CENA WYWOŁAWCZA: 400 zł (SZACUNKOWO: 3 300 zł) Wskazany przebieg pojazdu odnotowany został 21.07.2023 r. przez Stację Kontroli Pojazdów podczas ostatniego badania technicznego. Pojazd sprzedawany z jednym kluczykiem, bez dowodu rejestracyjnego i bez karty pojaz
price
7 days ago
Ruchomości PEUGEOT 508 CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) Wskazany przebieg pojazdu odnotowany został 26.07.2025 r. przez Stację Kontroli Pojazdów podczas ostatniego badania technicznego. Pojazd sprzedawany z dwoma kluczykami, bez dowodu rejestracyjnego i bez karty pojazdu. N
price
7 days ago
I licytacja Ruchomości FORD FIESTA CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Pojazd sprzedawany z jednym kluczykiem, bez dowodu rejestracyjnego i bez karty pojazdu. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Ford Model: Fiesta Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1242 cm³ Rodza
price
4 days ago
Ruchomości OPEL ASTRA CENA WYWOŁAWCZA: 400 zł (SZACUNKOWO: 2 200 zł) Wskazany przebieg pojazdu odnotowany został 4.04.2025 r. przez Stację Kontroli Pojazdów podczas ostatniego badania technicznego. Pojazd sprzedawany z jednym kluczykiem, bez dowodu rejestracyjnego i bez karty pojazdu. Nazwa
price
4 days ago
I licytacja Ruchomości Rębak do Gałęzi Tarczowy Junkkari HJ 170 2013 CENA WYWOŁAWCZA: 27 750 zł (SZACUNKOWO: 37 000 zł) Nazwa katalogowa: Rębak do gałęzi Marka: Junkkari Model: HJ 170 Rok produkcji: 2013 Nr fabryczny: 100083 Stan techniczny: używany OGLĘDZINY: Witosa 10a 26-600 Radom, mazow
price
7 days ago
I licytacja Ruchomości Przedni Podnośnik i Wałek Zuidberg 2013 CENA WYWOŁAWCZA: 14 625 zł (SZACUNKOWO: 19 500 zł) Nazwa katalogowa: Narzędzie rolnicze Marka: Zuidberg Model: Frontline Systems Rok produkcji: 2013 Nr fabryczny: 33110699 Stan techniczny: używany OGLĘDZINY: Witosa 10a 26-600 Ra
price
7 days ago
I licytacja Ruchomości Frezarka Karczownik do pni Teknamotor F-400 2017 CENA WYWOŁAWCZA: 20 625 zł (SZACUNKOWO: 27 500 zł) Nazwa katalogowa: Maszyna rolnicza Marka: Teknamotor Model: Skorpion frez F-400 Rok produkcji: 2017 Nr fabryczny: 4616702251 Stan techniczny: używany OGLĘDZINY: Witosa
price
7 days ago
I licytacja Ruchomości CYNKOMET T-169/2 PRZYCZEPA CIĘŻAROWA ROLNICZA SKRZYNIA CENA WYWOŁAWCZA: 22 125 zł (SZACUNKOWO: 29 500 zł) Pierwsza rejestracja 2010, Badanie techniczne 12.02.2026 r., kolejne badanie techniczne 12.02.2028 r. Nazwa katalogowa: Pojazd rolniczy Marka: Cynkomet Model: T-169/
price
7 days ago
Ruchomości Audi A4 CENA WYWOŁAWCZA: 400 zł (SZACUNKOWO: 3 900 zł) Wskazany przebieg pojazdu został odnotowany przez Stację Kontroli Pojazdów 24.05.2025 podczas przeglądu technicznego. Pojazd bez dowodu rejestracyjnego i karty pojazdu, z jednym kluczykiem. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Ma
price
5 days ago
I licytacja Ruchomości Traktorek kosiarka Etesia Hydro 124D CENA WYWOŁAWCZA: 33 750 zł (SZACUNKOWO: 45 000 zł) Nazwa katalogowa: Kosiarka Marka: Etesia Model: Hydro 124DL Rok produkcji: 2015 Nr fabryczny: H124D104901 Stan techniczny: używany OGLĘDZINY: Witosa 10a 26-600 Radom, mazowieckie
price
7 days ago
I licytacja Ruchomości Wielofunkcyjna maszyna komunalna CENA WYWOŁAWCZA: 51 750 zł (SZACUNKOWO: 69 000 zł) Nazwa katalogowa: Inna Marka: Egholm Model: Park Ranger 2150 Rok produkcji: 2011 Nr fabryczny: FH2 Stan techniczny: używany OGLĘDZINY: Witosa 10A 26-600 Radom, mazowieckie Ruchomość
price
7 days ago
I licytacja Ruchomości TOYOTA RAV4 CENA WYWOŁAWCZA: 16 500 zł (SZACUNKOWO: 22 000 zł) Pojazd sprzedawany z jednym kluczykiem, bez dowodu rejestracyjnego i bez karty pojazdu. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Toyota Model: RAV-4 Typ nadwozia: inny Pojemność silnika: 1995 cm³ Rodzaj pali
price
4 days ago
Ruchomości ROVER 45 CENA WYWOŁAWCZA: 300 zł (SZACUNKOWO: 1 000 zł) Wskazany przebieg pojazdu odnotowany został 9.10.2025 r. przez Stację Kontroli Pojazdów podczas ostatniego badania technicznego. Pojazd sprzedawany z jednym kluczykiem, bez dowodu rejestracyjnego i bez karty pojazdu. Nazwa ka
price
7 days ago
![[elicytacje] i licytacja - ram promaster - Zdjęcie 1 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0828/101810/d43b228f1/fc7cbd4c-056a-2b59-e3f3-de494247e5a5_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - ram promaster - Zdjęcie 2 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0828/101812/faf44ee30/4de1e06e-73fb-6943-0279-504f4ee7f5bc_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - ram promaster - Zdjęcie 3 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0828/101816/0b5551223/99669d9e-17cd-a1ec-fc2e-51fc1e75b8c1_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - ram promaster - Zdjęcie 4 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0828/101820/51949b6c3/6db51d8f-b82a-2788-176d-c6e21e002f94_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - ram promaster - Zdjęcie 5 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0828/101827/448328bbc/d074ec44-837a-3793-dbf1-93432a23476a_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - ram promaster - Zdjęcie 6 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0828/101832/7d5136ae1/7c4a7978-79a0-4b05-6fa6-f419f33c9cb6_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - ram promaster - Zdjęcie 7 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0828/101837/ec8d3b6e3/318f4176-f210-b832-2b30-d03d63040b61_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - ram promaster - Zdjęcie 8 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_wa.png)
![[elicytacje] i licytacja - ram promaster - Zdjęcie 9 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)