Honda cr-v 2.2 dtec - ii licytacja - [elicytacje] #62572245
II licytacja Ruchomości
Honda CR-V 2.2 DTEC
CENA WYWOŁAWCZA: 18 000 zł (SZACUNKOWO: 36 000 zł)
Samochód sprawny technicznie. Brak aktualnego przeglądu technicznego.
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Honda
Model: CR-V
Typ nadwozia: ciężarowy
Pojemność silnika: 2199 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2010
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: WSKEE75
Nr VIN: SHSRE6780AU017539
Data pierwszej rejestracji: 2010-12-21
Przebieg: 496258 km
Kolor: brązowy
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-01-28
OGLĘDZINY:
Jodłowa 9
08-300 SOKOŁÓW PODLASKI, mazowieckie
11.09.2026 w godz. od 10:00 do 11:00
Urząd Skarbowy w Sokołowie Podlaskim
Jarosław Steć
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/3a306ad0-0b03-47e8-a9cc-a6655ec9b000
I licytacja Ruchomości Honda Civic CENA WYWOŁAWCZA: 900 zł (SZACUNKOWO: 1 200 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanych ruchomości. Pojazdu nie udało się uruchomić, pos
cena
8 dni temu
I licytacja Ruchomości Honda Civic CENA WYWOŁAWCZA: 900 zł (SZACUNKOWO: 1 200 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanych ruchomości. Pojazdu nie udało się uruchomić, pos
cena
7 dni temu
II licytacja Ruchomości Samochód osobowy marki Honda City, rok prod. 2007 CENA WYWOŁAWCZA: 2 950 zł (SZACUNKOWO: 5 900 zł) Pojazd niesprawny. Do pojazdu posiadamy 1 kluczyk, dowód rejestracyjny, pojazd posiada uszkodzenia ogólne eksploatacyjne, wnętrze pojazdu noszą ślady użytkowania, brak możl
cena
4 dni temu
Ruchomości samochód osobowy Mercedes Benz C -200 CENA WYWOŁAWCZA: 1 700 zł (SZACUNKOWO: 6 300 zł) pojazd posiada kluczyki, ślady wyeksploatowania wnętrza pojazdu, uszkodzona przednia prawa opona, ślady wgnieceń na masce Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Mercedes-Benz Model: C 200 Typ
cena
dzisiaj, 14:32
Ruchomości samochód osobowy Mercedes Benz C -200 CENA WYWOŁAWCZA: 1 700 zł (SZACUNKOWO: 6 300 zł) pojazd posiada kluczyki, ślady wyeksploatowania wnętrza pojazdu, uszkodzona przednia prawa opona, ślady wgnieceń na masce Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Mercedes-Benz Model: C 200 Typ
cena
dzisiaj, 14:32
II licytacja Ruchomości Honda CR-V 2.2 DTEC CENA WYWOŁAWCZA: 18 000 zł (SZACUNKOWO: 36 000 zł) Samochód sprawny technicznie. Brak aktualnego przeglądu technicznego. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Honda Model: CR-V Typ nadwozia: ciężarowy Pojemność silnika: 2199 cm³ Rodzaj paliwa: ole
cena
dzisiaj, 14:25
I licytacja Ruchomości DACIA SANDERO STEPWAY, rok produkcji. 2012, poj. 1598 cm3, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 9 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) Przedmiot sprzedaży stanowi przepadek na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie ponosi odpowiedzialności za wady ukryte sprzedawanej ruchomości. Pojaz
cena
dzisiaj, 14:24
I licytacja Ruchomości DACIA SANDERO STEPWAY, rok produkcji. 2012, poj. 1598 cm3, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 9 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) Przedmiot sprzedaży stanowi przepadek na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie ponosi odpowiedzialności za wady ukryte sprzedawanej ruchomości. Pojaz
cena
dzisiaj, 14:24
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy SKODA OCTAVIA TOUR PREMIA CENA WYWOŁAWCZA: 3 375 zł (SZACUNKOWO: 4 500 zł) Dowód rejestracyjny, 1 kluczyk. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Škoda Model: Octavia Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 1896 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok prod
cena
dzisiaj, 14:22
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy SKODA OCTAVIA TOUR PREMIA CENA WYWOŁAWCZA: 3 375 zł (SZACUNKOWO: 4 500 zł) Dowód rejestracyjny, 1 kluczyk. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Škoda Model: Octavia Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 1896 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok prod
cena
dzisiaj, 14:22
I licytacja Ruchomości FIAT SEICENTO 2001 r. CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Badanie techniczne ważne do 25.03.2027 r. Pojazd posiada jeden kluczyk oraz dowód rejestracyjny. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanych ruchomości. Nazwa katalogowa: Samochód oso
cena
dzisiaj, 14:20
I licytacja Ruchomości FIAT SEICENTO 2001 r. CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Badanie techniczne ważne do 25.03.2027 r. Pojazd posiada jeden kluczyk oraz dowód rejestracyjny. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanych ruchomości. Nazwa katalogowa: Samochód oso
cena
dzisiaj, 14:20
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy SKODA OCTAVIA TOUR PREMIA CENA WYWOŁAWCZA: 3 375 zł (SZACUNKOWO: 4 500 zł) Dowód rejestracyjny, 1 kluczyk. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Škoda Model: Octavia Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 1896 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok prod
cena
dzisiaj, 14:20
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy SKODA OCTAVIA TOUR PREMIA CENA WYWOŁAWCZA: 3 375 zł (SZACUNKOWO: 4 500 zł) Dowód rejestracyjny, 1 kluczyk. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Škoda Model: Octavia Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 1896 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok prod
cena
dzisiaj, 14:19
II licytacja Ruchomości Drewno kominkowe iglaste CENA WYWOŁAWCZA: 100 zł (SZACUNKOWO: 200 zł) Drewno kominkowe iglaste w ilości ok. 1 metra przestrzennego, suche, częściowo widoczna próchnica. Nazwa katalogowa: Drewno kominkowe Opis przedmiotu: Drewno kominkowe iglaste w ilości ok. 1 metra prz
cena
dzisiaj, 14:18
I licytacja Prawa majątkowego Pakiet 10 000 000 akcji IDH Development S.A. z siedzibą w Warszawie KRS 0000290680 CENA WYWOŁAWCZA: 2 465 646 zł (SZACUNKOWO: 3 287 529 zł) Nazwa katalogowa: Instrumenty finansowe zapisane na rachunku papierów wartościowych lub innym rachunku, niebędące przedmiote
cena
dzisiaj, 14:14
Ruchomości samochód ciężarowy Citroen Jumper CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 10 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód dostawczy Marka: Citroën Model: Jumper Typ nadwozia: bus Pojemność silnika: 2800 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2004 Nr rejestracyjny: WCI20555 Nr VIN: VF
cena
dzisiaj, 14:13
Ruchomości samochód osobowy Citroen Xsara CENA WYWOŁAWCZA: 500 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Citroën Model: Xsara Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1587 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 2002 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny
cena
dzisiaj, 14:12
Ruchomości samochód osobowy Citroen Xsara CENA WYWOŁAWCZA: 500 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Citroën Model: Xsara Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1587 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 2002 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny
cena
dzisiaj, 14:12
![Honda cr-v 2.2 dtec - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 1 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/142427/3a966610e/81609ddd-ef09-1bbc-94b7-c82f2ad4bedb_b.webp)
![Honda cr-v 2.2 dtec - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 2 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/142433/c754c512c/73bca492-84b8-43b9-e50c-ca41876dc602_b.webp)
![Honda cr-v 2.2 dtec - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 3 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/142442/4ffec1946/92e661f9-b8d4-b9db-ea39-3be02e31e063_b.webp)
![Honda cr-v 2.2 dtec - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 4 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/142446/62bb51cc7/5122e6c4-9c2d-9761-7398-c7d152a674ed_b.webp)
![Honda cr-v 2.2 dtec - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 5 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/142452/dba27a4d9/9835e77a-6da5-2165-69be-220692506e25_b.webp)
![Honda cr-v 2.2 dtec - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 6 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/142459/3ddf4ce17/8c8be124-0105-e2fd-f3ca-f60f9319c89b_b.webp)
![Honda cr-v 2.2 dtec - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 7 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/142503/f626ffa04/eafc2880-3305-c9c7-07e5-d63fced1e12c_b.webp)
![Honda cr-v 2.2 dtec - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 8 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/142506/33e4aa6f9/7fd30ada-ec3c-44f0-22a2-5fab7c07fee8_b.webp)
![Honda cr-v 2.2 dtec - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 10 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)