[elicytacje] i licytacja - dacia sandero stepway, rok produkcji. 2012, poj. 1598 cm3, benzyna #62572242
I licytacja Ruchomości
DACIA SANDERO STEPWAY, rok produkcji. 2012, poj. 1598 cm3, benzyna
CENA WYWOŁAWCZA: 9 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł)
Przedmiot sprzedaży stanowi przepadek na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie ponosi odpowiedzialności za wady ukryte sprzedawanej ruchomości.
Pojazd został uruchomiony przy użyciu kabli rozruchowych. Posiada dwa kluczyki. Nie posiada ważnego badania technicznego, ostatnie badanie wykonano 15.01.2025 r. Pojazd nosi liczne uszkodzenia lakiernicze, otarcia oraz wgniecenia.
Data pierwszej rejestracji w kraju: 08.02.2021 r.
Przebieg: 130904 km
Stan techniczny: używany
Skrzynia biegów: manualna
Kolor: czarny
Nr rejestracyjny: WD2049P
Nr VIN: UU1BSDA3K47762350
Rok produkcji: 2012
Rodzaj paliwa: benzyna
Data pierwszej rejestracji: 2012-09-28
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Dacia
Model: Sandero Stepway
Typ nadwozia: hatchback-5-D
Pojemność silnika: 1598 cm³
OC ważne do: 2027-08-26
OGLĘDZINY:
Hugona Kołłątaja 1B / 206
05-400 Otwock, mazowieckie
Ruchomość można oglądać od 24.09.2026 r. do 25.09.2026 r. w godzinach od 9:00 do 10:00 po uprzednim zgłoszeniu chęci oglądania pod nr telefonu (22) 778-24-19 lub
Urząd Skarbowy w Otwocku
Marek Niedziółka
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/a46232a2-44ee-42d7-9a0a-2c6a4be50b24
I licytacja Ruchomości Kia Picanto, rok 2005, poj. 999 cm3, CENA WYWOŁAWCZA: 1 125 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanych ruchomości. Pojazd u
cena
20 dni temu
I licytacja Ruchomości Matra ( Renault) Espace rok prod 1997, poj. 1998 cm3 CENA WYWOŁAWCZA: 900 zł (SZACUNKOWO: 1 200 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanych ruchomo
cena
20 dni temu
I licytacja Ruchomości VOLVO S60, rok prod. 2003, poj. 2401 cm3, olej napędowy CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanych ru
cena
15 dni temu
I licytacja Ruchomości Mercedes-Benz AMG A 45 S 4MATIC+ CENA WYWOŁAWCZA: 171 000 zł (SZACUNKOWO: 228 000 zł) Pojazd nie posiada ważnego badania technicznego i ubezpieczenia OC. Brak dowodu rejestracyjnego, brak kluczyków. Brak możliwości odczytania licznika. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy M
cena
44 dni temu
II licytacja Nieruchomości Udział w nieruchomości rolnej CENA WYWOŁAWCZA: 28 875 zł (SZACUNKOWO: 41 250 zł) Nazwa katalogowa: Grunt Własność i inne prawa rzeczowe: współwłasność ułamkowa Numer ewidencyjny działki i powierzchnia [ha]: 310 - 1,76 ha; 309 - 0,37 ha Łączna powierzchnia gruntu (wsz
cena
36 dni temu
II licytacja Nieruchomości Udział w nieruchomości rolnej CENA WYWOŁAWCZA: 28 875 zł (SZACUNKOWO: 41 250 zł) Nazwa katalogowa: Grunt Własność i inne prawa rzeczowe: współwłasność ułamkowa Numer ewidencyjny działki i powierzchnia [ha]: 310 - 1,76 ha; 309 - 0,37 ha Łączna powierzchnia gruntu (wsz
cena
19 dni temu
I licytacja Ruchomości 818 pozycji wyrobów jubilerskich oraz 18 obrazków dewocjonalnych CENA WYWOŁAWCZA: 210 671 zł (SZACUNKOWO: 280 895 zł) nowe wyroby jubilerskie wykonane ze złota i srebra bez śladów uszkodzeń; wycenione w cenach hurtowych z uwzględnieniem ich rzeczywistej masy; w wyrobach o
cena
40 dni temu
I licytacja Nieruchomości Udział w nieruchomości rolnej CENA WYWOŁAWCZA: 30 937 zł (SZACUNKOWO: 41 250 zł) Nazwa katalogowa: Grunt Własność i inne prawa rzeczowe: współwłasność ułamkowa Numer ewidencyjny działki i powierzchnia [ha]: 310 - 1,76 ha; 309 - 0,37 ha Łączna powierzchnia gruntu (wszy
cena
19 dni temu
I licytacja Nieruchomości Lokal mieszkalny CENA WYWOŁAWCZA: 1 781 351 zł (SZACUNKOWO: 2 375 134 zł) Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny stanowiący odrębną nieruchomość, usytuowany na 10 piętrze w budynku mieszkalnym wielorodzinnym. Budynek ma 17 kondygnacji nadziemnych, został wzniesiony
cena
27 dni temu
II licytacja Ruchomości AUDI A6 2,4 KAT CENA WYWOŁAWCZA: 2 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Pojazd przyjechał pod Urząd na kołach, obecnie nie odpala (rozładowany akumulator). Badanie techniczne ważne do 5.02.2027 r. Badanie odbiorcze zbiornika LPG ważne do 14.04.2026 r. Polisa OC ważna do 1.04.202
cena
33 dni temu
I licytacja Ruchomości BMW M8 Competition CENA WYWOŁAWCZA: 303 750 zł (SZACUNKOWO: 405 000 zł) Kolejne badanie techniczne 23.10.2026 r. Przebieg: 113312 km Pojemność silnika: 4395 cm³ Marka: BMW Typ nadwozia: sedan Rodzaj paliwa : benzyna Rok produkcji: 2020 Skrzynia biegów: automatyczna Nr re
cena
44 dni temu
I licytacja Ruchomości Hulajnoga elektryczna Segway Ninebot SNSC 1.0 koloru czarnego bez ładowarki i baterii CENA WYWOŁAWCZA: 75 zł (SZACUNKOWO: 100 zł) Hulajnoga używana, bez ładowarki i baterii. Rok produkcji przed 2020 r. Nie uruchamia się. Najprawdopodobniej rozładowany akumulator. Kierownic
cena
20 dni temu
I licytacja Ruchomości Hulajnoga elektryczna Segway Ninebot SNSC 1.0 koloru czarnego bez ładowarki CENA WYWOŁAWCZA: 120 zł (SZACUNKOWO: 160 zł) Hulajnoga używana, bez ładowarki. Rok produkcji przed 2020 r. Nie uruchamia się. Najprawdopodobniej rozładowany akumulator. Nazwa katalogowa: Hulajno
cena
20 dni temu
I licytacja Nieruchomości Nieruchomość gruntowa rolna niezabudowana o pow. 2,4700 ha położona w Wierzbicy, gmina Wierzbica CENA WYWOŁAWCZA: 110 250 zł (SZACUNKOWO: 147 000 zł) Przedmiotem licytacji jest nieruchomość gruntowa rolna o powierzchni 2,4700 ha, położona we wsi Wierzbica, województwo
cena
26 dni temu
Ruchomości Części samochodowe BMW CENA WYWOŁAWCZA: 34 312 zł (SZACUNKOWO: 45 750 zł) Oferta dotyczy sprzedaży całości towaru. Nazwa katalogowa: Inne Opis przedmiotu: części samochodowe marki BMW tj. elementy blacharki samochodowej, silnik, skrzynie biegów, tapicerka samochodowa, elementy układ
cena
33 dni temu
I licytacja Ruchomości Hulajnoga elektryczna Segway Ninebot SNSC 1.0 koloru czarnego bez ładowarki CENA WYWOŁAWCZA: 120 zł (SZACUNKOWO: 160 zł) Hulajnoga używana, bez ładowarki. Rok produkcji przed 2020 r. Nie uruchamia się. Najprawdopodobniej rozładowany akumulator. Nazwa katalogowa: Hulajnoga
cena
20 dni temu
I licytacja Ruchomości AUDI A3 CENA WYWOŁAWCZA: 6 750 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł) Samochód na parking urzędu wjechał na kołach. Posiada aktualne badania techniczne, dwa kluczyki oraz dowód rejestracyjny. Posiada rozładowany akumulator - obecnie nie odpala. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka
cena
29 dni temu
II licytacja Ruchomości Volkswagen Caddy, rok prod. 2012 CENA WYWOŁAWCZA: 8 000 zł (SZACUNKOWO: 16 000 zł) Pojazd posiada dowód rejestracyjny oraz jedną parę kluczyków. Przegląd techniczny do 15.05.2027 r. Nazwa katalogowa: Samochód ciężarowy Marka: Volkswagen Model: CADDY Zastosowanie: inne P
cena
6 dni temu
I licytacja Ruchomości Hulajnoga elektryczna koloru zielonego używana bez ładowarki CENA WYWOŁAWCZA: 120 zł (SZACUNKOWO: 160 zł) Nazwa katalogowa: Hulajnoga Opis przedmiotu: Hulajnoga elektryczna koloru zielonego używana bez ładowarki Marka: Brak Model: brak Jednostka miary: sztuka (szt.) Licz
cena
20 dni temu
![[elicytacje] i licytacja - dacia sandero stepway, rok produkcji. 2012, poj. 1598 cm3, benzyna - Zdjęcie 1 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/142316/7f469090f/d0652b49-fc31-8c9b-6364-3a422efa6030_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - dacia sandero stepway, rok produkcji. 2012, poj. 1598 cm3, benzyna - Zdjęcie 2 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/142324/7ba386930/6c420cf9-10ee-39e0-c942-79d5443cd5e4_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - dacia sandero stepway, rok produkcji. 2012, poj. 1598 cm3, benzyna - Zdjęcie 3 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/142329/e133c4da8/452f2870-f9ab-5ad5-fab2-ce780b7dde48_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - dacia sandero stepway, rok produkcji. 2012, poj. 1598 cm3, benzyna - Zdjęcie 4 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/142336/c7dee8c82/1e0cbf4d-cf44-4498-88a7-03d16761a357_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - dacia sandero stepway, rok produkcji. 2012, poj. 1598 cm3, benzyna - Zdjęcie 5 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/142343/c4cb8763f/2c8448ba-39ab-c231-29e8-9383a92172c0_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - dacia sandero stepway, rok produkcji. 2012, poj. 1598 cm3, benzyna - Zdjęcie 6 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/142347/34d62b4e5/38741f6f-86c7-3c89-56a4-f77aa7ef2d95_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - dacia sandero stepway, rok produkcji. 2012, poj. 1598 cm3, benzyna - Zdjęcie 7 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/142355/599f892f4/f68d451a-e503-b502-25d3-cf757e42611a_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - dacia sandero stepway, rok produkcji. 2012, poj. 1598 cm3, benzyna - Zdjęcie 8 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/142400/f9bb24ada/70e769bc-a7cc-f25e-38a4-2e5cf3462bf5_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - dacia sandero stepway, rok produkcji. 2012, poj. 1598 cm3, benzyna - Zdjęcie 9 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/142406/6e4422cd7/78ebc43e-d198-9cd0-37cf-86bd6223a616_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - dacia sandero stepway, rok produkcji. 2012, poj. 1598 cm3, benzyna - Zdjęcie 10 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/142410/322c5173a/ee68afa4-f49c-6e66-17e4-801ce04da763_b.webp)