[elicytacje] i licytacja - dacia sandero stepway, rok produkcji. 2012, poj. 1598 cm3, benzyna #62572242

[elicytacje] i licytacja - dacia sandero stepway, rok produkcji. 2012, poj. 1598 cm3, benzyna  - Zdjęcie 1 - WARSZAWIAK.EU[elicytacje] i licytacja - dacia sandero stepway, rok produkcji. 2012, poj. 1598 cm3, benzyna  - Zdjęcie 2 - WARSZAWIAK.EU[elicytacje] i licytacja - dacia sandero stepway, rok produkcji. 2012, poj. 1598 cm3, benzyna  - Zdjęcie 3 - WARSZAWIAK.EU[elicytacje] i licytacja - dacia sandero stepway, rok produkcji. 2012, poj. 1598 cm3, benzyna  - Zdjęcie 4 - WARSZAWIAK.EU[elicytacje] i licytacja - dacia sandero stepway, rok produkcji. 2012, poj. 1598 cm3, benzyna  - Zdjęcie 5 - WARSZAWIAK.EU[elicytacje] i licytacja - dacia sandero stepway, rok produkcji. 2012, poj. 1598 cm3, benzyna  - Zdjęcie 6 - WARSZAWIAK.EU[elicytacje] i licytacja - dacia sandero stepway, rok produkcji. 2012, poj. 1598 cm3, benzyna  - Zdjęcie 7 - WARSZAWIAK.EU[elicytacje] i licytacja - dacia sandero stepway, rok produkcji. 2012, poj. 1598 cm3, benzyna  - Zdjęcie 8 - WARSZAWIAK.EU[elicytacje] i licytacja - dacia sandero stepway, rok produkcji. 2012, poj. 1598 cm3, benzyna  - Zdjęcie 9 - WARSZAWIAK.EU[elicytacje] i licytacja - dacia sandero stepway, rok produkcji. 2012, poj. 1598 cm3, benzyna  - Zdjęcie 10 - WARSZAWIAK.EU
Oпис
Ціна Від

I licytacja Ruchomości

DACIA SANDERO STEPWAY, rok produkcji. 2012, poj. 1598 cm3, benzyna

CENA WYWOŁAWCZA: 9 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł)

Przedmiot sprzedaży stanowi przepadek na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie ponosi odpowiedzialności za wady ukryte sprzedawanej ruchomości.
Pojazd został uruchomiony przy użyciu kabli rozruchowych. Posiada dwa kluczyki. Nie posiada ważnego badania technicznego, ostatnie badanie wykonano 15.01.2025 r. Pojazd nosi liczne uszkodzenia lakiernicze, otarcia oraz wgniecenia.

Data pierwszej rejestracji w kraju: 08.02.2021 r.

Przebieg: 130904 km
Stan techniczny: używany
Skrzynia biegów: manualna
Kolor: czarny
Nr rejestracyjny: WD2049P
Nr VIN: UU1BSDA3K47762350
Rok produkcji: 2012
Rodzaj paliwa: benzyna
Data pierwszej rejestracji: 2012-09-28
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Dacia
Model: Sandero Stepway
Typ nadwozia: hatchback-5-D
Pojemność silnika: 1598 cm³
OC ważne do: 2027-08-26



OGLĘDZINY:
Hugona Kołłątaja 1B / 206
05-400 Otwock, mazowieckie

Ruchomość można oglądać od 24.09.2026 r. do 25.09.2026 r. w godzinach od 9:00 do 10:00 po uprzednim zgłoszeniu chęci oglądania pod nr telefonu (22) 778-24-19 lub



Urząd Skarbowy w Otwocku

Marek Niedziółka
tel.


Elektroniczna licytacja ruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/a46232a2-44ee-42d7-9a0a-2c6a4be50b24

  • « Назад
  • ID: 62572242
    Перегляди: 3
Закінчується через 34 дні

bід 9 000 PLN ціна

Телефонуйте

КОМПАНІЯ

МІСЦЕ

Зверніть увагу