[eLicytacje] - samochód osobowy Mercedes Benz C -200 #62572264

[eLicytacje]  - samochód osobowy Mercedes Benz C -200 - Zdjęcie 1 - WARSZAWIAK.EU[eLicytacje]  - samochód osobowy Mercedes Benz C -200 - Zdjęcie 2 - WARSZAWIAK.EU[eLicytacje]  - samochód osobowy Mercedes Benz C -200 - Zdjęcie 3 - WARSZAWIAK.EU[eLicytacje]  - samochód osobowy Mercedes Benz C -200 - Zdjęcie 4 - WARSZAWIAK.EU[eLicytacje]  - samochód osobowy Mercedes Benz C -200 - Zdjęcie 5 - WARSZAWIAK.EU
Opis
Cena Od

Ruchomości

samochód osobowy Mercedes Benz C -200

CENA WYWOŁAWCZA: 1 700 zł (SZACUNKOWO: 6 300 zł)

pojazd posiada kluczyki, ślady wyeksploatowania wnętrza pojazdu, uszkodzona przednia prawa opona, ślady wgnieceń na masce

Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Mercedes-Benz
Model: C 200
Typ nadwozia: kombi
Pojemność silnika: 2148 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2002
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: WLI 31829
Nr VIN: WDB2032041F367127
Data pierwszej rejestracji: 2002-11-25
Przebieg: 315785 km
Kolor: srebrny
Stan techniczny: używany



OGLĘDZINY:
Wojska Polskiego 39
26-700 Zwoleń, mazowieckie

08.09.2026 r. w godz. od 8:30 do 10:45 po uprzednim kontakcie telefonicznym z pracownikiem organu egzekucyjnego tel. wew. 221



Urząd Skarbowy w Zwoleniu

Emilia Chojecka
tel.


Nieelektroniczna sprzedaż ruchomości z wolnej ręki


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/4e0fac36-ffaa-45b0-86fd-10941b593167

  • « Powrót
  • ID: 62572264
    Wyświetleń: 1
Wygasa za 7 dni

od 1 700 zł cena

Zadzwoń

FIRMA

LOKALIZACJA

Zobacz też