Samochód osobowy skoda octavia tour premia - i licytacja - [elicytacje] #62572237

Samochód osobowy skoda octavia tour premia - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 1 - WARSZAWIAK.EUSamochód osobowy skoda octavia tour premia - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 2 - WARSZAWIAK.EUSamochód osobowy skoda octavia tour premia - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 3 - WARSZAWIAK.EUSamochód osobowy skoda octavia tour premia - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 4 - WARSZAWIAK.EUSamochód osobowy skoda octavia tour premia - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 5 - WARSZAWIAK.EUSamochód osobowy skoda octavia tour premia - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 6 - WARSZAWIAK.EUSamochód osobowy skoda octavia tour premia - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 7 - WARSZAWIAK.EU
Opis
Cena Od

I licytacja Ruchomości

Samochód osobowy SKODA OCTAVIA TOUR PREMIA

CENA WYWOŁAWCZA: 3 375 zł (SZACUNKOWO: 4 500 zł)

Dowód rejestracyjny, 1 kluczyk.

Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Škoda
Model: Octavia
Typ nadwozia: kombi
Pojemność silnika: 1896 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2009
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: WL3891S
Nr VIN: TMBJS41U9A8838828
Data pierwszej rejestracji: 2009-11-12
Przebieg: 342433 km
Stan techniczny: używany
Kolor: czarny
OC ważne do: 2027-08-13



OGLĘDZINY:
marsz. Józefa Piłsudskiego 43C
05-120 Legionowo, mazowieckie

Od 23.09.2026 do 25.09.2026 w godz. od 10:00 do 14:00 lub po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym z pracownikiem organu egzekucyjnego pod nr telefonu: , .



Urząd Skarbowy w Legionowie

Jarosław Kołacz
tel.


Elektroniczna licytacja ruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/295658f9-2a3d-4153-903b-8d756f5b8773

  • « Powrót
  • ID: 62572237
    Wyświetleń: 4
Wygasa za 64 dni

od 3 375 zł cena

Zadzwoń

FIRMA

LOKALIZACJA

Zobacz też