Samochód osobowy skoda octavia tour premia - i licytacja - [elicytacje] #62572230
I licytacja Ruchomości
Samochód osobowy SKODA OCTAVIA TOUR PREMIA
CENA WYWOŁAWCZA: 3 375 zł (SZACUNKOWO: 4 500 zł)
Dowód rejestracyjny, 1 kluczyk.
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Škoda
Model: Octavia
Typ nadwozia: kombi
Pojemność silnika: 1896 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2009
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: WL3891S
Nr VIN: TMBJS41U9A8838828
Data pierwszej rejestracji: 2009-11-12
Przebieg: 342433 km
Stan techniczny: używany
Kolor: czarny
OC ważne do: 2027-08-13
OGLĘDZINY:
marsz. Józefa Piłsudskiego 43C
05-120 Legionowo, mazowieckie
Od 23.09.2026 do 25.09.2026 w godz. od 10:00 do 14:00 lub po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym z pracownikiem organu egzekucyjnego pod nr telefonu: , .
Urząd Skarbowy w Legionowie
Jarosław Kołacz
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/e582d108-e551-48f7-aeb1-fd2e3e8ea75d
Ruchomości Daimlerchrysler C180 Coupe 2002 rok CENA WYWOŁAWCZA: 6 000 zł (SZACUNKOWO: 15 000 zł) pojazd w stanie technicznym dobrym, dwa kluczyki, karta pojazdu, dowód rejestracyjny Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Daimler Chrysler Model: brak Typ nadwozia: coupé Pojemność silnika: 19
cena
21 dni temu
I licytacja Ruchomości Skoda Fabia CENA WYWOŁAWCZA: 750 zł (SZACUNKOWO: 1 000 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanych ruchomości. Pojazdu nie udało się uruchomić, pos
cena
19 dni temu
I licytacja Ruchomości ŠKODA OCTAVIA 2002 ROK CENA WYWOŁAWCZA: 4 125 zł (SZACUNKOWO: 5 500 zł) stan techniczny pojazdu dobry, bez widocznych uszkodzeń, 2 kluczyki do samochodu, 2 kluczyki do blokady, karta pojazdu, brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Škoda Mode
cena
21 dni temu
I licytacja Ruchomości Matra ( Renault) Espace rok prod 1997, poj. 1998 cm3 CENA WYWOŁAWCZA: 900 zł (SZACUNKOWO: 1 200 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanych ruchomo
cena
20 dni temu
II licytacja Ruchomości Skoda Fabia 1,4 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 750 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Škoda Model: Fabia Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1397 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 2002 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracy
cena
13 dni temu
I licytacja Ruchomości Skoda Octavia rok 2004, poj. 1595 cm3 CENA WYWOŁAWCZA: 1 350 zł (SZACUNKOWO: 1 800 zł) Pojazd posiada liczne ślady użytkowania, wgniecenia, odpryski lakieru oraz ogniska korozji. W zestawie z autem znajdują się 2 sztuki kluczyków oraz dowód rejestracyjny. Wyposażenie obej
cena
15 dni temu
I licytacja Ruchomości Skoda Superb rok 2015, poj. 1390 cm3 CENA WYWOŁAWCZA: 9 225 zł (SZACUNKOWO: 12 300 zł) Pojazd posiada liczne ślady użytkowania, odpryski lakieru oraz ogniska korozji. W zestawie z autem znajduje się dowód rejestracyjny wraz z kluczykami szt. 1. Wnętrze jest w stanie przeci
cena
14 dni temu
I licytacja Ruchomości Ligier 2008r. CENA WYWOŁAWCZA: 6 000 zł (SZACUNKOWO: 8 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Ligier Model: X - Too Typ nadwozia: hatchback-3-D Pojemność silnika: 505 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 2008 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny: WW
cena
13 dni temu
I licytacja Ruchomości Skoda Superb rok 2015, poj. 1390 cm3 CENA WYWOŁAWCZA: 9 225 zł (SZACUNKOWO: 12 300 zł) Pojazd posiada liczne ślady użytkowania, odpryski lakieru oraz ogniska korozji. W zestawie z autem znajduje się dowód rejestracyjny wraz z kluczykami szt. 1. Wnętrze jest w stanie przeci
cena
14 dni temu
Ruchomości Samochód SAAB 93 r. prod. 2006 CENA WYWOŁAWCZA: 800 zł (SZACUNKOWO: 2 500 zł) Uszkodzony przód i prawy błotnik, brak lamp, nieuruchomiony - niesprawne źródło zasilania, stan licznika wynika z raportu historii pojazdu Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Saab Model: 9-3 Typ nadw
cena
5 dni temu
Ruchomości Citroen Xsara Picasso CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 4 125 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanych ruchomości. Przebieg pojazdu ustalono na podsta
cena
6 dni temu
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Citroen C4 1.6 HDI CENA WYWOŁAWCZA: 2 250 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Samochód osobowy Citroen C4 1.6 HDI, badania techniczne: 15.12.2026, ubezpieczenie: 11.12.2026, stan licznika: 450 145, organ egzekucyjny dysponuje jednym kluczykiem do pojazdu, brak dowod
cena
wczoraj, 18:20
II licytacja Ruchomości Samochód osobowy Skoda Octavia CENA WYWOŁAWCZA: 850 zł (SZACUNKOWO: 1 700 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanej ruchomości. Badanie techniczn
cena
wczoraj, 14:40
II licytacja Ruchomości Samochód osobowy Skoda Fabia CENA WYWOŁAWCZA: 1 700 zł (SZACUNKOWO: 3 400 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanej ruchomości. Brak ważnego bada
cena
wczoraj, 14:39
II licytacja Ruchomości Samochód osobowy Citroen C5 kareta sedan CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Pojazd do poprawek lakierniczych. Uszkodzony przedni zderzak. Silnik uruchamia się. Brak przeglądu technicznego, brak polisy OC, dowodu rejestracyjnego. Jeden kluczyk oraz karta po
cena
dzisiaj, 10:26
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy SKODA OCTAVIA TOUR PREMIA CENA WYWOŁAWCZA: 3 375 zł (SZACUNKOWO: 4 500 zł) Dowód rejestracyjny, 1 kluczyk. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Škoda Model: Octavia Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 1896 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok prod
cena
dzisiaj, 14:22
Ruchomości samochód osobowy Citroen Xsara CENA WYWOŁAWCZA: 500 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Citroën Model: Xsara Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1587 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 2002 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny
cena
dzisiaj, 14:12
Ruchomości samochód osobowy Skoda Fabia CENA WYWOŁAWCZA: 500 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Škoda Model: Fabia Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1198 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 2003 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny: WP
cena
dzisiaj, 14:12
Ruchomości samochód osobowy Mercedes Benz C -200 CENA WYWOŁAWCZA: 1 700 zł (SZACUNKOWO: 6 300 zł) pojazd posiada kluczyki, ślady wyeksploatowania wnętrza pojazdu, uszkodzona przednia prawa opona, ślady wgnieceń na masce Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Mercedes-Benz Model: C 200 Typ
cena
dzisiaj, 14:32
![Samochód osobowy skoda octavia tour premia - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 1 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/141929/dd4c139ad/d7eefbf1-e6dd-fe94-d40b-832dbb86537a_b.webp)
![Samochód osobowy skoda octavia tour premia - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 2 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/141936/7d0363f12/2b06d4e3-143b-4072-698c-4150cbe9c37d_b.webp)
![Samochód osobowy skoda octavia tour premia - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 3 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/141940/8dab03aa4/eba73019-711a-c271-d7cd-1d2a3aed2f18_b.webp)
![Samochód osobowy skoda octavia tour premia - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 4 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/141948/f6c8b6a6e/8e9845a3-e390-3eaa-529f-a45861007cee_b.webp)
![Samochód osobowy skoda octavia tour premia - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 5 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/141956/c6aa0b2c7/192b27b8-2595-e33a-3f0b-64def1093a6f_b.webp)
![Samochód osobowy skoda octavia tour premia - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 6 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_wa.png)
![Samochód osobowy skoda octavia tour premia - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 7 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)