Samochód osobowy Skoda Fabia - II licytacja - [eLicytacje] #62572110
II licytacja Ruchomości
Samochód osobowy Skoda Fabia
CENA WYWOŁAWCZA: 1 700 zł (SZACUNKOWO: 3 400 zł)
Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanej ruchomości.
Brak ważnego badania technicznego pojazdu, ostatnie badania techniczne było ważne do 17.06.2026 r. Pojazd unieruchomiony brak możliwości uruchomienia (rozrusznik kręci bez zapłonu). Nadwozie nosi liczne uszkodzenia lakiernicze w postaci otarć i wgnieceń.
Marka: Škoda
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Model: Fabia
Typ nadwozia: hatchback-5-D
Pojemność silnika: 1198 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Rok produkcji: 2005
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: WOR87249
Nr VIN: TMBNY46Y364506250
Data pierwszej rejestracji: 2005-11-22
Przebieg: 247225 km
Kolor: szary 2-warstwowy z efektem metalicznym
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-07-14
OGLĘDZINY:
Wesoła 8
07-300 Ostrów Mazowiecka, mazowieckie
Ruchomość można oglądać od 7.09.2026 r. do 7.09.2026 r. w godzinach od 9:00 do 10:00 po uprzednim zgłoszeniu chęci oglądania pod nr telefonu (29) 6452019 lub
Urząd Skarbowy w Ostrowi Mazowieckiej
Wojciech Kaczmarczyk
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/3787683a-42ab-4f5d-8652-af7c3de3d226
II licytacja Ruchomości Samochód osobowy Skoda Octavia CENA WYWOŁAWCZA: 850 zł (SZACUNKOWO: 1 700 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanej ruchomości. Badanie techniczn
cena
wczoraj, 14:40
Ruchomości Daimlerchrysler C180 Coupe 2002 rok CENA WYWOŁAWCZA: 6 000 zł (SZACUNKOWO: 15 000 zł) pojazd w stanie technicznym dobrym, dwa kluczyki, karta pojazdu, dowód rejestracyjny Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Daimler Chrysler Model: brak Typ nadwozia: coupé Pojemność silnika: 19
cena
21 dni temu
I licytacja Ruchomości Skoda Fabia CENA WYWOŁAWCZA: 750 zł (SZACUNKOWO: 1 000 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanych ruchomości. Pojazdu nie udało się uruchomić, pos
cena
19 dni temu
I licytacja Ruchomości ŠKODA OCTAVIA 2002 ROK CENA WYWOŁAWCZA: 4 125 zł (SZACUNKOWO: 5 500 zł) stan techniczny pojazdu dobry, bez widocznych uszkodzeń, 2 kluczyki do samochodu, 2 kluczyki do blokady, karta pojazdu, brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Škoda Mode
cena
21 dni temu
I licytacja Ruchomości Matra ( Renault) Espace rok prod 1997, poj. 1998 cm3 CENA WYWOŁAWCZA: 900 zł (SZACUNKOWO: 1 200 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanych ruchomo
cena
20 dni temu
II licytacja Ruchomości Skoda Fabia 1,4 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 750 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Škoda Model: Fabia Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1397 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 2002 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracy
cena
13 dni temu
I licytacja Ruchomości Skoda Octavia rok 2004, poj. 1595 cm3 CENA WYWOŁAWCZA: 1 350 zł (SZACUNKOWO: 1 800 zł) Pojazd posiada liczne ślady użytkowania, wgniecenia, odpryski lakieru oraz ogniska korozji. W zestawie z autem znajdują się 2 sztuki kluczyków oraz dowód rejestracyjny. Wyposażenie obej
cena
15 dni temu
I licytacja Ruchomości Skoda Superb rok 2015, poj. 1390 cm3 CENA WYWOŁAWCZA: 9 225 zł (SZACUNKOWO: 12 300 zł) Pojazd posiada liczne ślady użytkowania, odpryski lakieru oraz ogniska korozji. W zestawie z autem znajduje się dowód rejestracyjny wraz z kluczykami szt. 1. Wnętrze jest w stanie przeci
cena
14 dni temu
I licytacja Ruchomości Ligier 2008r. CENA WYWOŁAWCZA: 6 000 zł (SZACUNKOWO: 8 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Ligier Model: X - Too Typ nadwozia: hatchback-3-D Pojemność silnika: 505 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 2008 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny: WW
cena
13 dni temu
I licytacja Ruchomości Skoda Superb rok 2015, poj. 1390 cm3 CENA WYWOŁAWCZA: 9 225 zł (SZACUNKOWO: 12 300 zł) Pojazd posiada liczne ślady użytkowania, odpryski lakieru oraz ogniska korozji. W zestawie z autem znajduje się dowód rejestracyjny wraz z kluczykami szt. 1. Wnętrze jest w stanie przeci
cena
14 dni temu
Ruchomości Samochód SAAB 93 r. prod. 2006 CENA WYWOŁAWCZA: 800 zł (SZACUNKOWO: 2 500 zł) Uszkodzony przód i prawy błotnik, brak lamp, nieuruchomiony - niesprawne źródło zasilania, stan licznika wynika z raportu historii pojazdu Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Saab Model: 9-3 Typ nadw
cena
5 dni temu
Ruchomości Citroen Xsara Picasso CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 4 125 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanych ruchomości. Przebieg pojazdu ustalono na podsta
cena
6 dni temu
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Citroen C4 1.6 HDI CENA WYWOŁAWCZA: 2 250 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Samochód osobowy Citroen C4 1.6 HDI, badania techniczne: 15.12.2026, ubezpieczenie: 11.12.2026, stan licznika: 450 145, organ egzekucyjny dysponuje jednym kluczykiem do pojazdu, brak dowod
cena
wczoraj, 18:20
II licytacja Ruchomości Samochód osobowy Citroen C5 kareta sedan CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Pojazd do poprawek lakierniczych. Uszkodzony przedni zderzak. Silnik uruchamia się. Brak przeglądu technicznego, brak polisy OC, dowodu rejestracyjnego. Jeden kluczyk oraz karta po
cena
dzisiaj, 10:26
II licytacja Ruchomości Samochód osobowy Citroen C5 kareta sedan CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Pojazd do poprawek lakierniczych. Uszkodzony przedni zderzak. Silnik uruchamia się. Brak przeglądu technicznego, brak polisy OC, dowodu rejestracyjnego. Jeden kluczyk oraz karta po
cena
dzisiaj, 10:26
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy FORD FOCUS TDCI CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Dwa kluczyki, dowód rejestracyjny, klimatyzacja sprawna, tempomat, kierownica wytarta, otarcia zderzaków, silnik pracuje w miarę równo. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Ford Model:
cena
dzisiaj, 10:10
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy FORD FOCUS TDCI CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Dwa kluczyki, dowód rejestracyjny, klimatyzacja sprawna, tempomat, kierownica wytarta, otarcia zderzaków, silnik pracuje w miarę równo. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Ford Model:
cena
dzisiaj, 10:10
Oferujemy kompleksową pomoc ginekologiczną. Zapewniamy pełną dyskrecję, profesjonalne podejście oraz szybkie terminy realizacji. Działamy 7 dni w tygodniu i obsługujemy osoby z całej Polski. PRZYWRACANIE CYKLU usługi Farmakologiczne ✔ Szybki kontakt i sprawna organizacja ✔ Indywidualne podejście
cena
wczoraj, 21:34
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Citroen C4 1.6 HDI CENA WYWOŁAWCZA: 2 250 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Samochód osobowy Citroen C4 1.6 HDI, badania techniczne: 15.12.2026, ubezpieczenie: 11.12.2026, stan licznika: 450 145, organ egzekucyjny dysponuje jednym kluczykiem do pojazdu, brak dowod
cena
wczoraj, 18:20
![Samochód osobowy Skoda Fabia - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 1 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/143919/da3ca55e7/a0c4faf4-65d2-8200-b2a4-3dec4dbfb0b9_b.webp)
![Samochód osobowy Skoda Fabia - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 2 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/143923/403f7f5fa/dffd1d6f-42b2-6840-605e-4aa67ca8e7f9_b.webp)
![Samochód osobowy Skoda Fabia - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 3 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/143927/b18a0b080/bde314ff-1cc0-c116-00af-5d35672f729b_b.webp)
![Samochód osobowy Skoda Fabia - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 4 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/143934/771fa5721/9c0dcd4d-0855-b93d-1fa2-7cb21b8529f9_b.webp)
![Samochód osobowy Skoda Fabia - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 5 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_wa.png)
![Samochód osobowy Skoda Fabia - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 6 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)