Fiat seicento 2001 r. - i licytacja - [elicytacje] #62572232
I licytacja Ruchomości
FIAT SEICENTO 2001 r.
CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł)
Badanie techniczne ważne do 25.03.2027 r. Pojazd posiada jeden kluczyk oraz dowód rejestracyjny.
Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanych ruchomości.
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Fiat
Model: Seicento
Typ nadwozia: hatchback-3-D
Pojemność silnika: 899 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Rok produkcji: 2001
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: WZY 28252
Nr VIN: ZFA18700000700398
Data pierwszej rejestracji: 2001-04-19
Przebieg: 134975 km
Kolor: szary
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-08-26
OGLĘDZINY:
1 MAJA 49a
96-300 ŻYRARDÓW, mazowieckie
07.09.2026 r. od godziny 10:00 do 11:00, tel. kontaktowy
Urząd Skarbowy w Żyrardowie
Aneta Ścibek
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/d5f44aca-5e0e-4992-9cb3-487df12e5cae
II licytacja Ruchomości FIAT Fiorino Qubo 1.3 16V JTDM rok produkcji 2010 CENA WYWOŁAWCZA: 3 800 zł (SZACUNKOWO: 7 600 zł) Przedmiotem licytacji jest samochód Fiat Fiorino w wersji Qubo z silnikiem o pojemności 1248 ccm i mocy 75 KM, rok produkcji 2010. Pojazd jest w kolorze białym, wersja 5 dr
cena
13 dni temu
Ruchomości samochód osobowy Mercedes Benz C -200 CENA WYWOŁAWCZA: 1 700 zł (SZACUNKOWO: 6 300 zł) pojazd posiada kluczyki, ślady wyeksploatowania wnętrza pojazdu, uszkodzona przednia prawa opona, ślady wgnieceń na masce Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Mercedes-Benz Model: C 200 Typ
cena
dzisiaj, 14:32
Ruchomości samochód osobowy Mercedes Benz C -200 CENA WYWOŁAWCZA: 1 700 zł (SZACUNKOWO: 6 300 zł) pojazd posiada kluczyki, ślady wyeksploatowania wnętrza pojazdu, uszkodzona przednia prawa opona, ślady wgnieceń na masce Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Mercedes-Benz Model: C 200 Typ
cena
dzisiaj, 14:32
II licytacja Ruchomości Honda CR-V 2.2 DTEC CENA WYWOŁAWCZA: 18 000 zł (SZACUNKOWO: 36 000 zł) Samochód sprawny technicznie. Brak aktualnego przeglądu technicznego. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Honda Model: CR-V Typ nadwozia: ciężarowy Pojemność silnika: 2199 cm³ Rodzaj paliwa: ole
cena
dzisiaj, 14:25
II licytacja Ruchomości Honda CR-V 2.2 DTEC CENA WYWOŁAWCZA: 18 000 zł (SZACUNKOWO: 36 000 zł) Samochód sprawny technicznie. Brak aktualnego przeglądu technicznego. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Honda Model: CR-V Typ nadwozia: ciężarowy Pojemność silnika: 2199 cm³ Rodzaj paliwa: ole
cena
dzisiaj, 14:25
I licytacja Ruchomości DACIA SANDERO STEPWAY, rok produkcji. 2012, poj. 1598 cm3, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 9 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) Przedmiot sprzedaży stanowi przepadek na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie ponosi odpowiedzialności za wady ukryte sprzedawanej ruchomości. Pojaz
cena
dzisiaj, 14:24
I licytacja Ruchomości DACIA SANDERO STEPWAY, rok produkcji. 2012, poj. 1598 cm3, benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 9 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) Przedmiot sprzedaży stanowi przepadek na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie ponosi odpowiedzialności za wady ukryte sprzedawanej ruchomości. Pojaz
cena
dzisiaj, 14:24
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy SKODA OCTAVIA TOUR PREMIA CENA WYWOŁAWCZA: 3 375 zł (SZACUNKOWO: 4 500 zł) Dowód rejestracyjny, 1 kluczyk. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Škoda Model: Octavia Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 1896 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok prod
cena
dzisiaj, 14:22
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy SKODA OCTAVIA TOUR PREMIA CENA WYWOŁAWCZA: 3 375 zł (SZACUNKOWO: 4 500 zł) Dowód rejestracyjny, 1 kluczyk. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Škoda Model: Octavia Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 1896 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok prod
cena
dzisiaj, 14:22
I licytacja Ruchomości FIAT SEICENTO 2001 r. CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Badanie techniczne ważne do 25.03.2027 r. Pojazd posiada jeden kluczyk oraz dowód rejestracyjny. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanych ruchomości. Nazwa katalogowa: Samochód oso
cena
dzisiaj, 14:20
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy SKODA OCTAVIA TOUR PREMIA CENA WYWOŁAWCZA: 3 375 zł (SZACUNKOWO: 4 500 zł) Dowód rejestracyjny, 1 kluczyk. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Škoda Model: Octavia Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 1896 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok prod
cena
dzisiaj, 14:20
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy SKODA OCTAVIA TOUR PREMIA CENA WYWOŁAWCZA: 3 375 zł (SZACUNKOWO: 4 500 zł) Dowód rejestracyjny, 1 kluczyk. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Škoda Model: Octavia Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 1896 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok prod
cena
dzisiaj, 14:19
II licytacja Ruchomości Drewno kominkowe iglaste CENA WYWOŁAWCZA: 100 zł (SZACUNKOWO: 200 zł) Drewno kominkowe iglaste w ilości ok. 1 metra przestrzennego, suche, częściowo widoczna próchnica. Nazwa katalogowa: Drewno kominkowe Opis przedmiotu: Drewno kominkowe iglaste w ilości ok. 1 metra prz
cena
dzisiaj, 14:18
I licytacja Prawa majątkowego Pakiet 10 000 000 akcji IDH Development S.A. z siedzibą w Warszawie KRS 0000290680 CENA WYWOŁAWCZA: 2 465 646 zł (SZACUNKOWO: 3 287 529 zł) Nazwa katalogowa: Instrumenty finansowe zapisane na rachunku papierów wartościowych lub innym rachunku, niebędące przedmiote
cena
dzisiaj, 14:14
Ruchomości samochód ciężarowy Citroen Jumper CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 10 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód dostawczy Marka: Citroën Model: Jumper Typ nadwozia: bus Pojemność silnika: 2800 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2004 Nr rejestracyjny: WCI20555 Nr VIN: VF
cena
dzisiaj, 14:13
Ruchomości samochód osobowy Citroen Xsara CENA WYWOŁAWCZA: 500 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Citroën Model: Xsara Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1587 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 2002 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny
cena
dzisiaj, 14:12
Ruchomości samochód osobowy Citroen Xsara CENA WYWOŁAWCZA: 500 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Citroën Model: Xsara Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1587 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 2002 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny
cena
dzisiaj, 14:12
Ruchomości samochód osobowy Skoda Fabia CENA WYWOŁAWCZA: 500 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Škoda Model: Fabia Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1198 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 2003 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny: WP
cena
dzisiaj, 14:12
Ruchomości samochód osobowy Skoda Fabia CENA WYWOŁAWCZA: 500 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Škoda Model: Fabia Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1198 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 2003 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny: WP
cena
dzisiaj, 14:12
![Fiat seicento 2001 r. - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 1 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/142007/c952848d5/42a5d6a4-671c-c052-6f9e-cb3c4add42e3_b.webp)
![Fiat seicento 2001 r. - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 2 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/142013/109c31b83/ab918fd5-e4e0-ed7f-5e13-89a8ecfe1abe_b.webp)
![Fiat seicento 2001 r. - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 3 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/142021/7227f2d07/f76b4bc2-8e54-06f4-174b-8c0f39296895_b.webp)
![Fiat seicento 2001 r. - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 4 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/142023/487d7307b/92a75029-690a-7763-6e92-6ffe0ec782f3_b.webp)
![Fiat seicento 2001 r. - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 6 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)