Jaguar s-type rok prod. 1999 - i licytacja - [elicytacje] #62572077

Jaguar s-type rok prod. 1999 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 1 - WARSZAWIAK.EUJaguar s-type rok prod. 1999 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 2 - WARSZAWIAK.EUJaguar s-type rok prod. 1999 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 3 - WARSZAWIAK.EUJaguar s-type rok prod. 1999 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 4 - WARSZAWIAK.EUJaguar s-type rok prod. 1999 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 5 - WARSZAWIAK.EUJaguar s-type rok prod. 1999 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 6 - WARSZAWIAK.EUJaguar s-type rok prod. 1999 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 7 - WARSZAWIAK.EUJaguar s-type rok prod. 1999 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 8 - WARSZAWIAK.EUJaguar s-type rok prod. 1999 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 9 - WARSZAWIAK.EUJaguar s-type rok prod. 1999 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 10 - WARSZAWIAK.EU
Description
Price From

I licytacja Ruchomości

JAGUAR S-TYPE ROK PROD. 1999

CENA WYWOŁAWCZA: 6 000 zł (SZACUNKOWO: 8 000 zł)

Badania techniczne ważne do 04.03.2026 roku.
Komplet kluczy.
Brak dowodu rejestracyjnego.
Brak karty pojazdu.

Marka: Jaguar
Model: S-Type
Typ nadwozia: sedan
Pojemność silnika: 3996 cm³
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Rodzaj paliwa: benzyna
Rok produkcji: 1999
Skrzynia biegów: automatyczna
Nr rejestracyjny: WI402RA
Nr VIN: SAJAA01F4XGL14595
Data pierwszej rejestracji: 1999-10-29
Przebieg: 204505 km
Kolor: zielony 2-warstwowy z efektem metalicznym
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-01-13



OGLĘDZINY:
Lindleya 14
02-013 Warszawa, mazowieckie

od 11.09.2026 do 14.09.2026 w godzinach 09:00-11:00



Trzeci Urząd Skarbowy Warszawa - Śródmieście

Konrad Wereda
tel.


Elektroniczna licytacja ruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/a8ed36f2-8c2c-428c-88f3-e50fdb72b67c

  • « Back
  • ID: 62572077
    Views: 3
Expires in 22 days

from 6 000 PLN price

Call

COMPANY

LOCATION

See also