Samochód osobowy Citroen C4 1.6 HDI - I licytacja - [eLicytacje] #62572141
I licytacja Ruchomości
Samochód osobowy Citroen C4 1.6 HDI
CENA WYWOŁAWCZA: 2 250 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł)
Samochód osobowy Citroen C4 1.6 HDI, badania techniczne: 15.12.2026, ubezpieczenie: 11.12.2026, stan licznika: 450 145, organ egzekucyjny dysponuje jednym kluczykiem do pojazdu, brak dowodu rejestracyjnego, pojazd uszkodzony, brak możliwości uruchomienia silnika, uszkodzona szyba boczna, brak powietrza w oponach.
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Citroën
Model: C4
Typ nadwozia: hatchback-5-D
Pojemność silnika: 1560 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2008
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: DW6FN54
Nr VIN: VF7LC9HXC74834813
Data pierwszej rejestracji: 2008-05-28
Przebieg: 450145 km
Kolor: Szary
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2026-12-11
OGLĘDZINY:
Bohaterów Getta 4
08-110 Siedlce, mazowieckie
10.09.2026r., godzina 10.00-10.30
Urząd Skarbowy w Siedlcach
Emilia Stańczuk
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/174d691e-1f92-4ecc-91dc-20f1f9541e71
Ruchomości Daimlerchrysler C180 Coupe 2002 rok CENA WYWOŁAWCZA: 6 000 zł (SZACUNKOWO: 15 000 zł) pojazd w stanie technicznym dobrym, dwa kluczyki, karta pojazdu, dowód rejestracyjny Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Daimler Chrysler Model: brak Typ nadwozia: coupé Pojemność silnika: 19
price
21 days ago
I licytacja Ruchomości Skoda Fabia CENA WYWOŁAWCZA: 750 zł (SZACUNKOWO: 1 000 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanych ruchomości. Pojazdu nie udało się uruchomić, pos
price
19 days ago
I licytacja Ruchomości ŠKODA OCTAVIA 2002 ROK CENA WYWOŁAWCZA: 4 125 zł (SZACUNKOWO: 5 500 zł) stan techniczny pojazdu dobry, bez widocznych uszkodzeń, 2 kluczyki do samochodu, 2 kluczyki do blokady, karta pojazdu, brak dowodu rejestracyjnego Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Škoda Mode
price
21 days ago
I licytacja Ruchomości Matra ( Renault) Espace rok prod 1997, poj. 1998 cm3 CENA WYWOŁAWCZA: 900 zł (SZACUNKOWO: 1 200 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanych ruchomo
price
20 days ago
II licytacja Ruchomości Skoda Fabia 1,4 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 750 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Škoda Model: Fabia Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1397 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 2002 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracy
price
13 days ago
I licytacja Ruchomości Skoda Octavia rok 2004, poj. 1595 cm3 CENA WYWOŁAWCZA: 1 350 zł (SZACUNKOWO: 1 800 zł) Pojazd posiada liczne ślady użytkowania, wgniecenia, odpryski lakieru oraz ogniska korozji. W zestawie z autem znajdują się 2 sztuki kluczyków oraz dowód rejestracyjny. Wyposażenie obej
price
15 days ago
I licytacja Ruchomości Skoda Superb rok 2015, poj. 1390 cm3 CENA WYWOŁAWCZA: 9 225 zł (SZACUNKOWO: 12 300 zł) Pojazd posiada liczne ślady użytkowania, odpryski lakieru oraz ogniska korozji. W zestawie z autem znajduje się dowód rejestracyjny wraz z kluczykami szt. 1. Wnętrze jest w stanie przeci
price
14 days ago
I licytacja Ruchomości Ligier 2008r. CENA WYWOŁAWCZA: 6 000 zł (SZACUNKOWO: 8 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Ligier Model: X - Too Typ nadwozia: hatchback-3-D Pojemność silnika: 505 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 2008 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny: WW
price
13 days ago
I licytacja Ruchomości Skoda Superb rok 2015, poj. 1390 cm3 CENA WYWOŁAWCZA: 9 225 zł (SZACUNKOWO: 12 300 zł) Pojazd posiada liczne ślady użytkowania, odpryski lakieru oraz ogniska korozji. W zestawie z autem znajduje się dowód rejestracyjny wraz z kluczykami szt. 1. Wnętrze jest w stanie przeci
price
14 days ago
Ruchomości Samochód SAAB 93 r. prod. 2006 CENA WYWOŁAWCZA: 800 zł (SZACUNKOWO: 2 500 zł) Uszkodzony przód i prawy błotnik, brak lamp, nieuruchomiony - niesprawne źródło zasilania, stan licznika wynika z raportu historii pojazdu Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Saab Model: 9-3 Typ nadw
price
5 days ago
Ruchomości Citroen Xsara Picasso CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 4 125 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanych ruchomości. Przebieg pojazdu ustalono na podsta
price
6 days ago
II licytacja Ruchomości Samochód osobowy Skoda Octavia CENA WYWOŁAWCZA: 850 zł (SZACUNKOWO: 1 700 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanej ruchomości. Badanie techniczn
price
yesterday, 14:40
II licytacja Ruchomości Samochód osobowy Skoda Fabia CENA WYWOŁAWCZA: 1 700 zł (SZACUNKOWO: 3 400 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanej ruchomości. Brak ważnego bada
price
yesterday, 14:39
II licytacja Ruchomości Samochód osobowy Citroen C5 kareta sedan CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Pojazd do poprawek lakierniczych. Uszkodzony przedni zderzak. Silnik uruchamia się. Brak przeglądu technicznego, brak polisy OC, dowodu rejestracyjnego. Jeden kluczyk oraz karta po
price
today, 10:26
II licytacja Ruchomości Samochód osobowy Citroen C5 kareta sedan CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Pojazd do poprawek lakierniczych. Uszkodzony przedni zderzak. Silnik uruchamia się. Brak przeglądu technicznego, brak polisy OC, dowodu rejestracyjnego. Jeden kluczyk oraz karta po
price
today, 10:26
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy FORD FOCUS TDCI CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Dwa kluczyki, dowód rejestracyjny, klimatyzacja sprawna, tempomat, kierownica wytarta, otarcia zderzaków, silnik pracuje w miarę równo. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Ford Model:
price
today, 10:10
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy FORD FOCUS TDCI CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Dwa kluczyki, dowód rejestracyjny, klimatyzacja sprawna, tempomat, kierownica wytarta, otarcia zderzaków, silnik pracuje w miarę równo. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Ford Model:
price
today, 10:10
Oferujemy kompleksową pomoc ginekologiczną. Zapewniamy pełną dyskrecję, profesjonalne podejście oraz szybkie terminy realizacji. Działamy 7 dni w tygodniu i obsługujemy osoby z całej Polski. PRZYWRACANIE CYKLU usługi Farmakologiczne ✔ Szybki kontakt i sprawna organizacja ✔ Indywidualne podejście
price
yesterday, 21:34
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Citroen C4 1.6 HDI CENA WYWOŁAWCZA: 2 250 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Samochód osobowy Citroen C4 1.6 HDI, badania techniczne: 15.12.2026, ubezpieczenie: 11.12.2026, stan licznika: 450 145, organ egzekucyjny dysponuje jednym kluczykiem do pojazdu, brak dowod
price
yesterday, 18:20
![Samochód osobowy Citroen C4 1.6 HDI - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 1 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/181954/00de74268/f785fc75-7217-b9cb-8388-7f7813a2d721_b.webp)
![Samochód osobowy Citroen C4 1.6 HDI - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 2 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/181958/05e3e1be1/9183e524-5920-b6b1-17d9-480b490683b3_b.webp)
![Samochód osobowy Citroen C4 1.6 HDI - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 3 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/182000/c2acd1ec9/f73f0d40-e82f-62ad-3cc5-d45249831a43_b.webp)
![Samochód osobowy Citroen C4 1.6 HDI - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 4 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/182004/1c04ba8e5/a59752d1-9c0d-64b4-b38f-85b76d61533f_b.webp)
![Samochód osobowy Citroen C4 1.6 HDI - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 5 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/182011/fb0acbcd4/cbdc62ac-d895-a4e2-1c6b-c271b8a814dd_b.webp)
![Samochód osobowy Citroen C4 1.6 HDI - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 6 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/182017/a45749c59/4a6eb46d-1b00-cdea-69b4-6437ddc759ef_b.webp)
![Samochód osobowy Citroen C4 1.6 HDI - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 7 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/182019/689360b26/028a73ca-54f6-e46a-5708-a9ea41a5a331_b.webp)
![Samochód osobowy Citroen C4 1.6 HDI - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 8 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/182026/31e8b5b3a/23c26a4f-4657-2caa-1957-8f2e17eac8e1_b.webp)
![Samochód osobowy Citroen C4 1.6 HDI - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 9 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_wa.png)
![Samochód osobowy Citroen C4 1.6 HDI - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 10 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)