[eLicytacje] I licytacja - Samochód osobowy FORD FOCUS TDCI #62572163

[eLicytacje] I licytacja - Samochód osobowy FORD FOCUS TDCI - Zdjęcie 1 - WARSZAWIAK.EU[eLicytacje] I licytacja - Samochód osobowy FORD FOCUS TDCI - Zdjęcie 2 - WARSZAWIAK.EU[eLicytacje] I licytacja - Samochód osobowy FORD FOCUS TDCI - Zdjęcie 3 - WARSZAWIAK.EU[eLicytacje] I licytacja - Samochód osobowy FORD FOCUS TDCI - Zdjęcie 4 - WARSZAWIAK.EU[eLicytacje] I licytacja - Samochód osobowy FORD FOCUS TDCI - Zdjęcie 5 - WARSZAWIAK.EU[eLicytacje] I licytacja - Samochód osobowy FORD FOCUS TDCI - Zdjęcie 6 - WARSZAWIAK.EU[eLicytacje] I licytacja - Samochód osobowy FORD FOCUS TDCI - Zdjęcie 7 - WARSZAWIAK.EU
Description
Price From

I licytacja Ruchomości

Samochód osobowy FORD FOCUS TDCI

CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł)

Dwa kluczyki, dowód rejestracyjny, klimatyzacja sprawna, tempomat, kierownica wytarta, otarcia zderzaków, silnik pracuje w miarę równo.

Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Ford
Model: Focus
Typ nadwozia: hatchback-5-D
Pojemność silnika: 1753 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2009
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: WZ7293M
Nr VIN: WF0PXXGCDP9A14661
Data pierwszej rejestracji: 2009-11-04
Przebieg: 298682 km
Kolor: NIEBIESKI
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-07-23



OGLĘDZINY:
marsz. Józefa Piłsudskiego 43c
05-120 Legionowo, mazowieckie

Od 15.09.2026 do 16.09.2026 w godz. od 10:00 do 14:00 lub po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym z pracownikiem organu egzekucyjnego pod nr telefonu: , .



Urząd Skarbowy w Legionowie

Jarosław Kołacz
tel.


Elektroniczna licytacja ruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/69ee428b-e763-4964-88e2-56bab857380c

  • « Back
  • ID: 62572163
    Views: 4
Expires in 16 days

from 3 000 PLN price

Call

COMPANY

LOCATION

See also