[eLicytacje] I licytacja - Dron DJI z pilotem bez baterii #62572131
I licytacja Ruchomości
Dron DJI z pilotem bez baterii
CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł)
Dron DJI EN50689:2021 koloru szarego, brak baterii i innego wyposażenia, data na tabliczce 08.05.2019, pilot/kontroler koloru czarnego do drona DJI RC2 model RC331, nie uruchamiany, stan techniczny nieznany.
Nazwa katalogowa: Dron
Marka: DJI
Model: Inny
Stan techniczny: używany
Liczba: 1
OGLĘDZINY:
Białobrzeska 53a
02-325 WARSZAWA, mazowieckie
9 września 2026 roku godz. 8:30-9:00 sala nr 04 po wcześniejszym kontakcie telefonicznym
Urząd Skarbowy Warszawa - Bemowo
Ewa Paszko
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/16e38e58-219b-4e8e-9798-926c3ea98bfc
I licytacja Nieruchomości Lokal mieszkalny CENA WYWOŁAWCZA: 1 781 351 zł (SZACUNKOWO: 2 375 134 zł) Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny stanowiący odrębną nieruchomość, usytuowany na 10 piętrze w budynku mieszkalnym wielorodzinnym. Budynek ma 17 kondygnacji nadziemnych, został wzniesiony
price
27 days ago
I licytacja Ruchomości Hulajnoga elektryczna Segway Ninebot SNSC 1.0 koloru czarnego bez ładowarki i baterii CENA WYWOŁAWCZA: 75 zł (SZACUNKOWO: 100 zł) Hulajnoga używana, bez ładowarki i baterii. Rok produkcji przed 2020 r. Nie uruchamia się. Najprawdopodobniej rozładowany akumulator. Kierownic
price
20 days ago
I licytacja Ruchomości Hulajnoga elektryczna Segway Ninebot SNSC 1.0 koloru czarnego bez ładowarki CENA WYWOŁAWCZA: 120 zł (SZACUNKOWO: 160 zł) Hulajnoga używana, bez ładowarki. Rok produkcji przed 2020 r. Nie uruchamia się. Najprawdopodobniej rozładowany akumulator. Nazwa katalogowa: Hulajno
price
20 days ago
I licytacja Ruchomości Hulajnoga elektryczna Segway Ninebot SNSC 1.0 koloru czarnego bez ładowarki CENA WYWOŁAWCZA: 120 zł (SZACUNKOWO: 160 zł) Hulajnoga używana, bez ładowarki. Rok produkcji przed 2020 r. Nie uruchamia się. Najprawdopodobniej rozładowany akumulator. Nazwa katalogowa: Hulajnoga
price
20 days ago
I licytacja Ruchomości Hulajnoga elektryczna koloru zielonego używana bez ładowarki CENA WYWOŁAWCZA: 120 zł (SZACUNKOWO: 160 zł) Nazwa katalogowa: Hulajnoga Opis przedmiotu: Hulajnoga elektryczna koloru zielonego używana bez ładowarki Marka: Brak Model: brak Jednostka miary: sztuka (szt.) Licz
price
20 days ago
I licytacja ruchomości volkswagen crafter 2012 cena wywoławcza: 16 328 zł (szacunkowo: 21 771 zł) nie stwierdzono nieszczelności i wycieków. Zawieszenie w stanie charakterystycznym dla wieku i przebiegu pojazdu. Powłoka lakiernicza w stanie dobrym z widocznymi śladami zarysowań, niewielkie ślady
price
26 days ago
I licytacja Ruchomości Samochód Ciężarowy Transit Connect CENA WYWOŁAWCZA: 18 750 zł (SZACUNKOWO: 25 000 zł) Badanie techniczne do 26 sierpnia 2026 r. Jeden komplet kluczyków, karta pojazdu, dowód rejestracyjny. Samochód sprawny ale ma słaby akumulator i potrzebny jest booster do uruchomienia po
price
20 days ago
I licytacja Ruchomości Jaguar F-type, rok produkcji 2016 CENA WYWOŁAWCZA: 61 950 zł (SZACUNKOWO: 82 600 zł) Pojazd ma uszkodzony rozrząd. Brak dowodu rejestracyjnego. Urząd w posiadaniu jednego kluczyka. Dodatkowe informacje Robert Czapski 600 456 612 OC ważne do: 2025-07-02 Nazwa katalog
price
25 days ago
I licytacja Ruchomości Seat Leon 1.9 TDI, 2007 r. CENA WYWOŁAWCZA: 7 425 zł (SZACUNKOWO: 9 900 zł) Pojazd ma uszkodzony zderzak przedni z lewej strony oraz inne ślady użytkowania. Urząd w posiadaniu : jednego kluczyka. Brak dowodu rejestracyjnego. Stan licznika na podstawie danych z ostatniego
price
20 days ago
II licytacja Ruchomości Samochód osobowy MERCEDES-BENZ CLC 220 CDI CENA WYWOŁAWCZA: 10 025 zł (SZACUNKOWO: 20 050 zł) Pojazd posiada 2 kluczyki, dowód rejestracyjny oraz kartę pojazdu. OC ważne do: 2026-11-05 Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Mercedes-Benz Model: 220 Typ nadwozia: cou
price
33 days ago
I licytacja Ruchomości SAMOCHÓD CIĘŻAROWY FORD TRANSIT CENA WYWOŁAWCZA: 7 500 zł (SZACUNKOWO: 10 000 zł) Samochód posiada kluczyk 1 sztuka. Nie posiada dowodu rejestracyjnego. Ubezpieczenie - brak. Badanie techniczne - brak. Marka: Ford Model: Transit Zastosowanie: inne Pojemność silnika: 199
price
19 days ago
II licytacja Ruchomości Artykuły przemysłowe CENA WYWOŁAWCZA: 2 546 zł (SZACUNKOWO: 5 093 zł) Artykuły przemysłowe drobne: zabawki, artykuły kuchenne i gospodarstwa domowego: lalki, klocki, samochody, pistolety, maskotki, talerze, szklanki, patelnie, filiżanki, sztućce, garnki, tarki, obieraki,
price
21 days ago
I licytacja Ruchomości Opel Astra H 1.4 16V, 2004 r. CENA WYWOŁAWCZA: 3 750 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) Pojazd posiada z lewej strony nad tylnym nad kołem ślady rdzy oraz inne ślady użytkowania. Urząd w posiadaniu : jednego kluczyka. Brak dowodu rejestracyjnego. Stan licznika na podstawie danyc
price
20 days ago
I licytacja Ruchomości Ford Mondeo 2.0, 2005r. CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Pojazd ma pękniętą przednią szybę oraz skorodowany lewy próg. Urząd w posiadaniu : jednego kluczyka oraz dowodu rejestracyjnego. Skrzynia biegów: automatyczna Nazwa katalogowa: Samochód osobowy M
price
20 days ago
I licytacja Ruchomości Toyotę Avensis II z 2005 r., silnik 2.2 diesel CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) Pojazd posiada uszkodzoną lewą obudowę lusterka zewnętrznego. Uszkodzony przedni zderzak oraz inne ślady użytkowania. Urząd w posiadaniu : jednego kluczyka. Brak dowodu rejestr
price
20 days ago
II licytacja Nieruchomości Prawo własności lokalu mieszkalnego posadowionego w Warszawie wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej. CENA WYWOŁAWCZA: 393 771 zł (SZACUNKOWO: 562 530 zł) Lokal usytuowany jest na drugim piętrze w budynku mieszkalnym. Budynek posadowiony jest około 800 metrów od stac
price
36 days ago
I licytacja Ruchomości Skoda Superb rok 2015, poj. 1390 cm3 CENA WYWOŁAWCZA: 9 225 zł (SZACUNKOWO: 12 300 zł) Pojazd posiada liczne ślady użytkowania, odpryski lakieru oraz ogniska korozji. W zestawie z autem znajduje się dowód rejestracyjny wraz z kluczykami szt. 1. Wnętrze jest w stanie przeci
price
14 days ago
I licytacja ruchomości samochód osobowy mazda rx-7, rok 1985 cena wywoławcza: 18 750 zł (szacunkowo: 25 000 zł) pojazd po długotrwałym postoju, pokryty warstwą kurzu. Stan powłoki lakierowej dostateczny, liczne zarysowania i widoczne ślady korozji. Wnetrze wymaga profesjonalnej kosmetyki. Koniec
price
6 days ago
II licytacja Ruchomości PEUGEOT PARTNER CENA WYWOŁAWCZA: 6 800 zł (SZACUNKOWO: 13 600 zł) Nie uruchomiliśmy pojazdu. Stan zewnętrzny pojazdu: ogólnie dobry, opony średnio zużyte. Stan wewnętrzny pojazdu: rozległe zabrudzenia tapicerki. Przedział ładunkowy pojazdu zniszczony, widać ślady użytko
price
11 days ago
I licytacja Ruchomości Skoda Octavia rok 2004, poj. 1595 cm3 CENA WYWOŁAWCZA: 1 350 zł (SZACUNKOWO: 1 800 zł) Pojazd posiada liczne ślady użytkowania, wgniecenia, odpryski lakieru oraz ogniska korozji. W zestawie z autem znajdują się 2 sztuki kluczyków oraz dowód rejestracyjny. Wyposażenie obej
price
15 days ago
![[eLicytacje] I licytacja - Dron DJI z pilotem bez baterii - Zdjęcie 1 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/181635/1e07c21fa/b669ec8f-65f4-5288-552f-28f1be3b1f3f_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Dron DJI z pilotem bez baterii - Zdjęcie 2 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/181641/4e8971875/4a45f696-9aca-11c3-20b1-eb0d1a616804_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Dron DJI z pilotem bez baterii - Zdjęcie 3 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/181644/ba9b94690/7348a00e-8df2-a957-ea24-70505908e11a_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Dron DJI z pilotem bez baterii - Zdjęcie 4 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/181650/362b897d9/2bd58be2-b113-6933-0a59-462a46742dcd_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Dron DJI z pilotem bez baterii - Zdjęcie 5 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/181654/cdcf2506c/0cab8af9-8172-a424-d9ec-4aac20965745_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Dron DJI z pilotem bez baterii - Zdjęcie 6 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/181659/69976dea1/699b3c19-9860-9456-3012-536d6b9f4fde_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Dron DJI z pilotem bez baterii - Zdjęcie 7 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_wa.png)
![[eLicytacje] I licytacja - Dron DJI z pilotem bez baterii - Zdjęcie 8 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)