[eLicytacje] I licytacja - Dron DJI z pilotem bez baterii #62572131

[eLicytacje] I licytacja - Dron DJI z pilotem bez baterii - Zdjęcie 1 - WARSZAWIAK.EU[eLicytacje] I licytacja - Dron DJI z pilotem bez baterii - Zdjęcie 2 - WARSZAWIAK.EU[eLicytacje] I licytacja - Dron DJI z pilotem bez baterii - Zdjęcie 3 - WARSZAWIAK.EU[eLicytacje] I licytacja - Dron DJI z pilotem bez baterii - Zdjęcie 4 - WARSZAWIAK.EU[eLicytacje] I licytacja - Dron DJI z pilotem bez baterii - Zdjęcie 5 - WARSZAWIAK.EU[eLicytacje] I licytacja - Dron DJI z pilotem bez baterii - Zdjęcie 6 - WARSZAWIAK.EU[eLicytacje] I licytacja - Dron DJI z pilotem bez baterii - Zdjęcie 7 - WARSZAWIAK.EU[eLicytacje] I licytacja - Dron DJI z pilotem bez baterii - Zdjęcie 8 - WARSZAWIAK.EU
Oпис
Ціна Від

I licytacja Ruchomości

Dron DJI z pilotem bez baterii

CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł)

Dron DJI EN50689:2021 koloru szarego, brak baterii i innego wyposażenia, data na tabliczce 08.05.2019, pilot/kontroler koloru czarnego do drona DJI RC2 model RC331, nie uruchamiany, stan techniczny nieznany.

Nazwa katalogowa: Dron
Marka: DJI
Model: Inny
Stan techniczny: używany
Liczba: 1



OGLĘDZINY:
Białobrzeska 53a
02-325 WARSZAWA, mazowieckie

9 września 2026 roku godz. 8:30-9:00 sala nr 04 po wcześniejszym kontakcie telefonicznym



Urząd Skarbowy Warszawa - Bemowo

Ewa Paszko
tel.


Elektroniczna licytacja ruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/16e38e58-219b-4e8e-9798-926c3ea98bfc

  • « Назад
  • ID: 62572131
    Перегляди: 5
Закінчується через 17 дні

bід 1 500 PLN ціна

Телефонуйте

КОМПАНІЯ

МІСЦЕ

Зверніть увагу