Jaguar s-type rok prod. 1999 - i licytacja - [elicytacje] #62572077
I licytacja Ruchomości
JAGUAR S-TYPE ROK PROD. 1999
CENA WYWOŁAWCZA: 6 000 zł (SZACUNKOWO: 8 000 zł)
Badania techniczne ważne do 04.03.2026 roku.
Komplet kluczy.
Brak dowodu rejestracyjnego.
Brak karty pojazdu.
Marka: Jaguar
Model: S-Type
Typ nadwozia: sedan
Pojemność silnika: 3996 cm³
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Rodzaj paliwa: benzyna
Rok produkcji: 1999
Skrzynia biegów: automatyczna
Nr rejestracyjny: WI402RA
Nr VIN: SAJAA01F4XGL14595
Data pierwszej rejestracji: 1999-10-29
Przebieg: 204505 km
Kolor: zielony 2-warstwowy z efektem metalicznym
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-01-13
OGLĘDZINY:
Lindleya 14
02-013 Warszawa, mazowieckie
od 11.09.2026 do 14.09.2026 w godzinach 09:00-11:00
Trzeci Urząd Skarbowy Warszawa - Śródmieście
Konrad Wereda
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/a8ed36f2-8c2c-428c-88f3-e50fdb72b67c
I licytacja Ruchomości Jaguar F-type, rok produkcji 2016 CENA WYWOŁAWCZA: 61 950 zł (SZACUNKOWO: 82 600 zł) Pojazd ma uszkodzony rozrząd. Brak dowodu rejestracyjnego. Urząd w posiadaniu jednego kluczyka. Dodatkowe informacje Robert Czapski 600 456 612 OC ważne do: 2025-07-02 Nazwa katalog
cena
8 dni temu
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy FORD FOCUS TDCI CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Dwa kluczyki, dowód rejestracyjny, klimatyzacja sprawna, tempomat, kierownica wytarta, otarcia zderzaków, silnik pracuje w miarę równo. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Ford Model:
cena
dzisiaj, 10:10
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy FORD FOCUS TDCI CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Dwa kluczyki, dowód rejestracyjny, klimatyzacja sprawna, tempomat, kierownica wytarta, otarcia zderzaków, silnik pracuje w miarę równo. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Ford Model:
cena
dzisiaj, 10:10
Oferujemy kompleksową pomoc ginekologiczną. Zapewniamy pełną dyskrecję, profesjonalne podejście oraz szybkie terminy realizacji. Działamy 7 dni w tygodniu i obsługujemy osoby z całej Polski. PRZYWRACANIE CYKLU usługi Farmakologiczne ✔ Szybki kontakt i sprawna organizacja ✔ Indywidualne podejście
cena
wczoraj, 21:34
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Citroen C4 1.6 HDI CENA WYWOŁAWCZA: 2 250 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Samochód osobowy Citroen C4 1.6 HDI, badania techniczne: 15.12.2026, ubezpieczenie: 11.12.2026, stan licznika: 450 145, organ egzekucyjny dysponuje jednym kluczykiem do pojazdu, brak dowod
cena
wczoraj, 18:20
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Citroen C4 1.6 HDI CENA WYWOŁAWCZA: 2 250 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Samochód osobowy Citroen C4 1.6 HDI, badania techniczne: 15.12.2026, ubezpieczenie: 11.12.2026, stan licznika: 450 145, organ egzekucyjny dysponuje jednym kluczykiem do pojazdu, brak dowod
cena
wczoraj, 18:20
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Toyota Celica Supra rok 1980 CENA WYWOŁAWCZA: 24 000 zł (SZACUNKOWO: 32 000 zł) Pojazd po długotrwałym postoju. Pokryty warstwą kurzu. Stan powłoki lakierowej dostateczny. Liczne zarysowania i uszkodzenia. Widoczne ogniska korozji. Wnętrze wymaga profesjon
cena
wczoraj, 18:18
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Toyota Celica Supra rok 1980 CENA WYWOŁAWCZA: 24 000 zł (SZACUNKOWO: 32 000 zł) Pojazd po długotrwałym postoju. Pokryty warstwą kurzu. Stan powłoki lakierowej dostateczny. Liczne zarysowania i uszkodzenia. Widoczne ogniska korozji. Wnętrze wymaga profesjon
cena
wczoraj, 18:18
I licytacja Ruchomości moneta z 1965 roku okolicznościowa CENA WYWOŁAWCZA: 37 zł (SZACUNKOWO: 50 zł) Nazwa katalogowa: Inne Opis przedmiotu: moneta okolicznościowa z 1965 roku "VII wieków Warszawy" Jednostka miary: sztuka (szt.) Liczba: 1 OGLĘDZINY: Białobrzeska 53a 02-325 Warszaw
cena
wczoraj, 18:17
I licytacja Ruchomości telefon iPhone XR CENA WYWOŁAWCZA: 300 zł (SZACUNKOWO: 400 zł) Przywrócono do ustawień fabrycznych, tylna obudowa koloru czarnego popękana, IMEI 353089109597738, brak kabla zasilającego, w zestawie etui. Nazwa katalogowa: Smartfon Marka: Apple Model: iPhone XR Rodzaj : Sm
cena
wczoraj, 18:17
I licytacja Ruchomości Dron DJI z pilotem bez baterii CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Dron DJI EN50689:2021 koloru szarego, brak baterii i innego wyposażenia, data na tabliczce 08.05.2019, pilot/kontroler koloru czarnego do drona DJI RC2 model RC331, nie uruchamiany, stan techni
cena
wczoraj, 18:17
I licytacja Ruchomości telefon OPPO A31 CENA WYWOŁAWCZA: 150 zł (SZACUNKOWO: 200 zł) przywrócono do ustawień fabrycznych, tylna obudowa koloru czarnego, brak ładowarki. Nazwa katalogowa: Smartfon Marka: Oppo Model: A31 Rodzaj : Smartfony Specyfikacja techniczna : 64 GB / 4 GB Stan techniczny: u
cena
wczoraj, 18:16
I licytacja Ruchomości telefon REDMI Note 10 5G CENA WYWOŁAWCZA: 225 zł (SZACUNKOWO: 300 zł) Przywrócony do ustawień fabrycznych, tylna obudowa koloru czarnego, brak ładowarki, IMEI 86324705169358118. Nazwa katalogowa: Smartfon Marka: Xiaomi Model: Redmi Note 10 Rodzaj : Smartfony Specyfikacja
cena
wczoraj, 18:16
I licytacja Ruchomości Telefon VIVO Y19 CENA WYWOŁAWCZA: 225 zł (SZACUNKOWO: 300 zł) Przywrócono do ustawień fabrycznych, IMEI 86542109679998, tylna obudowa koloru zielonego, brak kabla zasilającego. Nazwa katalogowa: Smartfon Marka: Vivo Model: inny Rodzaj : Smartfony Specyfikacja techniczna :
cena
wczoraj, 18:15
I licytacja Ruchomości laptop Toshiba Satellite CENA WYWOŁAWCZA: 120 zł (SZACUNKOWO: 160 zł) Model Sattelite C50D-A-138, s/n 2E084755S, dysk sformatowany, brak kabla zasilającego, laptop uruchamia się i jest sprawny. Nazwa katalogowa: Laptop Marka: Toshiba Typ: laptop Opis parametrów techniczny
cena
wczoraj, 18:15
I licytacja Ruchomości telefon SAMSUNG Galaxy A32 4G CENA WYWOŁAWCZA: 270 zł (SZACUNKOWO: 360 zł) Przywrócono do ustawień fabrycznych, bez blokad, tylna obudowa koloru czarnego, IMEI 352049246572326/ 352689506572324, w zestawie etui, brak kabla zasilającego. Nazwa katalogowa: Smartfon Marka: Sa
cena
wczoraj, 18:14
I licytacja Ruchomości telefon SAMSUNG S20 FE CENA WYWOŁAWCZA: 525 zł (SZACUNKOWO: 700 zł) Przywrócono do ustawień fabrycznych, tylna obudowa koloru czerwonego, brak kabla zasilającego, stan dobry. Marka: Samsung Model: Galaxy S20 FE Nazwa katalogowa: Smartfon Rodzaj : Smartfony Specyfikacja te
cena
wczoraj, 18:14
II licytacja Ruchomości MOTOROWER TAOTAO CENA WYWOŁAWCZA: 600 zł (SZACUNKOWO: 1 200 zł) Dwuosobowy, silnik 50 cm3. Badania techniczne do 23.04.2026. Przebieg 14 tys. km. Data pierwszej rejestracji 20.05.2020. Brak akumulatora i bocznych lusterek. Pojazd nie uruchamiany. Nazwa katalogowa: Motoc
cena
wczoraj, 18:14
II licytacja Ruchomości MOTOROWER TAOTAO CENA WYWOŁAWCZA: 600 zł (SZACUNKOWO: 1 200 zł) Dwuosobowy, silnik 50 cm3. Badania techniczne do 23.04.2026. Przebieg 14 tys. km. Data pierwszej rejestracji 20.05.2020. Brak akumulatora i bocznych lusterek. Pojazd nie uruchamiany. Nazwa katalogowa: Motoc
cena
wczoraj, 18:14
![Jaguar s-type rok prod. 1999 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 1 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/142645/7a9697805/1618878b-0a43-756e-d5da-facedaa355ba_b.webp)
![Jaguar s-type rok prod. 1999 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 2 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/142652/a40505cf2/3694c939-4d95-5164-1d06-8d21774a7e43_b.webp)
![Jaguar s-type rok prod. 1999 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 3 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/142657/0431417f5/b2d57e0e-e7e8-023e-ff59-d1a3b0885c9f_b.webp)
![Jaguar s-type rok prod. 1999 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 4 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/142703/5602bdc73/ffd9e649-8526-b03f-7728-a102112c95dc_b.webp)
![Jaguar s-type rok prod. 1999 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 5 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/142709/ef9c9badd/55f65b1a-d960-5ce6-5d2e-911e355c244e_b.webp)
![Jaguar s-type rok prod. 1999 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 6 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/142712/b5d3a8ce7/344a68d9-eff5-6336-e9a8-7ec8be0156c9_b.webp)
![Jaguar s-type rok prod. 1999 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 7 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/142716/ec11c9261/dc92d8ff-14dd-b7ad-6a34-c38440576bd1_b.webp)
![Jaguar s-type rok prod. 1999 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 8 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/142724/21ed6e136/2b38f84c-7b41-b67a-2c0e-724c6206b82a_b.webp)
![Jaguar s-type rok prod. 1999 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 9 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/142726/6b0e3203f/c3143948-7749-12e1-4261-3ec25d67e6b7_b.webp)
![Jaguar s-type rok prod. 1999 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 10 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/142733/4ac1c595e/f50d4f09-4ebe-bc05-e1ea-c70471d33da1_b.webp)