[elicytacje] ii licytacja - motorower taotao #62572123

[elicytacje] ii licytacja - motorower taotao - Zdjęcie 1 - WARSZAWIAK.EU[elicytacje] ii licytacja - motorower taotao - Zdjęcie 2 - WARSZAWIAK.EU[elicytacje] ii licytacja - motorower taotao - Zdjęcie 3 - WARSZAWIAK.EU[elicytacje] ii licytacja - motorower taotao - Zdjęcie 4 - WARSZAWIAK.EU[elicytacje] ii licytacja - motorower taotao - Zdjęcie 5 - WARSZAWIAK.EU[elicytacje] ii licytacja - motorower taotao - Zdjęcie 6 - WARSZAWIAK.EU[elicytacje] ii licytacja - motorower taotao - Zdjęcie 7 - WARSZAWIAK.EU[elicytacje] ii licytacja - motorower taotao - Zdjęcie 8 - WARSZAWIAK.EU[elicytacje] ii licytacja - motorower taotao - Zdjęcie 9 - WARSZAWIAK.EU[elicytacje] ii licytacja - motorower taotao - Zdjęcie 10 - WARSZAWIAK.EU
Opis
Cena Od

II licytacja Ruchomości

MOTOROWER TAOTAO

CENA WYWOŁAWCZA: 600 zł (SZACUNKOWO: 1 200 zł)

Dwuosobowy, silnik 50 cm3. Badania techniczne do 23.04.2026. Przebieg 14 tys. km. Data pierwszej rejestracji 20.05.2020. Brak akumulatora i bocznych lusterek. Pojazd nie uruchamiany.

Nazwa katalogowa: Motocykl
Marka: TAO MOTORS
Model: Inny
Typ nadwozia: motorower
Rok produkcji: 2019
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-02-22
Nr ramy: L9NTCBPA8K1111795



OGLĘDZINY:
BIAŁOBRZESKA 53A
02-325 WARSZAWA, mazowieckie

9 września 2026 roku godz. 9:15-9:45 magazyn zewnętrzny, wejście od ul. Joteyki, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym



Urząd Skarbowy Warszawa - Bemowo

Ewa Paszko
tel.


Elektroniczna licytacja ruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/3a64737b-4435-4902-ae09-49e7a74e6a91

  • « Powrót
  • ID: 62572123
    Wyświetleń: 4
Wygasa za 17 dni

od 600 zł cena

Zadzwoń

FIRMA

LOKALIZACJA

Zobacz też