Jeep Grand Cherokee - II licytacja - [eLicytacje] #62569906
II licytacja Ruchomości
Jeep Grand Cherokee
CENA WYWOŁAWCZA: 10 000 zł (SZACUNKOWO: 20 000 zł)
Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanych ruchomości. Brak danych o przebiegu pojazdu. Brak ważnego przeglądu technicznego. Brak możliwości uruchomienia. Wnętrze pojazdu częściowo zdemontowane. Pojazd stoi na parkingu od 12 lat.
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Jeep
Model: Grand Cherokee
Typ nadwozia: kombi
Pojemność silnika: 2987 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2005
Skrzynia biegów: automatyczna
Nr rejestracyjny: WSK11XN
Nr VIN: 1J8HCE8M85Y587628
Data pierwszej rejestracji: 2006-01-18
Przebieg: 0 km
Kolor: niebieski
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-07-15
OGLĘDZINY:
Krypy gm. Liw 56B
07-100 Krypy gm. Liw, mazowieckie
01.09.2026 w godz. od 10:00 do 11:00
Urząd Skarbowy w Sokołowie Podlaskim
Jarosław Steć
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/2e74325c-5066-4605-850d-6e967e8ab7ef
II licytacja Ruchomości Samochód osobowy Citroen C5 kareta sedan CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Pojazd do poprawek lakierniczych. Uszkodzony przedni zderzak. Silnik uruchamia się. Brak przeglądu technicznego, brak polisy OC, dowodu rejestracyjnego. Jeden kluczyk oraz karta po
price
today, 10:26
II licytacja Ruchomości Samochód osobowy Citroen C5 kareta sedan CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Pojazd do poprawek lakierniczych. Uszkodzony przedni zderzak. Silnik uruchamia się. Brak przeglądu technicznego, brak polisy OC, dowodu rejestracyjnego. Jeden kluczyk oraz karta po
price
today, 10:26
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy FORD FOCUS TDCI CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Dwa kluczyki, dowód rejestracyjny, klimatyzacja sprawna, tempomat, kierownica wytarta, otarcia zderzaków, silnik pracuje w miarę równo. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Ford Model:
price
today, 10:10
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy FORD FOCUS TDCI CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Dwa kluczyki, dowód rejestracyjny, klimatyzacja sprawna, tempomat, kierownica wytarta, otarcia zderzaków, silnik pracuje w miarę równo. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Ford Model:
price
today, 10:10
Oferujemy kompleksową pomoc ginekologiczną. Zapewniamy pełną dyskrecję, profesjonalne podejście oraz szybkie terminy realizacji. Działamy 7 dni w tygodniu i obsługujemy osoby z całej Polski. PRZYWRACANIE CYKLU usługi Farmakologiczne ✔ Szybki kontakt i sprawna organizacja ✔ Indywidualne podejście
price
yesterday, 21:34
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Citroen C4 1.6 HDI CENA WYWOŁAWCZA: 2 250 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Samochód osobowy Citroen C4 1.6 HDI, badania techniczne: 15.12.2026, ubezpieczenie: 11.12.2026, stan licznika: 450 145, organ egzekucyjny dysponuje jednym kluczykiem do pojazdu, brak dowod
price
yesterday, 18:20
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Citroen C4 1.6 HDI CENA WYWOŁAWCZA: 2 250 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Samochód osobowy Citroen C4 1.6 HDI, badania techniczne: 15.12.2026, ubezpieczenie: 11.12.2026, stan licznika: 450 145, organ egzekucyjny dysponuje jednym kluczykiem do pojazdu, brak dowod
price
yesterday, 18:20
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Toyota Celica Supra rok 1980 CENA WYWOŁAWCZA: 24 000 zł (SZACUNKOWO: 32 000 zł) Pojazd po długotrwałym postoju. Pokryty warstwą kurzu. Stan powłoki lakierowej dostateczny. Liczne zarysowania i uszkodzenia. Widoczne ogniska korozji. Wnętrze wymaga profesjon
price
yesterday, 18:18
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Toyota Celica Supra rok 1980 CENA WYWOŁAWCZA: 24 000 zł (SZACUNKOWO: 32 000 zł) Pojazd po długotrwałym postoju. Pokryty warstwą kurzu. Stan powłoki lakierowej dostateczny. Liczne zarysowania i uszkodzenia. Widoczne ogniska korozji. Wnętrze wymaga profesjon
price
yesterday, 18:18
I licytacja Ruchomości moneta z 1965 roku okolicznościowa CENA WYWOŁAWCZA: 37 zł (SZACUNKOWO: 50 zł) Nazwa katalogowa: Inne Opis przedmiotu: moneta okolicznościowa z 1965 roku "VII wieków Warszawy" Jednostka miary: sztuka (szt.) Liczba: 1 OGLĘDZINY: Białobrzeska 53a 02-325 Warszaw
price
yesterday, 18:17
I licytacja Ruchomości telefon iPhone XR CENA WYWOŁAWCZA: 300 zł (SZACUNKOWO: 400 zł) Przywrócono do ustawień fabrycznych, tylna obudowa koloru czarnego popękana, IMEI 353089109597738, brak kabla zasilającego, w zestawie etui. Nazwa katalogowa: Smartfon Marka: Apple Model: iPhone XR Rodzaj : Sm
price
yesterday, 18:17
I licytacja Ruchomości Dron DJI z pilotem bez baterii CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Dron DJI EN50689:2021 koloru szarego, brak baterii i innego wyposażenia, data na tabliczce 08.05.2019, pilot/kontroler koloru czarnego do drona DJI RC2 model RC331, nie uruchamiany, stan techni
price
yesterday, 18:17
I licytacja Ruchomości telefon OPPO A31 CENA WYWOŁAWCZA: 150 zł (SZACUNKOWO: 200 zł) przywrócono do ustawień fabrycznych, tylna obudowa koloru czarnego, brak ładowarki. Nazwa katalogowa: Smartfon Marka: Oppo Model: A31 Rodzaj : Smartfony Specyfikacja techniczna : 64 GB / 4 GB Stan techniczny: u
price
yesterday, 18:16
I licytacja Ruchomości telefon REDMI Note 10 5G CENA WYWOŁAWCZA: 225 zł (SZACUNKOWO: 300 zł) Przywrócony do ustawień fabrycznych, tylna obudowa koloru czarnego, brak ładowarki, IMEI 86324705169358118. Nazwa katalogowa: Smartfon Marka: Xiaomi Model: Redmi Note 10 Rodzaj : Smartfony Specyfikacja
price
yesterday, 18:16
I licytacja Ruchomości Telefon VIVO Y19 CENA WYWOŁAWCZA: 225 zł (SZACUNKOWO: 300 zł) Przywrócono do ustawień fabrycznych, IMEI 86542109679998, tylna obudowa koloru zielonego, brak kabla zasilającego. Nazwa katalogowa: Smartfon Marka: Vivo Model: inny Rodzaj : Smartfony Specyfikacja techniczna :
price
yesterday, 18:15
I licytacja Ruchomości laptop Toshiba Satellite CENA WYWOŁAWCZA: 120 zł (SZACUNKOWO: 160 zł) Model Sattelite C50D-A-138, s/n 2E084755S, dysk sformatowany, brak kabla zasilającego, laptop uruchamia się i jest sprawny. Nazwa katalogowa: Laptop Marka: Toshiba Typ: laptop Opis parametrów techniczny
price
yesterday, 18:15
I licytacja Ruchomości telefon SAMSUNG Galaxy A32 4G CENA WYWOŁAWCZA: 270 zł (SZACUNKOWO: 360 zł) Przywrócono do ustawień fabrycznych, bez blokad, tylna obudowa koloru czarnego, IMEI 352049246572326/ 352689506572324, w zestawie etui, brak kabla zasilającego. Nazwa katalogowa: Smartfon Marka: Sa
price
yesterday, 18:14
I licytacja Ruchomości telefon SAMSUNG S20 FE CENA WYWOŁAWCZA: 525 zł (SZACUNKOWO: 700 zł) Przywrócono do ustawień fabrycznych, tylna obudowa koloru czerwonego, brak kabla zasilającego, stan dobry. Marka: Samsung Model: Galaxy S20 FE Nazwa katalogowa: Smartfon Rodzaj : Smartfony Specyfikacja te
price
yesterday, 18:14
II licytacja Ruchomości MOTOROWER TAOTAO CENA WYWOŁAWCZA: 600 zł (SZACUNKOWO: 1 200 zł) Dwuosobowy, silnik 50 cm3. Badania techniczne do 23.04.2026. Przebieg 14 tys. km. Data pierwszej rejestracji 20.05.2020. Brak akumulatora i bocznych lusterek. Pojazd nie uruchamiany. Nazwa katalogowa: Motoc
price
yesterday, 18:14
![Jeep Grand Cherokee - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 1 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/102510/9c43f16c3/a14156c4-f832-240f-c778-54583ed3d397_b.webp)
![Jeep Grand Cherokee - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 2 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/102518/24e122c41/9c5139e7-e45f-c698-c542-8c1fde941b0a_b.webp)
![Jeep Grand Cherokee - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 3 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/102520/4449600ea/ec583d25-302c-ee41-d7a7-d7473a407681_b.webp)
![Jeep Grand Cherokee - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 4 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/102527/2c71a9699/4be9796d-c188-c3bc-91bf-ca64bab70899_b.webp)
![Jeep Grand Cherokee - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 5 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/102534/ea0882d00/a82426cb-687d-1426-b667-478e4ea3b40b_b.webp)
![Jeep Grand Cherokee - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 6 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/102537/03f3630e1/f590085b-12f7-bcea-cf29-12793212cfdd_b.webp)
![Jeep Grand Cherokee - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 7 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/102543/15f51267d/96fb9e9f-2354-1f6e-3a21-03e85445ea71_b.webp)
![Jeep Grand Cherokee - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 8 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/102547/7ee837d67/ef5f31be-63bd-a4d8-7528-8925f39025e7_b.webp)
![Jeep Grand Cherokee - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 9 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/102553/bd5ae3f03/7010a26b-d762-efcf-fdb2-5de32ecce87a_b.webp)
![Jeep Grand Cherokee - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 10 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/102601/fa4d83ce8/dcbe879c-590b-6b01-daf8-1f6d6cbe1d6c_b.webp)