Samochód osobowy Mercedes-Benz C 220 CDI - I licytacja - [eLicytacje] #62569338
I licytacja Ruchomości
Samochód osobowy Mercedes-Benz C 220 CDI
CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł)
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Mercedes-Benz
Model: C 220
Typ nadwozia: sedan
Pojemność silnika: 2148 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2003
Skrzynia biegów: automatyczna
Nr rejestracyjny: WOS 86220
Nr VIN: WDB2030081A568225
Data pierwszej rejestracji: 2003-08-05
Przebieg: 378095 km
Kolor: granatowy
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-08-04
OGLĘDZINY:
ul. Przechodnia 6 6
07-410 OSTROŁĘKA, mazowieckie
21.09.2026 w godz. od 8.00 do 10.00
Urząd Skarbowy w Ostrołęce
Grzegorz Kochański
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/a403ca02-b196-4d64-9a2f-67d2e862ba2e
I licytacja Ruchomości SAMOCHÓD OSOBOWY MERCEDES-BENZ CL 600 CENA WYWOŁAWCZA: 37 350 zł (SZACUNKOWO: 49 800 zł) Z uwagi na długotrwały przestój pojazdu nie uruchamiano. Konieczność weryfikacji sprawności oraz kompletności silnika wraz z osprzętem w warunkach serwisowych. Pojazd posiada jeden kl
price
12 days ago
I licytacja Ruchomości MERCEDES-BENZ CLS CENA WYWOŁAWCZA: 45 000 zł (SZACUNKOWO: 60 000 zł) 6.04.2011 r. - data pierwszej rejestracji za granicą Ubezpieczenie OC ważne do 10.10.2026 r. Brak ważnego badania technicznego, ostatnie badanie techniczne ważne do 10.10.2025 r. Pojazd posiada jeden kl
price
7 days ago
I licytacja Ruchomości MERCEDES-BENZ GL 450 SAMOCHÓD OSOBOWY VAN 2013 CENA WYWOŁAWCZA: 44 925 zł (SZACUNKOWO: 59 900 zł) Pojazd sprawny. Wyprodukowany i przeznaczony na rynek USA, sprowadzony jako uszkodzony. Rok produkcji wg dowodu rejestracyjnego 2013, rok prodkucji wg tabliczki znamionowej 20
price
14 days ago
I licytacja Ruchomości Mercedes-Benz E220 CDI CENA WYWOŁAWCZA: 3 750 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) Samochód osobowy Mercedes-Benz E220 CDI, data pierwszej rejestracji: 22.04.2003r., badania techniczne ważne do: 18.06.2026r., ubezpieczenie pojazdu: 18.08.2027r., stan licznika: 628498 km, pojazd posia
price
8 days ago
II licytacja Ruchomości Mercedes-Benz C 350 rok prod. 2007 CENA WYWOŁAWCZA: 10 700 zł (SZACUNKOWO: 21 400 zł) Badania techniczne ważne do 05.06.2026 roku. Dwa komplety kluczyków. Dowód rejestracyjny. Karta pojazdu. Książeczka serwisowa. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Mercedes-Be
price
yesterday, 14:28
II licytacja Ruchomości Samochód osobowy Citroen C5 kareta sedan CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Pojazd do poprawek lakierniczych. Uszkodzony przedni zderzak. Silnik uruchamia się. Brak przeglądu technicznego, brak polisy OC, dowodu rejestracyjnego. Jeden kluczyk oraz karta po
price
today, 10:26
II licytacja Ruchomości Samochód osobowy Citroen C5 kareta sedan CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Pojazd do poprawek lakierniczych. Uszkodzony przedni zderzak. Silnik uruchamia się. Brak przeglądu technicznego, brak polisy OC, dowodu rejestracyjnego. Jeden kluczyk oraz karta po
price
today, 10:26
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy FORD FOCUS TDCI CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Dwa kluczyki, dowód rejestracyjny, klimatyzacja sprawna, tempomat, kierownica wytarta, otarcia zderzaków, silnik pracuje w miarę równo. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Ford Model:
price
today, 10:10
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy FORD FOCUS TDCI CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Dwa kluczyki, dowód rejestracyjny, klimatyzacja sprawna, tempomat, kierownica wytarta, otarcia zderzaków, silnik pracuje w miarę równo. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Ford Model:
price
today, 10:10
Oferujemy kompleksową pomoc ginekologiczną. Zapewniamy pełną dyskrecję, profesjonalne podejście oraz szybkie terminy realizacji. Działamy 7 dni w tygodniu i obsługujemy osoby z całej Polski. PRZYWRACANIE CYKLU usługi Farmakologiczne ✔ Szybki kontakt i sprawna organizacja ✔ Indywidualne podejście
price
yesterday, 21:34
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Citroen C4 1.6 HDI CENA WYWOŁAWCZA: 2 250 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Samochód osobowy Citroen C4 1.6 HDI, badania techniczne: 15.12.2026, ubezpieczenie: 11.12.2026, stan licznika: 450 145, organ egzekucyjny dysponuje jednym kluczykiem do pojazdu, brak dowod
price
yesterday, 18:20
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Citroen C4 1.6 HDI CENA WYWOŁAWCZA: 2 250 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Samochód osobowy Citroen C4 1.6 HDI, badania techniczne: 15.12.2026, ubezpieczenie: 11.12.2026, stan licznika: 450 145, organ egzekucyjny dysponuje jednym kluczykiem do pojazdu, brak dowod
price
yesterday, 18:20
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Toyota Celica Supra rok 1980 CENA WYWOŁAWCZA: 24 000 zł (SZACUNKOWO: 32 000 zł) Pojazd po długotrwałym postoju. Pokryty warstwą kurzu. Stan powłoki lakierowej dostateczny. Liczne zarysowania i uszkodzenia. Widoczne ogniska korozji. Wnętrze wymaga profesjon
price
yesterday, 18:18
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Toyota Celica Supra rok 1980 CENA WYWOŁAWCZA: 24 000 zł (SZACUNKOWO: 32 000 zł) Pojazd po długotrwałym postoju. Pokryty warstwą kurzu. Stan powłoki lakierowej dostateczny. Liczne zarysowania i uszkodzenia. Widoczne ogniska korozji. Wnętrze wymaga profesjon
price
yesterday, 18:18
I licytacja Ruchomości moneta z 1965 roku okolicznościowa CENA WYWOŁAWCZA: 37 zł (SZACUNKOWO: 50 zł) Nazwa katalogowa: Inne Opis przedmiotu: moneta okolicznościowa z 1965 roku "VII wieków Warszawy" Jednostka miary: sztuka (szt.) Liczba: 1 OGLĘDZINY: Białobrzeska 53a 02-325 Warszaw
price
yesterday, 18:17
I licytacja Ruchomości telefon iPhone XR CENA WYWOŁAWCZA: 300 zł (SZACUNKOWO: 400 zł) Przywrócono do ustawień fabrycznych, tylna obudowa koloru czarnego popękana, IMEI 353089109597738, brak kabla zasilającego, w zestawie etui. Nazwa katalogowa: Smartfon Marka: Apple Model: iPhone XR Rodzaj : Sm
price
yesterday, 18:17
I licytacja Ruchomości Dron DJI z pilotem bez baterii CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Dron DJI EN50689:2021 koloru szarego, brak baterii i innego wyposażenia, data na tabliczce 08.05.2019, pilot/kontroler koloru czarnego do drona DJI RC2 model RC331, nie uruchamiany, stan techni
price
yesterday, 18:17
I licytacja Ruchomości telefon OPPO A31 CENA WYWOŁAWCZA: 150 zł (SZACUNKOWO: 200 zł) przywrócono do ustawień fabrycznych, tylna obudowa koloru czarnego, brak ładowarki. Nazwa katalogowa: Smartfon Marka: Oppo Model: A31 Rodzaj : Smartfony Specyfikacja techniczna : 64 GB / 4 GB Stan techniczny: u
price
yesterday, 18:16
I licytacja Ruchomości telefon REDMI Note 10 5G CENA WYWOŁAWCZA: 225 zł (SZACUNKOWO: 300 zł) Przywrócony do ustawień fabrycznych, tylna obudowa koloru czarnego, brak ładowarki, IMEI 86324705169358118. Nazwa katalogowa: Smartfon Marka: Xiaomi Model: Redmi Note 10 Rodzaj : Smartfony Specyfikacja
price
yesterday, 18:16
![Samochód osobowy Mercedes-Benz C 220 CDI - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 1 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/143621/1b919f7b3/90623034-570b-fbed-80cf-84527aa5e8f1_b.webp)
![Samochód osobowy Mercedes-Benz C 220 CDI - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 2 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_wa.png)
![Samochód osobowy Mercedes-Benz C 220 CDI - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 3 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)