Seat leon 1.9 tdi 2007 r - i licytacja - [elicytacje] #62568166
I licytacja Ruchomości
SEAT LEON 1.9 TDI 2007 R
CENA WYWOŁAWCZA: 7 425 zł (SZACUNKOWO: 9 900 zł)
Uszkodzony zderzak przedni.
Urząd jest w posiadaniu jednego kluczyka.
Brak dowodu rejestracyjnego.
Stan licznika jest ustalony z ostatniego badania technicznego.
Osoba do kontaktu:
Robert Czapski
tel.
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Seat
Model: Leon
Typ nadwozia: hatchback-5-D
Pojemność silnika: 1896 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2007
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: WOT64813
Nr VIN: VSSZZZ1PZ7R090428
Data pierwszej rejestracji: 2007-04-13
Przebieg: 238592 km
Kolor: CZARNY
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-07-02
OGLĘDZINY:
Dąbrowszczaków 14
03-484 Warszawa, mazowieckie
od 31.08.2026 do 01.09.2026 w godz. 08:00 do 14:00
Urząd Skarbowy Warszawa - Targówek
Sebastian Łabędź
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/daa3dd1e-5779-476c-a881-0d2b6c5bc53b
I licytacja Ruchomości Seat Leon 1.9 TDI, 2007 r. CENA WYWOŁAWCZA: 7 425 zł (SZACUNKOWO: 9 900 zł) Pojazd ma uszkodzony zderzak przedni z lewej strony oraz inne ślady użytkowania. Urząd w posiadaniu : jednego kluczyka. Brak dowodu rejestracyjnego. Stan licznika na podstawie danych z ostatniego
price
20 days ago
II licytacja Ruchomości Samochód osobowy Citroen C5 kareta sedan CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Pojazd do poprawek lakierniczych. Uszkodzony przedni zderzak. Silnik uruchamia się. Brak przeglądu technicznego, brak polisy OC, dowodu rejestracyjnego. Jeden kluczyk oraz karta po
price
today, 10:26
II licytacja Ruchomości Samochód osobowy Citroen C5 kareta sedan CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Pojazd do poprawek lakierniczych. Uszkodzony przedni zderzak. Silnik uruchamia się. Brak przeglądu technicznego, brak polisy OC, dowodu rejestracyjnego. Jeden kluczyk oraz karta po
price
today, 10:26
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy FORD FOCUS TDCI CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Dwa kluczyki, dowód rejestracyjny, klimatyzacja sprawna, tempomat, kierownica wytarta, otarcia zderzaków, silnik pracuje w miarę równo. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Ford Model:
price
today, 10:10
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy FORD FOCUS TDCI CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Dwa kluczyki, dowód rejestracyjny, klimatyzacja sprawna, tempomat, kierownica wytarta, otarcia zderzaków, silnik pracuje w miarę równo. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Ford Model:
price
today, 10:10
Oferujemy kompleksową pomoc ginekologiczną. Zapewniamy pełną dyskrecję, profesjonalne podejście oraz szybkie terminy realizacji. Działamy 7 dni w tygodniu i obsługujemy osoby z całej Polski. PRZYWRACANIE CYKLU usługi Farmakologiczne ✔ Szybki kontakt i sprawna organizacja ✔ Indywidualne podejście
price
yesterday, 21:34
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Citroen C4 1.6 HDI CENA WYWOŁAWCZA: 2 250 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Samochód osobowy Citroen C4 1.6 HDI, badania techniczne: 15.12.2026, ubezpieczenie: 11.12.2026, stan licznika: 450 145, organ egzekucyjny dysponuje jednym kluczykiem do pojazdu, brak dowod
price
yesterday, 18:20
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Citroen C4 1.6 HDI CENA WYWOŁAWCZA: 2 250 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Samochód osobowy Citroen C4 1.6 HDI, badania techniczne: 15.12.2026, ubezpieczenie: 11.12.2026, stan licznika: 450 145, organ egzekucyjny dysponuje jednym kluczykiem do pojazdu, brak dowod
price
yesterday, 18:20
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Toyota Celica Supra rok 1980 CENA WYWOŁAWCZA: 24 000 zł (SZACUNKOWO: 32 000 zł) Pojazd po długotrwałym postoju. Pokryty warstwą kurzu. Stan powłoki lakierowej dostateczny. Liczne zarysowania i uszkodzenia. Widoczne ogniska korozji. Wnętrze wymaga profesjon
price
yesterday, 18:18
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Toyota Celica Supra rok 1980 CENA WYWOŁAWCZA: 24 000 zł (SZACUNKOWO: 32 000 zł) Pojazd po długotrwałym postoju. Pokryty warstwą kurzu. Stan powłoki lakierowej dostateczny. Liczne zarysowania i uszkodzenia. Widoczne ogniska korozji. Wnętrze wymaga profesjon
price
yesterday, 18:18
I licytacja Ruchomości moneta z 1965 roku okolicznościowa CENA WYWOŁAWCZA: 37 zł (SZACUNKOWO: 50 zł) Nazwa katalogowa: Inne Opis przedmiotu: moneta okolicznościowa z 1965 roku "VII wieków Warszawy" Jednostka miary: sztuka (szt.) Liczba: 1 OGLĘDZINY: Białobrzeska 53a 02-325 Warszaw
price
yesterday, 18:17
I licytacja Ruchomości telefon iPhone XR CENA WYWOŁAWCZA: 300 zł (SZACUNKOWO: 400 zł) Przywrócono do ustawień fabrycznych, tylna obudowa koloru czarnego popękana, IMEI 353089109597738, brak kabla zasilającego, w zestawie etui. Nazwa katalogowa: Smartfon Marka: Apple Model: iPhone XR Rodzaj : Sm
price
yesterday, 18:17
I licytacja Ruchomości Dron DJI z pilotem bez baterii CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Dron DJI EN50689:2021 koloru szarego, brak baterii i innego wyposażenia, data na tabliczce 08.05.2019, pilot/kontroler koloru czarnego do drona DJI RC2 model RC331, nie uruchamiany, stan techni
price
yesterday, 18:17
I licytacja Ruchomości telefon OPPO A31 CENA WYWOŁAWCZA: 150 zł (SZACUNKOWO: 200 zł) przywrócono do ustawień fabrycznych, tylna obudowa koloru czarnego, brak ładowarki. Nazwa katalogowa: Smartfon Marka: Oppo Model: A31 Rodzaj : Smartfony Specyfikacja techniczna : 64 GB / 4 GB Stan techniczny: u
price
yesterday, 18:16
I licytacja Ruchomości telefon REDMI Note 10 5G CENA WYWOŁAWCZA: 225 zł (SZACUNKOWO: 300 zł) Przywrócony do ustawień fabrycznych, tylna obudowa koloru czarnego, brak ładowarki, IMEI 86324705169358118. Nazwa katalogowa: Smartfon Marka: Xiaomi Model: Redmi Note 10 Rodzaj : Smartfony Specyfikacja
price
yesterday, 18:16
I licytacja Ruchomości Telefon VIVO Y19 CENA WYWOŁAWCZA: 225 zł (SZACUNKOWO: 300 zł) Przywrócono do ustawień fabrycznych, IMEI 86542109679998, tylna obudowa koloru zielonego, brak kabla zasilającego. Nazwa katalogowa: Smartfon Marka: Vivo Model: inny Rodzaj : Smartfony Specyfikacja techniczna :
price
yesterday, 18:15
I licytacja Ruchomości laptop Toshiba Satellite CENA WYWOŁAWCZA: 120 zł (SZACUNKOWO: 160 zł) Model Sattelite C50D-A-138, s/n 2E084755S, dysk sformatowany, brak kabla zasilającego, laptop uruchamia się i jest sprawny. Nazwa katalogowa: Laptop Marka: Toshiba Typ: laptop Opis parametrów techniczny
price
yesterday, 18:15
I licytacja Ruchomości telefon SAMSUNG Galaxy A32 4G CENA WYWOŁAWCZA: 270 zł (SZACUNKOWO: 360 zł) Przywrócono do ustawień fabrycznych, bez blokad, tylna obudowa koloru czarnego, IMEI 352049246572326/ 352689506572324, w zestawie etui, brak kabla zasilającego. Nazwa katalogowa: Smartfon Marka: Sa
price
yesterday, 18:14
I licytacja Ruchomości telefon SAMSUNG S20 FE CENA WYWOŁAWCZA: 525 zł (SZACUNKOWO: 700 zł) Przywrócono do ustawień fabrycznych, tylna obudowa koloru czerwonego, brak kabla zasilającego, stan dobry. Marka: Samsung Model: Galaxy S20 FE Nazwa katalogowa: Smartfon Rodzaj : Smartfony Specyfikacja te
price
yesterday, 18:14
![Seat leon 1.9 tdi 2007 r - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 1 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0824/141930/a82397255/4aac6766-7679-312e-9a93-4ad7831e8f1f_b.webp)
![Seat leon 1.9 tdi 2007 r - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 2 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0824/141936/84ad5cf01/b20ed029-3a8e-fc8d-8d7c-f602e91589b0_b.webp)
![Seat leon 1.9 tdi 2007 r - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 3 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0824/141940/862912bd4/928d99a1-7897-3979-efc1-cecf2ac53da5_b.webp)
![Seat leon 1.9 tdi 2007 r - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 4 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0824/141947/9c0dda39b/33372713-84c3-c902-4bd0-610c6173c091_b.webp)
![Seat leon 1.9 tdi 2007 r - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 5 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_wa.png)
![Seat leon 1.9 tdi 2007 r - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 6 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)