Ford mondeo 2.0 2005 r - i licytacja - [elicytacje] #62568163
I licytacja Ruchomości
FORD MONDEO 2.0 2005 R
CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł)
Pęknięta przednia szyba.
Skorodowany próg.
Urząd jest w posiadaniu jednego kluczyka.
Osoba do kontaktu:
Robert Czapski
600 456 612
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Ford
Model: Mondeo
Typ nadwozia: kombi
Pojemność silnika: 1999 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna/gaz
Rok produkcji: 2005
Skrzynia biegów: automatyczna
Nr rejestracyjny: WH3968E
Nr VIN: WF0WXXGBBW5K78545
Data pierwszej rejestracji: 2005-11-15
Przebieg: 271817 km
Kolor: GRANATOWY
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-04-08
OGLĘDZINY:
Dąbrowszczaków 14
03-484 Warszawa, mazowieckie
od 31.08.2026 do 01.09.2026 w godz. 08:00 do 14:00
Urząd Skarbowy Warszawa - Targówek
Sebastian Łabędź
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/d010476d-b284-45d2-bd3d-ab42373caddc
I licytacja Ruchomości Ford Mondeo 2.0, 2005r. CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Pojazd ma pękniętą przednią szybę oraz skorodowany lewy próg. Urząd w posiadaniu : jednego kluczyka oraz dowodu rejestracyjnego. Skrzynia biegów: automatyczna Nazwa katalogowa: Samochód osobowy M
price
20 days ago
I licytacja Ruchomości FORD MONDEO 2016 CENA WYWOŁAWCZA: 27 000 zł (SZACUNKOWO: 36 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Ford Model: Mondeo Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 1499 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2016 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny: W
price
7 days ago
II licytacja Ruchomości FORD MONDEO samochód osobowy kombi CENA WYWOŁAWCZA: 7 000 zł (SZACUNKOWO: 14 000 zł) Samochód marki Ford Mondeo, moc silnika 140KM, posiada 1 kluczyk. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Ford Model: Mondeo Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 1997 cm³ Rodzaj pal
price
6 days ago
I licytacja Ruchomości FORD FIESTA CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Pojazd sprzedawany z jednym kluczykiem, bez dowodu rejestracyjnego i bez karty pojazdu. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Ford Model: Fiesta Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1242 cm³ Rodza
price
4 days ago
I licytacja Ruchomości Ford Fiesta Hatchback 2009 CENA WYWOŁAWCZA: 7 125 zł (SZACUNKOWO: 9 500 zł) Samochód osobowy marki Ford Fiesta, rok produkcji 2009, badania techniczne ważne do: 19.03.2027r., ubezpieczenie: 23.02.2027r., data pierwszej rejestracji: 16.06.2009r., stan licznika na dzień 19.
price
5 days ago
I licytacja Ruchomości SAMOCHÓD OSOBOWY FORD FOCUS CENA WYWOŁAWCZA: 4 125 zł (SZACUNKOWO: 5 500 zł) Brak dokumentów, jeden kluczyk Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Ford Model: Focus Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 1596 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna/gaz Rok produkcji: 2005 Skrzynia
price
8 days ago
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy FORD FOCUS TDCI CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Dwa kluczyki, dowód rejestracyjny, klimatyzacja sprawna, tempomat, kierownica wytarta, otarcia zderzaków, silnik pracuje w miarę równo. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Ford Model:
price
today, 10:10
II licytacja Ruchomości Samochód osobowy Citroen C5 kareta sedan CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Pojazd do poprawek lakierniczych. Uszkodzony przedni zderzak. Silnik uruchamia się. Brak przeglądu technicznego, brak polisy OC, dowodu rejestracyjnego. Jeden kluczyk oraz karta po
price
today, 10:26
II licytacja Ruchomości Samochód osobowy Citroen C5 kareta sedan CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Pojazd do poprawek lakierniczych. Uszkodzony przedni zderzak. Silnik uruchamia się. Brak przeglądu technicznego, brak polisy OC, dowodu rejestracyjnego. Jeden kluczyk oraz karta po
price
today, 10:26
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy FORD FOCUS TDCI CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Dwa kluczyki, dowód rejestracyjny, klimatyzacja sprawna, tempomat, kierownica wytarta, otarcia zderzaków, silnik pracuje w miarę równo. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Ford Model:
price
today, 10:10
Oferujemy kompleksową pomoc ginekologiczną. Zapewniamy pełną dyskrecję, profesjonalne podejście oraz szybkie terminy realizacji. Działamy 7 dni w tygodniu i obsługujemy osoby z całej Polski. PRZYWRACANIE CYKLU usługi Farmakologiczne ✔ Szybki kontakt i sprawna organizacja ✔ Indywidualne podejście
price
yesterday, 21:34
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Citroen C4 1.6 HDI CENA WYWOŁAWCZA: 2 250 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Samochód osobowy Citroen C4 1.6 HDI, badania techniczne: 15.12.2026, ubezpieczenie: 11.12.2026, stan licznika: 450 145, organ egzekucyjny dysponuje jednym kluczykiem do pojazdu, brak dowod
price
yesterday, 18:20
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Citroen C4 1.6 HDI CENA WYWOŁAWCZA: 2 250 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Samochód osobowy Citroen C4 1.6 HDI, badania techniczne: 15.12.2026, ubezpieczenie: 11.12.2026, stan licznika: 450 145, organ egzekucyjny dysponuje jednym kluczykiem do pojazdu, brak dowod
price
yesterday, 18:20
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Toyota Celica Supra rok 1980 CENA WYWOŁAWCZA: 24 000 zł (SZACUNKOWO: 32 000 zł) Pojazd po długotrwałym postoju. Pokryty warstwą kurzu. Stan powłoki lakierowej dostateczny. Liczne zarysowania i uszkodzenia. Widoczne ogniska korozji. Wnętrze wymaga profesjon
price
yesterday, 18:18
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Toyota Celica Supra rok 1980 CENA WYWOŁAWCZA: 24 000 zł (SZACUNKOWO: 32 000 zł) Pojazd po długotrwałym postoju. Pokryty warstwą kurzu. Stan powłoki lakierowej dostateczny. Liczne zarysowania i uszkodzenia. Widoczne ogniska korozji. Wnętrze wymaga profesjon
price
yesterday, 18:18
I licytacja Ruchomości moneta z 1965 roku okolicznościowa CENA WYWOŁAWCZA: 37 zł (SZACUNKOWO: 50 zł) Nazwa katalogowa: Inne Opis przedmiotu: moneta okolicznościowa z 1965 roku "VII wieków Warszawy" Jednostka miary: sztuka (szt.) Liczba: 1 OGLĘDZINY: Białobrzeska 53a 02-325 Warszaw
price
yesterday, 18:17
I licytacja Ruchomości telefon iPhone XR CENA WYWOŁAWCZA: 300 zł (SZACUNKOWO: 400 zł) Przywrócono do ustawień fabrycznych, tylna obudowa koloru czarnego popękana, IMEI 353089109597738, brak kabla zasilającego, w zestawie etui. Nazwa katalogowa: Smartfon Marka: Apple Model: iPhone XR Rodzaj : Sm
price
yesterday, 18:17
I licytacja Ruchomości Dron DJI z pilotem bez baterii CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Dron DJI EN50689:2021 koloru szarego, brak baterii i innego wyposażenia, data na tabliczce 08.05.2019, pilot/kontroler koloru czarnego do drona DJI RC2 model RC331, nie uruchamiany, stan techni
price
yesterday, 18:17
I licytacja Ruchomości telefon OPPO A31 CENA WYWOŁAWCZA: 150 zł (SZACUNKOWO: 200 zł) przywrócono do ustawień fabrycznych, tylna obudowa koloru czarnego, brak ładowarki. Nazwa katalogowa: Smartfon Marka: Oppo Model: A31 Rodzaj : Smartfony Specyfikacja techniczna : 64 GB / 4 GB Stan techniczny: u
price
yesterday, 18:16
![Ford mondeo 2.0 2005 r - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 1 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0824/141821/17d38cdcc/9b7c7ecd-4289-5091-2426-e6fc21535b6c_b.webp)
![Ford mondeo 2.0 2005 r - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 2 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0824/141827/54552f4f4/7d7efbaa-7355-21ae-990d-04a6903297c7_b.webp)
![Ford mondeo 2.0 2005 r - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 3 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0824/141833/01f96a33d/066658c5-27ad-335d-b70d-7f370b0ee915_b.webp)
![Ford mondeo 2.0 2005 r - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 4 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0824/141839/c70f9266d/9a66b52b-b1e1-41f5-a07b-ae0fc69fc098_b.webp)
![Ford mondeo 2.0 2005 r - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 5 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_wa.png)
![Ford mondeo 2.0 2005 r - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 6 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)