Opel Astra - II licytacja - [eLicytacje] #62569908
II licytacja Ruchomości
Opel Astra
CENA WYWOŁAWCZA: 1 300 zł (SZACUNKOWO: 2 600 zł)
Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanych ruchomości. Przebieg pojazdu ustalono na podstawie danych z CEPIK z ostatniego przeglądu technicznego. Przegląd techniczny do 17.01.2027r.. Ubezpieczenie OC korporacyjne. Powłoka lakiernicza z zarysowaniami, śladami korozji. Brak możliwości uruchomienia.
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Opel
Model: Astra
Typ nadwozia: sedan
Pojemność silnika: 1998 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna/gaz
Rok produkcji: 1999
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: WWEUJ91
Nr VIN: W0L0TGF48X5057194
Data pierwszej rejestracji: 1999-04-22
Przebieg: 442101 km
Kolor: zielony
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-06-02
OGLĘDZINY:
Krypy gm. Liw 56B
07-100 Krypy gm. Liw, mazowieckie
01.09.2026 w godz. od 10:00 do 11:00
Urząd Skarbowy w Sokołowie Podlaskim
Jarosław Steć
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/04984240-3f89-48fc-9916-e8f3be445c29
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Opel Vectra Station Wagon CENA WYWOŁAWCZA: 5 250 zł (SZACUNKOWO: 7 000 zł) Widoczne ślady korozji, uszkodzenia tylnej klapy. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Vectra Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 1910 cm³ Rodzaj paliwa: olej n
ціна
21 дні тому
I licytacja Ruchomości Opel Astra H 1.4 16V, 2004 r. CENA WYWOŁAWCZA: 3 750 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) Pojazd posiada z lewej strony nad tylnym nad kołem ślady rdzy oraz inne ślady użytkowania. Urząd w posiadaniu : jednego kluczyka. Brak dowodu rejestracyjnego. Stan licznika na podstawie danyc
ціна
20 дні тому
I licytacja Ruchomości OPEL VECTRA 2006 CENA WYWOŁAWCZA: 6 750 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Vectra Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 1910 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2006 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny: WZY
ціна
7 дні тому
Ruchomości OPEL ASTRA STATION WAGON SAMOCHÓD OSOBOWY KOMBI 2006 CENA WYWOŁAWCZA: 600 zł (SZACUNKOWO: 2 900 zł) Pojazd po dłuższym przestoju, obecnie wymaga weryfikacji mechanicznej. W wielu miejscach liczne rysy nadwozia. Wnętrze wymaga gruntownego czyszczenia. Nazwa katalogowa: Samochód osobo
ціна
5 дні тому
I licytacja Ruchomości Opel Insignia CENA WYWOŁAWCZA: 6 000 zł (SZACUNKOWO: 8 000 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanych ruchomości. Pojazdu nie udało się uruchomić,
ціна
7 дні тому
Ruchomości OPEL ASTRA CENA WYWOŁAWCZA: 400 zł (SZACUNKOWO: 2 200 zł) Wskazany przebieg pojazdu odnotowany został 4.04.2025 r. przez Stację Kontroli Pojazdów podczas ostatniego badania technicznego. Pojazd sprzedawany z jednym kluczykiem, bez dowodu rejestracyjnego i bez karty pojazdu. Nazwa
ціна
4 дні тому
I licytacja Ruchomości OPEL ASTRA H 1.4 16V 2004 R CENA WYWOŁAWCZA: 3 750 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) Samochód jest zarejestrowany jako ciężarowy furgon (nazwa osobowy pojawiła się ze względów technicznych). Liczne ślady rdzy. Urząd jest w posiadaniu jednego kluczyka. Brak dowodu rejestracyjnego.
ціна
8 дні тому
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Opel Astra CENA WYWOŁAWCZA: 3 900 zł (SZACUNKOWO: 5 200 zł) Brak możliwości uruchomienia pojazdu. Widoczne drobne uszkodzenia powłoki lakierniczej. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Astra Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika:
ціна
12 дні тому
II licytacja Ruchomości samochód osobowy Opel Meriva-A CENA WYWOŁAWCZA: 2 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Pojazd nie da się uruchomić, liczne rysy, wgniecenie na tylnych drzwiach, przedni zderzak w innym kolorze, wnętrze zabrudzone kompletne, 1 kluczyk, badanie techniczne ważne do 03.09.2026 r.
ціна
вчора, 10:12
Oferujemy kompleksową pomoc ginekologiczną. Zapewniamy pełną dyskrecję, profesjonalne podejście oraz szybkie terminy realizacji. Działamy 7 dni w tygodniu i obsługujemy osoby z całej Polski. PRZYWRACANIE CYKLU usługi Farmakologiczne ✔ Szybki kontakt i sprawna organizacja ✔ Indywidualne podejście
ціна
вчора, 21:34
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Citroen C4 1.6 HDI CENA WYWOŁAWCZA: 2 250 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Samochód osobowy Citroen C4 1.6 HDI, badania techniczne: 15.12.2026, ubezpieczenie: 11.12.2026, stan licznika: 450 145, organ egzekucyjny dysponuje jednym kluczykiem do pojazdu, brak dowod
ціна
вчора, 18:20
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Citroen C4 1.6 HDI CENA WYWOŁAWCZA: 2 250 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Samochód osobowy Citroen C4 1.6 HDI, badania techniczne: 15.12.2026, ubezpieczenie: 11.12.2026, stan licznika: 450 145, organ egzekucyjny dysponuje jednym kluczykiem do pojazdu, brak dowod
ціна
вчора, 18:20
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Toyota Celica Supra rok 1980 CENA WYWOŁAWCZA: 24 000 zł (SZACUNKOWO: 32 000 zł) Pojazd po długotrwałym postoju. Pokryty warstwą kurzu. Stan powłoki lakierowej dostateczny. Liczne zarysowania i uszkodzenia. Widoczne ogniska korozji. Wnętrze wymaga profesjon
ціна
вчора, 18:18
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Toyota Celica Supra rok 1980 CENA WYWOŁAWCZA: 24 000 zł (SZACUNKOWO: 32 000 zł) Pojazd po długotrwałym postoju. Pokryty warstwą kurzu. Stan powłoki lakierowej dostateczny. Liczne zarysowania i uszkodzenia. Widoczne ogniska korozji. Wnętrze wymaga profesjon
ціна
вчора, 18:18
I licytacja Ruchomości moneta z 1965 roku okolicznościowa CENA WYWOŁAWCZA: 37 zł (SZACUNKOWO: 50 zł) Nazwa katalogowa: Inne Opis przedmiotu: moneta okolicznościowa z 1965 roku "VII wieków Warszawy" Jednostka miary: sztuka (szt.) Liczba: 1 OGLĘDZINY: Białobrzeska 53a 02-325 Warszaw
ціна
вчора, 18:17
I licytacja Ruchomości telefon iPhone XR CENA WYWOŁAWCZA: 300 zł (SZACUNKOWO: 400 zł) Przywrócono do ustawień fabrycznych, tylna obudowa koloru czarnego popękana, IMEI 353089109597738, brak kabla zasilającego, w zestawie etui. Nazwa katalogowa: Smartfon Marka: Apple Model: iPhone XR Rodzaj : Sm
ціна
вчора, 18:17
I licytacja Ruchomości Dron DJI z pilotem bez baterii CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Dron DJI EN50689:2021 koloru szarego, brak baterii i innego wyposażenia, data na tabliczce 08.05.2019, pilot/kontroler koloru czarnego do drona DJI RC2 model RC331, nie uruchamiany, stan techni
ціна
вчора, 18:17
I licytacja Ruchomości telefon OPPO A31 CENA WYWOŁAWCZA: 150 zł (SZACUNKOWO: 200 zł) przywrócono do ustawień fabrycznych, tylna obudowa koloru czarnego, brak ładowarki. Nazwa katalogowa: Smartfon Marka: Oppo Model: A31 Rodzaj : Smartfony Specyfikacja techniczna : 64 GB / 4 GB Stan techniczny: u
ціна
вчора, 18:16
I licytacja Ruchomości telefon REDMI Note 10 5G CENA WYWOŁAWCZA: 225 zł (SZACUNKOWO: 300 zł) Przywrócony do ustawień fabrycznych, tylna obudowa koloru czarnego, brak ładowarki, IMEI 86324705169358118. Nazwa katalogowa: Smartfon Marka: Xiaomi Model: Redmi Note 10 Rodzaj : Smartfony Specyfikacja
ціна
вчора, 18:16
![Opel Astra - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 1 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/102637/2fd739946/18682834-cba8-2d09-dd35-3117213e9eff_b.webp)
![Opel Astra - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 2 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/102640/c37a6c0e1/47328e1a-0f5b-3054-1cf5-9002a0d4d61c_b.webp)
![Opel Astra - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 3 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/102648/a2f247aaf/cb6af378-05dd-b4f0-53c6-a844d887f257_b.webp)
![Opel Astra - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 4 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/102656/e15403e22/2cca998f-bcc7-24e7-3501-51929d3f2f01_b.webp)
![Opel Astra - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 5 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/102701/490f73054/20f37d7a-6025-2cfb-5724-15359fb57c48_b.webp)
![Opel Astra - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 6 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/102708/4fa61745f/a97b303a-fe23-db70-c8fa-53f8747dc629_b.webp)
![Opel Astra - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 7 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/102716/09a66ad54/a34adb70-4d21-8074-8489-dac593392332_b.webp)
![Opel Astra - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 8 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/102723/081dde572/d3fd7727-0019-148f-108a-4e92df205351_b.webp)
![Opel Astra - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 9 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/102727/40167f135/f25c3a91-a7ef-49a4-cb9d-6499b29776ab_b.webp)
![Opel Astra - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 10 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/102732/c68d1fdcc/1b34c01f-e403-1ea0-9e86-f4f96e7bd7a5_b.webp)