samochód osobowy Opel Meriva-A - II licytacja - [eLicytacje] #62572032
II licytacja Ruchomości
samochód osobowy Opel Meriva-A
CENA WYWOŁAWCZA: 2 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł)
Pojazd nie da się uruchomić, liczne rysy, wgniecenie na tylnych drzwiach, przedni zderzak w innym kolorze, wnętrze zabrudzone kompletne, 1 kluczyk, badanie techniczne ważne do 03.09.2026 r.
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Opel
Model: Meriva
Typ nadwozia: kombi
Pojemność silnika: 1598 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Rok produkcji: 2005
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: WPN30590
Nr VIN: WOLOXCE7564043477
Data pierwszej rejestracji: 2005-11-24
Przebieg: 173121 km
Kolor: Srebrny
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2026-09-04
OGLĘDZINY:
Spółdzielcza 2
09-100 Płońsk, mazowieckie
Od 4.09.2026 do 7.09.2026 w godz. od 8:00 do 14:00
Urząd Skarbowy w Płońsku
Konrad Liberek
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/0cbcc825-f0ce-4875-a718-ba2e7b46ff7a
I licytacja Ruchomości Opel Astra H 1.4 16V, 2004 r. CENA WYWOŁAWCZA: 3 750 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) Pojazd posiada z lewej strony nad tylnym nad kołem ślady rdzy oraz inne ślady użytkowania. Urząd w posiadaniu : jednego kluczyka. Brak dowodu rejestracyjnego. Stan licznika na podstawie danyc
ціна
20 дні тому
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Opel Vectra Station Wagon CENA WYWOŁAWCZA: 5 250 zł (SZACUNKOWO: 7 000 zł) Widoczne ślady korozji, uszkodzenia tylnej klapy. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Vectra Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 1910 cm³ Rodzaj paliwa: olej n
ціна
21 дні тому
I licytacja Ruchomości OPEL VECTRA 2006 CENA WYWOŁAWCZA: 6 750 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Vectra Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 1910 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2006 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny: WZY
ціна
7 дні тому
I licytacja Ruchomości Opel Insignia CENA WYWOŁAWCZA: 6 000 zł (SZACUNKOWO: 8 000 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanych ruchomości. Pojazdu nie udało się uruchomić,
ціна
7 дні тому
Ruchomości OPEL ASTRA STATION WAGON SAMOCHÓD OSOBOWY KOMBI 2006 CENA WYWOŁAWCZA: 600 zł (SZACUNKOWO: 2 900 zł) Pojazd po dłuższym przestoju, obecnie wymaga weryfikacji mechanicznej. W wielu miejscach liczne rysy nadwozia. Wnętrze wymaga gruntownego czyszczenia. Nazwa katalogowa: Samochód osobo
ціна
5 дні тому
Ruchomości OPEL ASTRA CENA WYWOŁAWCZA: 400 zł (SZACUNKOWO: 2 200 zł) Wskazany przebieg pojazdu odnotowany został 4.04.2025 r. przez Stację Kontroli Pojazdów podczas ostatniego badania technicznego. Pojazd sprzedawany z jednym kluczykiem, bez dowodu rejestracyjnego i bez karty pojazdu. Nazwa
ціна
4 дні тому
I licytacja Ruchomości OPEL ASTRA H 1.4 16V 2004 R CENA WYWOŁAWCZA: 3 750 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) Samochód jest zarejestrowany jako ciężarowy furgon (nazwa osobowy pojawiła się ze względów technicznych). Liczne ślady rdzy. Urząd jest w posiadaniu jednego kluczyka. Brak dowodu rejestracyjnego.
ціна
8 дні тому
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Opel Astra CENA WYWOŁAWCZA: 3 900 zł (SZACUNKOWO: 5 200 zł) Brak możliwości uruchomienia pojazdu. Widoczne drobne uszkodzenia powłoki lakierniczej. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Astra Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika:
ціна
12 дні тому
II licytacja Ruchomości Opel Astra CENA WYWOŁAWCZA: 1 300 zł (SZACUNKOWO: 2 600 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanych ruchomości. Przebieg pojazdu ustalono na podst
ціна
6 дні тому
II licytacja Ruchomości Samochód osobowy Citroen C5 kareta sedan CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Pojazd do poprawek lakierniczych. Uszkodzony przedni zderzak. Silnik uruchamia się. Brak przeglądu technicznego, brak polisy OC, dowodu rejestracyjnego. Jeden kluczyk oraz karta po
ціна
cьогодні, 10:26
II licytacja Ruchomości Samochód osobowy Citroen C5 kareta sedan CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Pojazd do poprawek lakierniczych. Uszkodzony przedni zderzak. Silnik uruchamia się. Brak przeglądu technicznego, brak polisy OC, dowodu rejestracyjnego. Jeden kluczyk oraz karta po
ціна
cьогодні, 10:26
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy FORD FOCUS TDCI CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Dwa kluczyki, dowód rejestracyjny, klimatyzacja sprawna, tempomat, kierownica wytarta, otarcia zderzaków, silnik pracuje w miarę równo. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Ford Model:
ціна
cьогодні, 10:10
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy FORD FOCUS TDCI CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Dwa kluczyki, dowód rejestracyjny, klimatyzacja sprawna, tempomat, kierownica wytarta, otarcia zderzaków, silnik pracuje w miarę równo. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Ford Model:
ціна
cьогодні, 10:10
Oferujemy kompleksową pomoc ginekologiczną. Zapewniamy pełną dyskrecję, profesjonalne podejście oraz szybkie terminy realizacji. Działamy 7 dni w tygodniu i obsługujemy osoby z całej Polski. PRZYWRACANIE CYKLU usługi Farmakologiczne ✔ Szybki kontakt i sprawna organizacja ✔ Indywidualne podejście
ціна
вчора, 21:34
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Citroen C4 1.6 HDI CENA WYWOŁAWCZA: 2 250 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Samochód osobowy Citroen C4 1.6 HDI, badania techniczne: 15.12.2026, ubezpieczenie: 11.12.2026, stan licznika: 450 145, organ egzekucyjny dysponuje jednym kluczykiem do pojazdu, brak dowod
ціна
вчора, 18:20
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Citroen C4 1.6 HDI CENA WYWOŁAWCZA: 2 250 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Samochód osobowy Citroen C4 1.6 HDI, badania techniczne: 15.12.2026, ubezpieczenie: 11.12.2026, stan licznika: 450 145, organ egzekucyjny dysponuje jednym kluczykiem do pojazdu, brak dowod
ціна
вчора, 18:20
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Toyota Celica Supra rok 1980 CENA WYWOŁAWCZA: 24 000 zł (SZACUNKOWO: 32 000 zł) Pojazd po długotrwałym postoju. Pokryty warstwą kurzu. Stan powłoki lakierowej dostateczny. Liczne zarysowania i uszkodzenia. Widoczne ogniska korozji. Wnętrze wymaga profesjon
ціна
вчора, 18:18
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Toyota Celica Supra rok 1980 CENA WYWOŁAWCZA: 24 000 zł (SZACUNKOWO: 32 000 zł) Pojazd po długotrwałym postoju. Pokryty warstwą kurzu. Stan powłoki lakierowej dostateczny. Liczne zarysowania i uszkodzenia. Widoczne ogniska korozji. Wnętrze wymaga profesjon
ціна
вчора, 18:18
I licytacja Ruchomości moneta z 1965 roku okolicznościowa CENA WYWOŁAWCZA: 37 zł (SZACUNKOWO: 50 zł) Nazwa katalogowa: Inne Opis przedmiotu: moneta okolicznościowa z 1965 roku "VII wieków Warszawy" Jednostka miary: sztuka (szt.) Liczba: 1 OGLĘDZINY: Białobrzeska 53a 02-325 Warszaw
ціна
вчора, 18:17
![samochód osobowy Opel Meriva-A - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 1 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/101146/6e361f41b/f14038af-0ba9-0f14-de6e-e074757a3ff2_b.webp)
![samochód osobowy Opel Meriva-A - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 2 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/101152/42c64a46b/c3ce9ed6-804c-56e4-91ef-e706466c87eb_b.webp)
![samochód osobowy Opel Meriva-A - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 3 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/101156/a42f87c08/d8daac5d-04ad-3b39-9d37-32bdc059eab6_b.webp)
![samochód osobowy Opel Meriva-A - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 4 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/101203/f1d48cedc/97b2f575-2c34-91a5-7814-73e526fc2640_b.webp)
![samochód osobowy Opel Meriva-A - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 5 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/101205/cbee32343/e103109f-17d1-e85b-c2cb-a23562f890b7_b.webp)
![samochód osobowy Opel Meriva-A - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 6 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/101209/dc336256e/2b3bb600-dd89-b750-6f1a-59f90aa39c48_b.webp)
![samochód osobowy Opel Meriva-A - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 7 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/101214/6cec5bb85/a8c1cc50-6f51-4384-9406-7ab9d842a896_b.webp)
![samochód osobowy Opel Meriva-A - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 8 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/101219/30f3f1808/38eca037-5b50-df6a-088d-f76dc2115a08_b.webp)
![samochód osobowy Opel Meriva-A - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 9 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/101227/9e5e243b2/c9361753-f417-fc49-2104-328353c4c41f_b.webp)
![samochód osobowy Opel Meriva-A - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 10 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/101232/012ae1b07/f59f3b97-89a5-f64d-21e6-93d7d116f1c9_b.webp)