[eLicytacje] I licytacja - telefon REDMI Note 10 5G #62572129
I licytacja Ruchomości
telefon REDMI Note 10 5G
CENA WYWOŁAWCZA: 225 zł (SZACUNKOWO: 300 zł)
Przywrócony do ustawień fabrycznych, tylna obudowa koloru czarnego, brak ładowarki, IMEI .
Nazwa katalogowa: Smartfon
Marka: Xiaomi
Model: Redmi Note 10
Rodzaj : Smartfony
Specyfikacja techniczna : 64 GB / 4 GB
Stan techniczny: używany
Liczba: 1
OGLĘDZINY:
Białobrzeska 53a
02-325 Warszawa, mazowieckie
9 września 2026 roku godz. 8:30-9:00 sala nr 04 po wcześniejszym kontakcie telefonicznym
Urząd Skarbowy Warszawa - Bemowo
Ewa Paszko
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/b96da6c4-42c2-41b4-b0e4-f18c9d22efaa
I licytacja Nieruchomości Lokal mieszkalny CENA WYWOŁAWCZA: 1 781 351 zł (SZACUNKOWO: 2 375 134 zł) Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny stanowiący odrębną nieruchomość, usytuowany na 10 piętrze w budynku mieszkalnym wielorodzinnym. Budynek ma 17 kondygnacji nadziemnych, został wzniesiony
ціна
27 дні тому
I licytacja Ruchomości Hulajnoga elektryczna Segway Ninebot SNSC 1.0 koloru czarnego bez ładowarki i baterii CENA WYWOŁAWCZA: 75 zł (SZACUNKOWO: 100 zł) Hulajnoga używana, bez ładowarki i baterii. Rok produkcji przed 2020 r. Nie uruchamia się. Najprawdopodobniej rozładowany akumulator. Kierownic
ціна
20 дні тому
I licytacja Ruchomości Hulajnoga elektryczna Segway Ninebot SNSC 1.0 koloru czarnego bez ładowarki CENA WYWOŁAWCZA: 120 zł (SZACUNKOWO: 160 zł) Hulajnoga używana, bez ładowarki. Rok produkcji przed 2020 r. Nie uruchamia się. Najprawdopodobniej rozładowany akumulator. Nazwa katalogowa: Hulajno
ціна
20 дні тому
I licytacja Ruchomości Hulajnoga elektryczna Segway Ninebot SNSC 1.0 koloru czarnego bez ładowarki CENA WYWOŁAWCZA: 120 zł (SZACUNKOWO: 160 zł) Hulajnoga używana, bez ładowarki. Rok produkcji przed 2020 r. Nie uruchamia się. Najprawdopodobniej rozładowany akumulator. Nazwa katalogowa: Hulajnoga
ціна
20 дні тому
I licytacja Ruchomości Hulajnoga elektryczna koloru zielonego używana bez ładowarki CENA WYWOŁAWCZA: 120 zł (SZACUNKOWO: 160 zł) Nazwa katalogowa: Hulajnoga Opis przedmiotu: Hulajnoga elektryczna koloru zielonego używana bez ładowarki Marka: Brak Model: brak Jednostka miary: sztuka (szt.) Licz
ціна
20 дні тому
I licytacja ruchomości volkswagen crafter 2012 cena wywoławcza: 16 328 zł (szacunkowo: 21 771 zł) nie stwierdzono nieszczelności i wycieków. Zawieszenie w stanie charakterystycznym dla wieku i przebiegu pojazdu. Powłoka lakiernicza w stanie dobrym z widocznymi śladami zarysowań, niewielkie ślady
ціна
26 дні тому
I licytacja Ruchomości Samochód Ciężarowy Transit Connect CENA WYWOŁAWCZA: 18 750 zł (SZACUNKOWO: 25 000 zł) Badanie techniczne do 26 sierpnia 2026 r. Jeden komplet kluczyków, karta pojazdu, dowód rejestracyjny. Samochód sprawny ale ma słaby akumulator i potrzebny jest booster do uruchomienia po
ціна
20 дні тому
I licytacja Ruchomości Jaguar F-type, rok produkcji 2016 CENA WYWOŁAWCZA: 61 950 zł (SZACUNKOWO: 82 600 zł) Pojazd ma uszkodzony rozrząd. Brak dowodu rejestracyjnego. Urząd w posiadaniu jednego kluczyka. Dodatkowe informacje Robert Czapski 600 456 612 OC ważne do: 2025-07-02 Nazwa katalog
ціна
25 дні тому
I licytacja Ruchomości Seat Leon 1.9 TDI, 2007 r. CENA WYWOŁAWCZA: 7 425 zł (SZACUNKOWO: 9 900 zł) Pojazd ma uszkodzony zderzak przedni z lewej strony oraz inne ślady użytkowania. Urząd w posiadaniu : jednego kluczyka. Brak dowodu rejestracyjnego. Stan licznika na podstawie danych z ostatniego
ціна
20 дні тому
II licytacja Ruchomości Samochód osobowy MERCEDES-BENZ CLC 220 CDI CENA WYWOŁAWCZA: 10 025 zł (SZACUNKOWO: 20 050 zł) Pojazd posiada 2 kluczyki, dowód rejestracyjny oraz kartę pojazdu. OC ważne do: 2026-11-05 Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Mercedes-Benz Model: 220 Typ nadwozia: cou
ціна
33 дні тому
I licytacja Ruchomości SAMOCHÓD CIĘŻAROWY FORD TRANSIT CENA WYWOŁAWCZA: 7 500 zł (SZACUNKOWO: 10 000 zł) Samochód posiada kluczyk 1 sztuka. Nie posiada dowodu rejestracyjnego. Ubezpieczenie - brak. Badanie techniczne - brak. Marka: Ford Model: Transit Zastosowanie: inne Pojemność silnika: 199
ціна
19 дні тому
II licytacja Ruchomości Artykuły przemysłowe CENA WYWOŁAWCZA: 2 546 zł (SZACUNKOWO: 5 093 zł) Artykuły przemysłowe drobne: zabawki, artykuły kuchenne i gospodarstwa domowego: lalki, klocki, samochody, pistolety, maskotki, talerze, szklanki, patelnie, filiżanki, sztućce, garnki, tarki, obieraki,
ціна
21 дні тому
I licytacja Ruchomości Opel Astra H 1.4 16V, 2004 r. CENA WYWOŁAWCZA: 3 750 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) Pojazd posiada z lewej strony nad tylnym nad kołem ślady rdzy oraz inne ślady użytkowania. Urząd w posiadaniu : jednego kluczyka. Brak dowodu rejestracyjnego. Stan licznika na podstawie danyc
ціна
20 дні тому
I licytacja Ruchomości Ford Mondeo 2.0, 2005r. CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Pojazd ma pękniętą przednią szybę oraz skorodowany lewy próg. Urząd w posiadaniu : jednego kluczyka oraz dowodu rejestracyjnego. Skrzynia biegów: automatyczna Nazwa katalogowa: Samochód osobowy M
ціна
20 дні тому
I licytacja Ruchomości Toyotę Avensis II z 2005 r., silnik 2.2 diesel CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) Pojazd posiada uszkodzoną lewą obudowę lusterka zewnętrznego. Uszkodzony przedni zderzak oraz inne ślady użytkowania. Urząd w posiadaniu : jednego kluczyka. Brak dowodu rejestr
ціна
20 дні тому
II licytacja Nieruchomości Prawo własności lokalu mieszkalnego posadowionego w Warszawie wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej. CENA WYWOŁAWCZA: 393 771 zł (SZACUNKOWO: 562 530 zł) Lokal usytuowany jest na drugim piętrze w budynku mieszkalnym. Budynek posadowiony jest około 800 metrów od stac
ціна
36 дні тому
I licytacja Ruchomości Skoda Superb rok 2015, poj. 1390 cm3 CENA WYWOŁAWCZA: 9 225 zł (SZACUNKOWO: 12 300 zł) Pojazd posiada liczne ślady użytkowania, odpryski lakieru oraz ogniska korozji. W zestawie z autem znajduje się dowód rejestracyjny wraz z kluczykami szt. 1. Wnętrze jest w stanie przeci
ціна
14 дні тому
I licytacja ruchomości samochód osobowy mazda rx-7, rok 1985 cena wywoławcza: 18 750 zł (szacunkowo: 25 000 zł) pojazd po długotrwałym postoju, pokryty warstwą kurzu. Stan powłoki lakierowej dostateczny, liczne zarysowania i widoczne ślady korozji. Wnetrze wymaga profesjonalnej kosmetyki. Koniec
ціна
6 дні тому
II licytacja Ruchomości PEUGEOT PARTNER CENA WYWOŁAWCZA: 6 800 zł (SZACUNKOWO: 13 600 zł) Nie uruchomiliśmy pojazdu. Stan zewnętrzny pojazdu: ogólnie dobry, opony średnio zużyte. Stan wewnętrzny pojazdu: rozległe zabrudzenia tapicerki. Przedział ładunkowy pojazdu zniszczony, widać ślady użytko
ціна
11 дні тому
I licytacja Ruchomości Skoda Octavia rok 2004, poj. 1595 cm3 CENA WYWOŁAWCZA: 1 350 zł (SZACUNKOWO: 1 800 zł) Pojazd posiada liczne ślady użytkowania, wgniecenia, odpryski lakieru oraz ogniska korozji. W zestawie z autem znajdują się 2 sztuki kluczyków oraz dowód rejestracyjny. Wyposażenie obej
ціна
15 дні тому
![[eLicytacje] I licytacja - telefon REDMI Note 10 5G - Zdjęcie 1 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/181557/ce9e56805/59774525-f310-c3e1-47f4-6a53d33d8d31_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - telefon REDMI Note 10 5G - Zdjęcie 2 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/181600/3dcb7a35c/5772ef51-3320-607a-ed78-18fbd837c2c5_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - telefon REDMI Note 10 5G - Zdjęcie 3 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_wa.png)
![[eLicytacje] I licytacja - telefon REDMI Note 10 5G - Zdjęcie 4 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)