Motorower taotao - ii licytacja - [elicytacje] #62572124
II licytacja Ruchomości
MOTOROWER TAOTAO
CENA WYWOŁAWCZA: 600 zł (SZACUNKOWO: 1 200 zł)
Dwuosobowy, silnik 50 cm3. Badania techniczne do 23.04.2026. Przebieg 14 tys. km. Data pierwszej rejestracji 20.05.2020. Brak akumulatora i bocznych lusterek. Pojazd nie uruchamiany.
Nazwa katalogowa: Motocykl
Marka: TAO MOTORS
Model: Inny
Typ nadwozia: motorower
Rok produkcji: 2019
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-02-22
Nr ramy: L9NTCBPA8K1111795
OGLĘDZINY:
BIAŁOBRZESKA 53A
02-325 WARSZAWA, mazowieckie
9 września 2026 roku godz. 9:15-9:45 magazyn zewnętrzny, wejście od ul. Joteyki, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym
Urząd Skarbowy Warszawa - Bemowo
Ewa Paszko
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/3a64737b-4435-4902-ae09-49e7a74e6a91
I licytacja Ruchomości Romet Motors ZXT, 2019r. CENA WYWOŁAWCZA: 2 250 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Nazwa katalogowa: Motocykl Marka: Romet Model: ZXT Typ nadwozia: motorower Rok produkcji: 2019 Nr ramy: LTZPCBLA4K4000647 Stan techniczny: używany OC ważne do: 2027-07-09 OGLĘDZINY: Tadeusza Ko
ціна
13 дні тому
I licytacja Ruchomości Motorower Peugeot Speedfight CENA WYWOŁAWCZA: 1 275 zł (SZACUNKOWO: 1 700 zł) pojazd nie uruchamiany, posiada ogólne ślady użytkowania. Przegląd techniczny do 13.10.2027 r. Przebieg 20 887 km. Data pierwszej rejestracji 1.01.2003 r. Nr ramy: VGAS1B00A00073874 Nazwa katalo
ціна
6 дні тому
II licytacja Ruchomości Motorower Aprilia SR 50, rok produkcji 1998 CENA WYWOŁAWCZA: 500 zł (SZACUNKOWO: 1 000 zł) Pojazd niesprawny, brak kluczyków, brak dowodu rejestracyjnego. Skuter posiada liczne uszkodzenia karoserii. Ubezpieczenie korporacyjne. Więcej informacji pod numerem telefonu 66415
ціна
8 дні тому
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy FORD FOCUS TDCI CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Dwa kluczyki, dowód rejestracyjny, klimatyzacja sprawna, tempomat, kierownica wytarta, otarcia zderzaków, silnik pracuje w miarę równo. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Ford Model:
ціна
cьогодні, 10:10
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy FORD FOCUS TDCI CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Dwa kluczyki, dowód rejestracyjny, klimatyzacja sprawna, tempomat, kierownica wytarta, otarcia zderzaków, silnik pracuje w miarę równo. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Ford Model:
ціна
cьогодні, 10:10
Oferujemy kompleksową pomoc ginekologiczną. Zapewniamy pełną dyskrecję, profesjonalne podejście oraz szybkie terminy realizacji. Działamy 7 dni w tygodniu i obsługujemy osoby z całej Polski. PRZYWRACANIE CYKLU usługi Farmakologiczne ✔ Szybki kontakt i sprawna organizacja ✔ Indywidualne podejście
ціна
вчора, 21:34
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Citroen C4 1.6 HDI CENA WYWOŁAWCZA: 2 250 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Samochód osobowy Citroen C4 1.6 HDI, badania techniczne: 15.12.2026, ubezpieczenie: 11.12.2026, stan licznika: 450 145, organ egzekucyjny dysponuje jednym kluczykiem do pojazdu, brak dowod
ціна
вчора, 18:20
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Citroen C4 1.6 HDI CENA WYWOŁAWCZA: 2 250 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Samochód osobowy Citroen C4 1.6 HDI, badania techniczne: 15.12.2026, ubezpieczenie: 11.12.2026, stan licznika: 450 145, organ egzekucyjny dysponuje jednym kluczykiem do pojazdu, brak dowod
ціна
вчора, 18:20
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Toyota Celica Supra rok 1980 CENA WYWOŁAWCZA: 24 000 zł (SZACUNKOWO: 32 000 zł) Pojazd po długotrwałym postoju. Pokryty warstwą kurzu. Stan powłoki lakierowej dostateczny. Liczne zarysowania i uszkodzenia. Widoczne ogniska korozji. Wnętrze wymaga profesjon
ціна
вчора, 18:18
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Toyota Celica Supra rok 1980 CENA WYWOŁAWCZA: 24 000 zł (SZACUNKOWO: 32 000 zł) Pojazd po długotrwałym postoju. Pokryty warstwą kurzu. Stan powłoki lakierowej dostateczny. Liczne zarysowania i uszkodzenia. Widoczne ogniska korozji. Wnętrze wymaga profesjon
ціна
вчора, 18:18
I licytacja Ruchomości moneta z 1965 roku okolicznościowa CENA WYWOŁAWCZA: 37 zł (SZACUNKOWO: 50 zł) Nazwa katalogowa: Inne Opis przedmiotu: moneta okolicznościowa z 1965 roku "VII wieków Warszawy" Jednostka miary: sztuka (szt.) Liczba: 1 OGLĘDZINY: Białobrzeska 53a 02-325 Warszaw
ціна
вчора, 18:17
I licytacja Ruchomości telefon iPhone XR CENA WYWOŁAWCZA: 300 zł (SZACUNKOWO: 400 zł) Przywrócono do ustawień fabrycznych, tylna obudowa koloru czarnego popękana, IMEI 353089109597738, brak kabla zasilającego, w zestawie etui. Nazwa katalogowa: Smartfon Marka: Apple Model: iPhone XR Rodzaj : Sm
ціна
вчора, 18:17
I licytacja Ruchomości Dron DJI z pilotem bez baterii CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Dron DJI EN50689:2021 koloru szarego, brak baterii i innego wyposażenia, data na tabliczce 08.05.2019, pilot/kontroler koloru czarnego do drona DJI RC2 model RC331, nie uruchamiany, stan techni
ціна
вчора, 18:17
I licytacja Ruchomości telefon OPPO A31 CENA WYWOŁAWCZA: 150 zł (SZACUNKOWO: 200 zł) przywrócono do ustawień fabrycznych, tylna obudowa koloru czarnego, brak ładowarki. Nazwa katalogowa: Smartfon Marka: Oppo Model: A31 Rodzaj : Smartfony Specyfikacja techniczna : 64 GB / 4 GB Stan techniczny: u
ціна
вчора, 18:16
I licytacja Ruchomości telefon REDMI Note 10 5G CENA WYWOŁAWCZA: 225 zł (SZACUNKOWO: 300 zł) Przywrócony do ustawień fabrycznych, tylna obudowa koloru czarnego, brak ładowarki, IMEI 86324705169358118. Nazwa katalogowa: Smartfon Marka: Xiaomi Model: Redmi Note 10 Rodzaj : Smartfony Specyfikacja
ціна
вчора, 18:16
I licytacja Ruchomości Telefon VIVO Y19 CENA WYWOŁAWCZA: 225 zł (SZACUNKOWO: 300 zł) Przywrócono do ustawień fabrycznych, IMEI 86542109679998, tylna obudowa koloru zielonego, brak kabla zasilającego. Nazwa katalogowa: Smartfon Marka: Vivo Model: inny Rodzaj : Smartfony Specyfikacja techniczna :
ціна
вчора, 18:15
I licytacja Ruchomości laptop Toshiba Satellite CENA WYWOŁAWCZA: 120 zł (SZACUNKOWO: 160 zł) Model Sattelite C50D-A-138, s/n 2E084755S, dysk sformatowany, brak kabla zasilającego, laptop uruchamia się i jest sprawny. Nazwa katalogowa: Laptop Marka: Toshiba Typ: laptop Opis parametrów techniczny
ціна
вчора, 18:15
I licytacja Ruchomości telefon SAMSUNG Galaxy A32 4G CENA WYWOŁAWCZA: 270 zł (SZACUNKOWO: 360 zł) Przywrócono do ustawień fabrycznych, bez blokad, tylna obudowa koloru czarnego, IMEI 352049246572326/ 352689506572324, w zestawie etui, brak kabla zasilającego. Nazwa katalogowa: Smartfon Marka: Sa
ціна
вчора, 18:14
I licytacja Ruchomości telefon SAMSUNG S20 FE CENA WYWOŁAWCZA: 525 zł (SZACUNKOWO: 700 zł) Przywrócono do ustawień fabrycznych, tylna obudowa koloru czerwonego, brak kabla zasilającego, stan dobry. Marka: Samsung Model: Galaxy S20 FE Nazwa katalogowa: Smartfon Rodzaj : Smartfony Specyfikacja te
ціна
вчора, 18:14
![Motorower taotao - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 1 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/181330/c9c7b0e36/a2b22d99-7fd1-79e8-fd4a-0eafddb00ce3_b.webp)
![Motorower taotao - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 2 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/181333/25f14b3e9/e8dc39f1-7296-f05f-6a04-100c20939c31_b.webp)
![Motorower taotao - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 3 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/181341/262b07c2b/0eb70eaa-da36-c7c3-661b-5143f2c1245b_b.webp)
![Motorower taotao - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 4 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/181347/d07cd4788/17d5f741-df3f-89a8-8fa8-fae9f7e199af_b.webp)
![Motorower taotao - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 5 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/181351/80bf52231/f80c92c6-8b16-c16a-279c-7e0723a340af_b.webp)
![Motorower taotao - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 6 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/181355/c8e9effe5/4f070c47-0224-787d-7fee-aed2d00fccb8_b.webp)
![Motorower taotao - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 7 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/181402/191530ef1/57971554-20db-5cb6-ec43-1c3ed71ce6e8_b.webp)
![Motorower taotao - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 8 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/181404/475b4c698/92e3a425-38d0-d686-bb78-90ab0cd9274c_b.webp)
![Motorower taotao - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 9 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/181407/30c3d3612/9398bfe7-a1af-279e-1a6d-4c8470c5f7ff_b.webp)
![Motorower taotao - ii licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 10 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_wa.png)