Mercedes-Benz C 350 rok prod. 2007 - II licytacja - [eLicytacje] #62572080
II licytacja Ruchomości
Mercedes-Benz C 350 rok prod. 2007
CENA WYWOŁAWCZA: 10 700 zł (SZACUNKOWO: 21 400 zł)
Badania techniczne ważne do 05.06.2026 roku.
Dwa komplety kluczyków.
Dowód rejestracyjny.
Karta pojazdu.
Książeczka serwisowa.
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Mercedes-Benz
Model: C 350
Typ nadwozia: sedan
Pojemność silnika: 3498 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Rok produkcji: 2007
Skrzynia biegów: automatyczna
Nr rejestracyjny: WU9722M
Nr VIN: WDD2040561F004092
Data pierwszej rejestracji: 2008-02-21
Przebieg: 264628 km
Kolor: SZARY 2-WARSTWOWY Z EFEKTEM METALICZNYM
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-05-26
OGLĘDZINY:
Lindleya 14
02-013 WARSZAWA, mazowieckie
od 09.09.2026 do 11.09.2026 w godzinach od 09:00 do 11:00
Trzeci Urząd Skarbowy Warszawa - Śródmieście
Konrad Wereda
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/ae4e63a0-4e90-4367-89ff-396c6f3beee4
I licytacja Ruchomości SAMOCHÓD OSOBOWY MERCEDES-BENZ CL 600 CENA WYWOŁAWCZA: 37 350 zł (SZACUNKOWO: 49 800 zł) Z uwagi na długotrwały przestój pojazdu nie uruchamiano. Konieczność weryfikacji sprawności oraz kompletności silnika wraz z osprzętem w warunkach serwisowych. Pojazd posiada jeden kl
ціна
12 дні тому
I licytacja Ruchomości MERCEDES-BENZ CLS CENA WYWOŁAWCZA: 45 000 zł (SZACUNKOWO: 60 000 zł) 6.04.2011 r. - data pierwszej rejestracji za granicą Ubezpieczenie OC ważne do 10.10.2026 r. Brak ważnego badania technicznego, ostatnie badanie techniczne ważne do 10.10.2025 r. Pojazd posiada jeden kl
ціна
7 дні тому
I licytacja Ruchomości MERCEDES-BENZ GL 450 SAMOCHÓD OSOBOWY VAN 2013 CENA WYWOŁAWCZA: 44 925 zł (SZACUNKOWO: 59 900 zł) Pojazd sprawny. Wyprodukowany i przeznaczony na rynek USA, sprowadzony jako uszkodzony. Rok produkcji wg dowodu rejestracyjnego 2013, rok prodkucji wg tabliczki znamionowej 20
ціна
14 дні тому
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Mercedes-Benz C 220 CDI CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Mercedes-Benz Model: C 220 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 2148 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2003 Skrzynia biegów
ціна
7 дні тому
I licytacja Ruchomości Mercedes-Benz E220 CDI CENA WYWOŁAWCZA: 3 750 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) Samochód osobowy Mercedes-Benz E220 CDI, data pierwszej rejestracji: 22.04.2003r., badania techniczne ważne do: 18.06.2026r., ubezpieczenie pojazdu: 18.08.2027r., stan licznika: 628498 km, pojazd posia
ціна
8 дні тому
II licytacja Ruchomości Samochód osobowy Citroen C5 kareta sedan CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Pojazd do poprawek lakierniczych. Uszkodzony przedni zderzak. Silnik uruchamia się. Brak przeglądu technicznego, brak polisy OC, dowodu rejestracyjnego. Jeden kluczyk oraz karta po
ціна
cьогодні, 10:26
II licytacja Ruchomości Samochód osobowy Citroen C5 kareta sedan CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Pojazd do poprawek lakierniczych. Uszkodzony przedni zderzak. Silnik uruchamia się. Brak przeglądu technicznego, brak polisy OC, dowodu rejestracyjnego. Jeden kluczyk oraz karta po
ціна
cьогодні, 10:26
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy FORD FOCUS TDCI CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Dwa kluczyki, dowód rejestracyjny, klimatyzacja sprawna, tempomat, kierownica wytarta, otarcia zderzaków, silnik pracuje w miarę równo. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Ford Model:
ціна
cьогодні, 10:10
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy FORD FOCUS TDCI CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Dwa kluczyki, dowód rejestracyjny, klimatyzacja sprawna, tempomat, kierownica wytarta, otarcia zderzaków, silnik pracuje w miarę równo. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Ford Model:
ціна
cьогодні, 10:10
Oferujemy kompleksową pomoc ginekologiczną. Zapewniamy pełną dyskrecję, profesjonalne podejście oraz szybkie terminy realizacji. Działamy 7 dni w tygodniu i obsługujemy osoby z całej Polski. PRZYWRACANIE CYKLU usługi Farmakologiczne ✔ Szybki kontakt i sprawna organizacja ✔ Indywidualne podejście
ціна
вчора, 21:34
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Citroen C4 1.6 HDI CENA WYWOŁAWCZA: 2 250 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Samochód osobowy Citroen C4 1.6 HDI, badania techniczne: 15.12.2026, ubezpieczenie: 11.12.2026, stan licznika: 450 145, organ egzekucyjny dysponuje jednym kluczykiem do pojazdu, brak dowod
ціна
вчора, 18:20
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Citroen C4 1.6 HDI CENA WYWOŁAWCZA: 2 250 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Samochód osobowy Citroen C4 1.6 HDI, badania techniczne: 15.12.2026, ubezpieczenie: 11.12.2026, stan licznika: 450 145, organ egzekucyjny dysponuje jednym kluczykiem do pojazdu, brak dowod
ціна
вчора, 18:20
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Toyota Celica Supra rok 1980 CENA WYWOŁAWCZA: 24 000 zł (SZACUNKOWO: 32 000 zł) Pojazd po długotrwałym postoju. Pokryty warstwą kurzu. Stan powłoki lakierowej dostateczny. Liczne zarysowania i uszkodzenia. Widoczne ogniska korozji. Wnętrze wymaga profesjon
ціна
вчора, 18:18
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Toyota Celica Supra rok 1980 CENA WYWOŁAWCZA: 24 000 zł (SZACUNKOWO: 32 000 zł) Pojazd po długotrwałym postoju. Pokryty warstwą kurzu. Stan powłoki lakierowej dostateczny. Liczne zarysowania i uszkodzenia. Widoczne ogniska korozji. Wnętrze wymaga profesjon
ціна
вчора, 18:18
I licytacja Ruchomości moneta z 1965 roku okolicznościowa CENA WYWOŁAWCZA: 37 zł (SZACUNKOWO: 50 zł) Nazwa katalogowa: Inne Opis przedmiotu: moneta okolicznościowa z 1965 roku "VII wieków Warszawy" Jednostka miary: sztuka (szt.) Liczba: 1 OGLĘDZINY: Białobrzeska 53a 02-325 Warszaw
ціна
вчора, 18:17
I licytacja Ruchomości telefon iPhone XR CENA WYWOŁAWCZA: 300 zł (SZACUNKOWO: 400 zł) Przywrócono do ustawień fabrycznych, tylna obudowa koloru czarnego popękana, IMEI 353089109597738, brak kabla zasilającego, w zestawie etui. Nazwa katalogowa: Smartfon Marka: Apple Model: iPhone XR Rodzaj : Sm
ціна
вчора, 18:17
I licytacja Ruchomości Dron DJI z pilotem bez baterii CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Dron DJI EN50689:2021 koloru szarego, brak baterii i innego wyposażenia, data na tabliczce 08.05.2019, pilot/kontroler koloru czarnego do drona DJI RC2 model RC331, nie uruchamiany, stan techni
ціна
вчора, 18:17
I licytacja Ruchomości telefon OPPO A31 CENA WYWOŁAWCZA: 150 zł (SZACUNKOWO: 200 zł) przywrócono do ustawień fabrycznych, tylna obudowa koloru czarnego, brak ładowarki. Nazwa katalogowa: Smartfon Marka: Oppo Model: A31 Rodzaj : Smartfony Specyfikacja techniczna : 64 GB / 4 GB Stan techniczny: u
ціна
вчора, 18:16
I licytacja Ruchomości telefon REDMI Note 10 5G CENA WYWOŁAWCZA: 225 zł (SZACUNKOWO: 300 zł) Przywrócony do ustawień fabrycznych, tylna obudowa koloru czarnego, brak ładowarki, IMEI 86324705169358118. Nazwa katalogowa: Smartfon Marka: Xiaomi Model: Redmi Note 10 Rodzaj : Smartfony Specyfikacja
ціна
вчора, 18:16
![Mercedes-Benz C 350 rok prod. 2007 - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 1 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/142819/82bdafa60/6ad1cc7f-f32d-7593-0db3-b4cb8a919212_b.webp)
![Mercedes-Benz C 350 rok prod. 2007 - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 2 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/142824/947334dcb/588bbdc5-7a32-e541-5fb9-dc73a4f27278_b.webp)
![Mercedes-Benz C 350 rok prod. 2007 - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 3 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/142826/07d12dcdb/8a9a2e8c-9bae-3a8e-cee1-0ba24fcf589c_b.webp)
![Mercedes-Benz C 350 rok prod. 2007 - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 4 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/142829/f0659355b/562d69f0-0709-f0be-93aa-f295a4ef60e3_b.webp)
![Mercedes-Benz C 350 rok prod. 2007 - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 5 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/142833/420913146/3aafeea2-f474-27c2-1fa6-941ac6327528_b.webp)
![Mercedes-Benz C 350 rok prod. 2007 - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 6 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/142838/b48ff6836/5c33d9f6-25ba-6440-fff8-b02cbadf5cd0_b.webp)
![Mercedes-Benz C 350 rok prod. 2007 - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 7 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_wa.png)
![Mercedes-Benz C 350 rok prod. 2007 - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 8 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)