Samochód osobowy marki Honda City, rok prod. 2007 - II licytacja - [eLicytacje] #62571942
II licytacja Ruchomości
Samochód osobowy marki Honda City, rok prod. 2007
CENA WYWOŁAWCZA: 2 950 zł (SZACUNKOWO: 5 900 zł)
Pojazd niesprawny.
Do pojazdu posiadamy 1 kluczyk, dowód rejestracyjny, pojazd posiada uszkodzenia ogólne eksploatacyjne, wnętrze pojazdu noszą ślady użytkowania, brak możliwości odpalenia pojazdu,
rozładowany akumulator.
Nie odpowiadamy za wady ukryte, stan techniczny sprzedawanej ruchomości, nie udzielamy gwarancji, nie ponosimy odpowiedzialności z tytułu rękojmi.
Odbiór ruchomości - z miejsca przechowywania transportem nabywcy, na jego koszt.
Stan licznika spisany z bazy CEPIK.
Wszelkie informacje dotyczące pojazdu pod nr tel.
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Honda
Model: City
Typ nadwozia: sedan
Pojemność silnika: 1339 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Rok produkcji: 2007
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: WWY 76903
Nr VIN: NLAGE45507W050207
Data pierwszej rejestracji: 2007-09-05
Przebieg: 220542 km
Kolor: czarny
Stan techniczny: uszkodzony
OC ważne do: 2027-02-26
OGLĘDZINY:
Generała Józefa Sowińskiego 82
07-200 Wyszków, mazowieckie
Od 28.08.2026 do 11.09.2026 w godz. 08:00 do 12:00
Urząd Skarbowy w Wyszkowie
Paweł Groszyk
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/04dc55b4-caa2-4ef8-b1a0-bf67d9c31495
I licytacja Ruchomości Honda Civic CENA WYWOŁAWCZA: 900 zł (SZACUNKOWO: 1 200 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanych ruchomości. Pojazdu nie udało się uruchomić, pos
ціна
8 дні тому
I licytacja Ruchomości Honda Civic CENA WYWOŁAWCZA: 900 zł (SZACUNKOWO: 1 200 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanych ruchomości. Pojazdu nie udało się uruchomić, pos
ціна
7 дні тому
II licytacja Ruchomości Samochód osobowy Citroen C5 kareta sedan CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Pojazd do poprawek lakierniczych. Uszkodzony przedni zderzak. Silnik uruchamia się. Brak przeglądu technicznego, brak polisy OC, dowodu rejestracyjnego. Jeden kluczyk oraz karta po
ціна
cьогодні, 10:26
II licytacja Ruchomości Samochód osobowy Citroen C5 kareta sedan CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Pojazd do poprawek lakierniczych. Uszkodzony przedni zderzak. Silnik uruchamia się. Brak przeglądu technicznego, brak polisy OC, dowodu rejestracyjnego. Jeden kluczyk oraz karta po
ціна
cьогодні, 10:26
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy FORD FOCUS TDCI CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Dwa kluczyki, dowód rejestracyjny, klimatyzacja sprawna, tempomat, kierownica wytarta, otarcia zderzaków, silnik pracuje w miarę równo. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Ford Model:
ціна
cьогодні, 10:10
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy FORD FOCUS TDCI CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Dwa kluczyki, dowód rejestracyjny, klimatyzacja sprawna, tempomat, kierownica wytarta, otarcia zderzaków, silnik pracuje w miarę równo. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Ford Model:
ціна
cьогодні, 10:10
Oferujemy kompleksową pomoc ginekologiczną. Zapewniamy pełną dyskrecję, profesjonalne podejście oraz szybkie terminy realizacji. Działamy 7 dni w tygodniu i obsługujemy osoby z całej Polski. PRZYWRACANIE CYKLU usługi Farmakologiczne ✔ Szybki kontakt i sprawna organizacja ✔ Indywidualne podejście
ціна
вчора, 21:34
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Citroen C4 1.6 HDI CENA WYWOŁAWCZA: 2 250 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Samochód osobowy Citroen C4 1.6 HDI, badania techniczne: 15.12.2026, ubezpieczenie: 11.12.2026, stan licznika: 450 145, organ egzekucyjny dysponuje jednym kluczykiem do pojazdu, brak dowod
ціна
вчора, 18:20
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Citroen C4 1.6 HDI CENA WYWOŁAWCZA: 2 250 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Samochód osobowy Citroen C4 1.6 HDI, badania techniczne: 15.12.2026, ubezpieczenie: 11.12.2026, stan licznika: 450 145, organ egzekucyjny dysponuje jednym kluczykiem do pojazdu, brak dowod
ціна
вчора, 18:20
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Toyota Celica Supra rok 1980 CENA WYWOŁAWCZA: 24 000 zł (SZACUNKOWO: 32 000 zł) Pojazd po długotrwałym postoju. Pokryty warstwą kurzu. Stan powłoki lakierowej dostateczny. Liczne zarysowania i uszkodzenia. Widoczne ogniska korozji. Wnętrze wymaga profesjon
ціна
вчора, 18:18
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Toyota Celica Supra rok 1980 CENA WYWOŁAWCZA: 24 000 zł (SZACUNKOWO: 32 000 zł) Pojazd po długotrwałym postoju. Pokryty warstwą kurzu. Stan powłoki lakierowej dostateczny. Liczne zarysowania i uszkodzenia. Widoczne ogniska korozji. Wnętrze wymaga profesjon
ціна
вчора, 18:18
I licytacja Ruchomości moneta z 1965 roku okolicznościowa CENA WYWOŁAWCZA: 37 zł (SZACUNKOWO: 50 zł) Nazwa katalogowa: Inne Opis przedmiotu: moneta okolicznościowa z 1965 roku "VII wieków Warszawy" Jednostka miary: sztuka (szt.) Liczba: 1 OGLĘDZINY: Białobrzeska 53a 02-325 Warszaw
ціна
вчора, 18:17
I licytacja Ruchomości telefon iPhone XR CENA WYWOŁAWCZA: 300 zł (SZACUNKOWO: 400 zł) Przywrócono do ustawień fabrycznych, tylna obudowa koloru czarnego popękana, IMEI 353089109597738, brak kabla zasilającego, w zestawie etui. Nazwa katalogowa: Smartfon Marka: Apple Model: iPhone XR Rodzaj : Sm
ціна
вчора, 18:17
I licytacja Ruchomości Dron DJI z pilotem bez baterii CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Dron DJI EN50689:2021 koloru szarego, brak baterii i innego wyposażenia, data na tabliczce 08.05.2019, pilot/kontroler koloru czarnego do drona DJI RC2 model RC331, nie uruchamiany, stan techni
ціна
вчора, 18:17
I licytacja Ruchomości telefon OPPO A31 CENA WYWOŁAWCZA: 150 zł (SZACUNKOWO: 200 zł) przywrócono do ustawień fabrycznych, tylna obudowa koloru czarnego, brak ładowarki. Nazwa katalogowa: Smartfon Marka: Oppo Model: A31 Rodzaj : Smartfony Specyfikacja techniczna : 64 GB / 4 GB Stan techniczny: u
ціна
вчора, 18:16
I licytacja Ruchomości telefon REDMI Note 10 5G CENA WYWOŁAWCZA: 225 zł (SZACUNKOWO: 300 zł) Przywrócony do ustawień fabrycznych, tylna obudowa koloru czarnego, brak ładowarki, IMEI 86324705169358118. Nazwa katalogowa: Smartfon Marka: Xiaomi Model: Redmi Note 10 Rodzaj : Smartfony Specyfikacja
ціна
вчора, 18:16
I licytacja Ruchomości Telefon VIVO Y19 CENA WYWOŁAWCZA: 225 zł (SZACUNKOWO: 300 zł) Przywrócono do ustawień fabrycznych, IMEI 86542109679998, tylna obudowa koloru zielonego, brak kabla zasilającego. Nazwa katalogowa: Smartfon Marka: Vivo Model: inny Rodzaj : Smartfony Specyfikacja techniczna :
ціна
вчора, 18:15
I licytacja Ruchomości laptop Toshiba Satellite CENA WYWOŁAWCZA: 120 zł (SZACUNKOWO: 160 zł) Model Sattelite C50D-A-138, s/n 2E084755S, dysk sformatowany, brak kabla zasilającego, laptop uruchamia się i jest sprawny. Nazwa katalogowa: Laptop Marka: Toshiba Typ: laptop Opis parametrów techniczny
ціна
вчора, 18:15
I licytacja Ruchomości telefon SAMSUNG Galaxy A32 4G CENA WYWOŁAWCZA: 270 zł (SZACUNKOWO: 360 zł) Przywrócono do ustawień fabrycznych, bez blokad, tylna obudowa koloru czarnego, IMEI 352049246572326/ 352689506572324, w zestawie etui, brak kabla zasilającego. Nazwa katalogowa: Smartfon Marka: Sa
ціна
вчора, 18:14
![Samochód osobowy marki Honda City, rok prod. 2007 - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 1 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0828/102722/6529c7b45/59b34cc1-822a-e5ab-0828-9b08e919d036_b.webp)
![Samochód osobowy marki Honda City, rok prod. 2007 - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 2 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0828/102729/8aee60137/dad93de4-fee9-484a-ce4b-335c94044bf8_b.webp)
![Samochód osobowy marki Honda City, rok prod. 2007 - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 3 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0828/102733/046f4287b/2146b5e5-7dbe-7a52-6d0c-f1104845d1cc_b.webp)
![Samochód osobowy marki Honda City, rok prod. 2007 - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 4 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0828/102737/5ec679b57/134a2aca-e23a-c109-5b80-09bb4638ba9e_b.webp)
![Samochód osobowy marki Honda City, rok prod. 2007 - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 5 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0828/102745/18cae917f/a2feaa3e-0599-8947-4490-f5da124647e7_b.webp)
![Samochód osobowy marki Honda City, rok prod. 2007 - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 6 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0828/102750/0728b64c9/dd002ab2-d499-56f0-7c51-12e37a61bf4b_b.webp)
![Samochód osobowy marki Honda City, rok prod. 2007 - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 7 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0828/102753/659c27b57/b8fa9e35-6ce7-5eba-7e92-7ed6408614f7_b.webp)
![Samochód osobowy marki Honda City, rok prod. 2007 - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 8 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_wa.png)
![Samochód osobowy marki Honda City, rok prod. 2007 - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 9 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)