FORD MONDEO samochód osobowy kombi - II licytacja - [eLicytacje] #62570428
II licytacja Ruchomości
FORD MONDEO samochód osobowy kombi
CENA WYWOŁAWCZA: 7 000 zł (SZACUNKOWO: 14 000 zł)
Samochód marki Ford Mondeo, moc silnika 140KM, posiada 1 kluczyk.
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Ford
Model: Mondeo
Typ nadwozia: kombi
Pojemność silnika: 1997 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2011
Skrzynia biegów: automatyczna
Nr rejestracyjny: ONA35982
Nr VIN: WF0GXXGBBGBJ70704
Data pierwszej rejestracji: 2011-11-29
Przebieg: 314929 km
Kolor: Biały
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-08-06
OGLĘDZINY:
bp Andrzeja Łaskarza 22
08-450 Łaskarzew, mazowieckie
02.09.2026 w godz. od 09:00 do 09:30, tylko i wyłącznie w obecności pracownika organu egzekucyjnego i jednocześnie po wcześniejszym telefonicznym umówieniu.
Urząd Skarbowy w Garwolinie
Michał Standziak
tel.
Nieelektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/d775a804-8087-43f3-a8b4-826f7b395de7
I licytacja Ruchomości Ford Mondeo 2.0, 2005r. CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Pojazd ma pękniętą przednią szybę oraz skorodowany lewy próg. Urząd w posiadaniu : jednego kluczyka oraz dowodu rejestracyjnego. Skrzynia biegów: automatyczna Nazwa katalogowa: Samochód osobowy M
ціна
20 дні тому
I licytacja Ruchomości FORD MONDEO 2016 CENA WYWOŁAWCZA: 27 000 zł (SZACUNKOWO: 36 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Ford Model: Mondeo Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 1499 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2016 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny: W
ціна
7 дні тому
I licytacja Ruchomości FORD FIESTA CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Pojazd sprzedawany z jednym kluczykiem, bez dowodu rejestracyjnego i bez karty pojazdu. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Ford Model: Fiesta Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1242 cm³ Rodza
ціна
4 дні тому
I licytacja Ruchomości Ford Fiesta Hatchback 2009 CENA WYWOŁAWCZA: 7 125 zł (SZACUNKOWO: 9 500 zł) Samochód osobowy marki Ford Fiesta, rok produkcji 2009, badania techniczne ważne do: 19.03.2027r., ubezpieczenie: 23.02.2027r., data pierwszej rejestracji: 16.06.2009r., stan licznika na dzień 19.
ціна
5 дні тому
I licytacja Ruchomości SAMOCHÓD OSOBOWY FORD FOCUS CENA WYWOŁAWCZA: 4 125 zł (SZACUNKOWO: 5 500 zł) Brak dokumentów, jeden kluczyk Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Ford Model: Focus Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 1596 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna/gaz Rok produkcji: 2005 Skrzynia
ціна
8 дні тому
I licytacja Ruchomości FORD MONDEO 2.0 2005 R CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Pęknięta przednia szyba. Skorodowany próg. Urząd jest w posiadaniu jednego kluczyka. Osoba do kontaktu: Robert Czapski 600 456 612 Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Ford Model: Mondeo Typ nad
ціна
8 дні тому
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy FORD FOCUS TDCI CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Dwa kluczyki, dowód rejestracyjny, klimatyzacja sprawna, tempomat, kierownica wytarta, otarcia zderzaków, silnik pracuje w miarę równo. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Ford Model:
ціна
cьогодні, 10:10
II licytacja Ruchomości Samochód osobowy Citroen C5 kareta sedan CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Pojazd do poprawek lakierniczych. Uszkodzony przedni zderzak. Silnik uruchamia się. Brak przeglądu technicznego, brak polisy OC, dowodu rejestracyjnego. Jeden kluczyk oraz karta po
ціна
cьогодні, 10:26
II licytacja Ruchomości Samochód osobowy Citroen C5 kareta sedan CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Pojazd do poprawek lakierniczych. Uszkodzony przedni zderzak. Silnik uruchamia się. Brak przeglądu technicznego, brak polisy OC, dowodu rejestracyjnego. Jeden kluczyk oraz karta po
ціна
cьогодні, 10:26
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy FORD FOCUS TDCI CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Dwa kluczyki, dowód rejestracyjny, klimatyzacja sprawna, tempomat, kierownica wytarta, otarcia zderzaków, silnik pracuje w miarę równo. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Ford Model:
ціна
cьогодні, 10:10
Oferujemy kompleksową pomoc ginekologiczną. Zapewniamy pełną dyskrecję, profesjonalne podejście oraz szybkie terminy realizacji. Działamy 7 dni w tygodniu i obsługujemy osoby z całej Polski. PRZYWRACANIE CYKLU usługi Farmakologiczne ✔ Szybki kontakt i sprawna organizacja ✔ Indywidualne podejście
ціна
вчора, 21:34
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Citroen C4 1.6 HDI CENA WYWOŁAWCZA: 2 250 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Samochód osobowy Citroen C4 1.6 HDI, badania techniczne: 15.12.2026, ubezpieczenie: 11.12.2026, stan licznika: 450 145, organ egzekucyjny dysponuje jednym kluczykiem do pojazdu, brak dowod
ціна
вчора, 18:20
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Citroen C4 1.6 HDI CENA WYWOŁAWCZA: 2 250 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Samochód osobowy Citroen C4 1.6 HDI, badania techniczne: 15.12.2026, ubezpieczenie: 11.12.2026, stan licznika: 450 145, organ egzekucyjny dysponuje jednym kluczykiem do pojazdu, brak dowod
ціна
вчора, 18:20
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Toyota Celica Supra rok 1980 CENA WYWOŁAWCZA: 24 000 zł (SZACUNKOWO: 32 000 zł) Pojazd po długotrwałym postoju. Pokryty warstwą kurzu. Stan powłoki lakierowej dostateczny. Liczne zarysowania i uszkodzenia. Widoczne ogniska korozji. Wnętrze wymaga profesjon
ціна
вчора, 18:18
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Toyota Celica Supra rok 1980 CENA WYWOŁAWCZA: 24 000 zł (SZACUNKOWO: 32 000 zł) Pojazd po długotrwałym postoju. Pokryty warstwą kurzu. Stan powłoki lakierowej dostateczny. Liczne zarysowania i uszkodzenia. Widoczne ogniska korozji. Wnętrze wymaga profesjon
ціна
вчора, 18:18
I licytacja Ruchomości moneta z 1965 roku okolicznościowa CENA WYWOŁAWCZA: 37 zł (SZACUNKOWO: 50 zł) Nazwa katalogowa: Inne Opis przedmiotu: moneta okolicznościowa z 1965 roku "VII wieków Warszawy" Jednostka miary: sztuka (szt.) Liczba: 1 OGLĘDZINY: Białobrzeska 53a 02-325 Warszaw
ціна
вчора, 18:17
I licytacja Ruchomości telefon iPhone XR CENA WYWOŁAWCZA: 300 zł (SZACUNKOWO: 400 zł) Przywrócono do ustawień fabrycznych, tylna obudowa koloru czarnego popękana, IMEI 353089109597738, brak kabla zasilającego, w zestawie etui. Nazwa katalogowa: Smartfon Marka: Apple Model: iPhone XR Rodzaj : Sm
ціна
вчора, 18:17
I licytacja Ruchomości Dron DJI z pilotem bez baterii CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Dron DJI EN50689:2021 koloru szarego, brak baterii i innego wyposażenia, data na tabliczce 08.05.2019, pilot/kontroler koloru czarnego do drona DJI RC2 model RC331, nie uruchamiany, stan techni
ціна
вчора, 18:17
I licytacja Ruchomości telefon OPPO A31 CENA WYWOŁAWCZA: 150 zł (SZACUNKOWO: 200 zł) przywrócono do ustawień fabrycznych, tylna obudowa koloru czarnego, brak ładowarki. Nazwa katalogowa: Smartfon Marka: Oppo Model: A31 Rodzaj : Smartfony Specyfikacja techniczna : 64 GB / 4 GB Stan techniczny: u
ціна
вчора, 18:16
![FORD MONDEO samochód osobowy kombi - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 1 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/142500/8b9502c45/0d844f5e-2930-faec-aaab-dd291c231fc7_b.webp)
![FORD MONDEO samochód osobowy kombi - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 2 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/142505/913145ad8/09618bfd-419c-4a98-c7e0-75b80e4feabe_b.webp)
![FORD MONDEO samochód osobowy kombi - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 3 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/142511/aad322da3/502d714c-e3ee-7db5-768d-0903dccf7639_b.webp)
![FORD MONDEO samochód osobowy kombi - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 4 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/142518/f4442fe86/37a75068-7fbb-342d-ba5d-3b5800500f9a_b.webp)
![FORD MONDEO samochód osobowy kombi - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 5 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/142522/0e7d8c0d7/ed3b7514-9524-571f-3954-5d9d2d32bcba_b.webp)
![FORD MONDEO samochód osobowy kombi - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 6 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/142528/7a025907d/9dad556c-7afc-a506-5d01-c026e0a7d342_b.webp)
![FORD MONDEO samochód osobowy kombi - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 7 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_wa.png)
![FORD MONDEO samochód osobowy kombi - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 8 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)