[eLicytacje] II licytacja - Samochód ciężarowy Peugeot 207 #62572301

[eLicytacje] II licytacja - Samochód ciężarowy Peugeot 207  - Zdjęcie 1 - WARSZAWIAK.EU[eLicytacje] II licytacja - Samochód ciężarowy Peugeot 207  - Zdjęcie 2 - WARSZAWIAK.EU[eLicytacje] II licytacja - Samochód ciężarowy Peugeot 207  - Zdjęcie 3 - WARSZAWIAK.EU[eLicytacje] II licytacja - Samochód ciężarowy Peugeot 207  - Zdjęcie 4 - WARSZAWIAK.EU[eLicytacje] II licytacja - Samochód ciężarowy Peugeot 207  - Zdjęcie 5 - WARSZAWIAK.EU[eLicytacje] II licytacja - Samochód ciężarowy Peugeot 207  - Zdjęcie 6 - WARSZAWIAK.EU[eLicytacje] II licytacja - Samochód ciężarowy Peugeot 207  - Zdjęcie 7 - WARSZAWIAK.EU
Description
Price From

II licytacja Ruchomości

Samochód ciężarowy Peugeot 207

CENA WYWOŁAWCZA: 3 500 zł (SZACUNKOWO: 7 000 zł)

Pojazd z zabudowanym tylnym rzędem siedzeń , jeden kluczyk, badanie techniczne do 22.10.2026 więcej informacji pod numerem telefonu
osoba prowadząca Wojciechowski Wojciech

Nazwa katalogowa: Samochód ciężarowy
Marka: Peugeot
Pojemność silnika: 1560 cm³
Rok produkcji: 2009
Nr rejestracyjny: WN9906R
Nr VIN: VF3WA9HXC9T071555
Data pierwszej rejestracji: 2009-11-27
Przebieg: 186772 km
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-06-07
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Model: 207
Zastosowanie: inne



OGLĘDZINY:
Broniszew 70
05-610 Broniszew, mazowieckie

11.09.2026 od 9.15 do 9.45 po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym



Urząd Skarbowy w Białobrzegach

Wojciech Wojciechowski
tel.


Nieelektroniczna licytacja ruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/eff57a00-62b1-4ab8-b89a-ef3a70a126ad

  • « Back
  • ID: 62572301
    Views: 2
Expires in 10 days

from 3 500 PLN price

Call

COMPANY

LOCATION

See also