[eLicytacje] II licytacja - Drewno kominkowe iglaste #62572226
II licytacja Ruchomości
Drewno kominkowe iglaste
CENA WYWOŁAWCZA: 100 zł (SZACUNKOWO: 200 zł)
Drewno kominkowe iglaste w ilości ok. 1 metra przestrzennego, suche, częściowo widoczna próchnica.
Nazwa katalogowa: Drewno kominkowe
Opis przedmiotu: Drewno kominkowe iglaste w ilości ok. 1 metra przestrzennego, suche, częściowo widoczna próchnica.
Jednostka miary: metr sześcienny (m³)
Liczba: 1
OGLĘDZINY:
Spółdzielcza 2
09-100 Płońsk, mazowieckie
Od 11.09.2026 do 14.09.2026 w godz. od 8:00 do 14:00
Urząd Skarbowy w Płońsku
Konrad Liberek
tel.
Nieelektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/761bdd7c-2379-4325-b7b0-18ad6c8e9524
I licytacja Ruchomości Drewno kominkowe iglaste CENA WYWOŁAWCZA: 150 zł (SZACUNKOWO: 200 zł) Drewno kominkowe iglaste w ilości ok. 1 metra przestrzennego, suche, częściowo widoczna próchnica. Nazwa katalogowa: Drewno kominkowe Opis przedmiotu: Drewno kominkowe iglaste w ilości ok. 1 metra prze
price
7 days ago
I licytacja Ruchomości RENAULT TRAFIC 1.9 DCI SAMOCHÓD CIĘŻAROWY VAN 2005 CENA WYWOŁAWCZA: 7 125 zł (SZACUNKOWO: 9 500 zł) Uszkodzony silnik, brak możliwości uruchomienia. 1 kluczyk, dowód rejestracyjny. Przebieg - 379251 km ustalony z ostatniego badania technicznego w dniu 05.10.2024 r. Nazwa
price
21 days ago
I licytacja Ruchomości SAMOCHÓD CIĘŻAROWY CITROEN JUMPER FURGON 2007 CENA WYWOŁAWCZA: 3 750 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) Uszkodzony silnik. Przebieg: 280482 km Nazwa katalogowa: Furgon Marka: Citroën Model: Jumper Typ nadwozia: furgon Pojemność silnika: 2198 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok pr
price
27 days ago
I licytacja Ruchomości TOYOTA AVENSIS KOMBI 2004 CENA WYWOŁAWCZA: 3 750 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) Brak możliwości uruchomienia silnika. 1 kluczyk, dowód rejestracyjny. Badanie techniczne ważne do 09.04.2027 r. Nr rejestracyjny: CGR73VJ Nr VIN: SB1EW56L80E057220 Data pierwszej rejestracji: 2004-
price
13 days ago
I licytacja Ruchomości Samochód Peugeot Bipper Van 2009 CENA WYWOŁAWCZA: 3 375 zł (SZACUNKOWO: 4 500 zł) Samochód zarejestrowany jako ciężarowy, jeden kluczyk, dowód rejestracyjny, badanie techniczne ważne do 09.04.2027 r. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Peugeot Model: Bipper Typ nadw
price
7 days ago
II licytacja Ruchomości samochód osobowy Opel Meriva-A CENA WYWOŁAWCZA: 2 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Pojazd nie da się uruchomić, liczne rysy, wgniecenie na tylnych drzwiach, przedni zderzak w innym kolorze, wnętrze zabrudzone kompletne, 1 kluczyk, badanie techniczne ważne do 03.09.2026 r.
price
yesterday, 10:12
I licytacja Ruchomości Mercedes-Benz AMG A 45 S 4MATIC+ CENA WYWOŁAWCZA: 171 000 zł (SZACUNKOWO: 228 000 zł) Pojazd nie posiada ważnego badania technicznego i ubezpieczenia OC. Brak dowodu rejestracyjnego, brak kluczyków. Brak możliwości odczytania licznika. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy M
price
44 days ago
II licytacja Nieruchomości Udział w nieruchomości rolnej CENA WYWOŁAWCZA: 28 875 zł (SZACUNKOWO: 41 250 zł) Nazwa katalogowa: Grunt Własność i inne prawa rzeczowe: współwłasność ułamkowa Numer ewidencyjny działki i powierzchnia [ha]: 310 - 1,76 ha; 309 - 0,37 ha Łączna powierzchnia gruntu (wsz
price
36 days ago
II licytacja Nieruchomości Udział w nieruchomości rolnej CENA WYWOŁAWCZA: 28 875 zł (SZACUNKOWO: 41 250 zł) Nazwa katalogowa: Grunt Własność i inne prawa rzeczowe: współwłasność ułamkowa Numer ewidencyjny działki i powierzchnia [ha]: 310 - 1,76 ha; 309 - 0,37 ha Łączna powierzchnia gruntu (wsz
price
19 days ago
I licytacja Ruchomości 818 pozycji wyrobów jubilerskich oraz 18 obrazków dewocjonalnych CENA WYWOŁAWCZA: 210 671 zł (SZACUNKOWO: 280 895 zł) nowe wyroby jubilerskie wykonane ze złota i srebra bez śladów uszkodzeń; wycenione w cenach hurtowych z uwzględnieniem ich rzeczywistej masy; w wyrobach o
price
40 days ago
I licytacja Nieruchomości Udział w nieruchomości rolnej CENA WYWOŁAWCZA: 30 937 zł (SZACUNKOWO: 41 250 zł) Nazwa katalogowa: Grunt Własność i inne prawa rzeczowe: współwłasność ułamkowa Numer ewidencyjny działki i powierzchnia [ha]: 310 - 1,76 ha; 309 - 0,37 ha Łączna powierzchnia gruntu (wszy
price
19 days ago
I licytacja Nieruchomości Lokal mieszkalny CENA WYWOŁAWCZA: 1 781 351 zł (SZACUNKOWO: 2 375 134 zł) Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny stanowiący odrębną nieruchomość, usytuowany na 10 piętrze w budynku mieszkalnym wielorodzinnym. Budynek ma 17 kondygnacji nadziemnych, został wzniesiony
price
27 days ago
II licytacja Ruchomości AUDI A6 2,4 KAT CENA WYWOŁAWCZA: 2 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Pojazd przyjechał pod Urząd na kołach, obecnie nie odpala (rozładowany akumulator). Badanie techniczne ważne do 5.02.2027 r. Badanie odbiorcze zbiornika LPG ważne do 14.04.2026 r. Polisa OC ważna do 1.04.202
price
33 days ago
I licytacja Ruchomości BMW M8 Competition CENA WYWOŁAWCZA: 303 750 zł (SZACUNKOWO: 405 000 zł) Kolejne badanie techniczne 23.10.2026 r. Przebieg: 113312 km Pojemność silnika: 4395 cm³ Marka: BMW Typ nadwozia: sedan Rodzaj paliwa : benzyna Rok produkcji: 2020 Skrzynia biegów: automatyczna Nr re
price
44 days ago
I licytacja Ruchomości Hulajnoga elektryczna Segway Ninebot SNSC 1.0 koloru czarnego bez ładowarki i baterii CENA WYWOŁAWCZA: 75 zł (SZACUNKOWO: 100 zł) Hulajnoga używana, bez ładowarki i baterii. Rok produkcji przed 2020 r. Nie uruchamia się. Najprawdopodobniej rozładowany akumulator. Kierownic
price
20 days ago
I licytacja Ruchomości Hulajnoga elektryczna Segway Ninebot SNSC 1.0 koloru czarnego bez ładowarki CENA WYWOŁAWCZA: 120 zł (SZACUNKOWO: 160 zł) Hulajnoga używana, bez ładowarki. Rok produkcji przed 2020 r. Nie uruchamia się. Najprawdopodobniej rozładowany akumulator. Nazwa katalogowa: Hulajno
price
20 days ago
I licytacja Nieruchomości Nieruchomość gruntowa rolna niezabudowana o pow. 2,4700 ha położona w Wierzbicy, gmina Wierzbica CENA WYWOŁAWCZA: 110 250 zł (SZACUNKOWO: 147 000 zł) Przedmiotem licytacji jest nieruchomość gruntowa rolna o powierzchni 2,4700 ha, położona we wsi Wierzbica, województwo
price
26 days ago
Ruchomości Części samochodowe BMW CENA WYWOŁAWCZA: 34 312 zł (SZACUNKOWO: 45 750 zł) Oferta dotyczy sprzedaży całości towaru. Nazwa katalogowa: Inne Opis przedmiotu: części samochodowe marki BMW tj. elementy blacharki samochodowej, silnik, skrzynie biegów, tapicerka samochodowa, elementy układ
price
33 days ago
I licytacja Ruchomości Hulajnoga elektryczna Segway Ninebot SNSC 1.0 koloru czarnego bez ładowarki CENA WYWOŁAWCZA: 120 zł (SZACUNKOWO: 160 zł) Hulajnoga używana, bez ładowarki. Rok produkcji przed 2020 r. Nie uruchamia się. Najprawdopodobniej rozładowany akumulator. Nazwa katalogowa: Hulajnoga
price
20 days ago
![[eLicytacje] II licytacja - Drewno kominkowe iglaste - Zdjęcie 1 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/141828/0e6e7ce3a/33af6573-7e8c-60f0-f304-21aed7b1a65d_b.webp)
![[eLicytacje] II licytacja - Drewno kominkowe iglaste - Zdjęcie 2 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/141836/cb860b55a/8898d752-a4df-f9ec-30d4-25066d7b4a67_b.webp)
![[eLicytacje] II licytacja - Drewno kominkowe iglaste - Zdjęcie 4 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)