[eLicytacje] II licytacja - Samochód osobowy marki Honda City, rok prod. 2007 #62571941
II licytacja Ruchomości
Samochód osobowy marki Honda City, rok prod. 2007
CENA WYWOŁAWCZA: 2 950 zł (SZACUNKOWO: 5 900 zł)
Pojazd niesprawny.
Do pojazdu posiadamy 1 kluczyk, dowód rejestracyjny, pojazd posiada uszkodzenia ogólne eksploatacyjne, wnętrze pojazdu noszą ślady użytkowania, brak możliwości odpalenia pojazdu,
rozładowany akumulator.
Nie odpowiadamy za wady ukryte, stan techniczny sprzedawanej ruchomości, nie udzielamy gwarancji, nie ponosimy odpowiedzialności z tytułu rękojmi.
Odbiór ruchomości - z miejsca przechowywania transportem nabywcy, na jego koszt.
Stan licznika spisany z bazy CEPIK.
Wszelkie informacje dotyczące pojazdu pod nr tel.
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Honda
Model: City
Typ nadwozia: sedan
Pojemność silnika: 1339 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Rok produkcji: 2007
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: WWY 76903
Nr VIN: NLAGE45507W050207
Data pierwszej rejestracji: 2007-09-05
Przebieg: 220542 km
Kolor: czarny
Stan techniczny: uszkodzony
OC ważne do: 2027-02-26
OGLĘDZINY:
Generała Józefa Sowińskiego 82
07-200 Wyszków, mazowieckie
Od 28.08.2026 do 11.09.2026 w godz. 08:00 do 12:00
Urząd Skarbowy w Wyszkowie
Paweł Groszyk
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/04dc55b4-caa2-4ef8-b1a0-bf67d9c31495
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Toyota Yaris, r. prod. 2014 CENA WYWOŁAWCZA: 22 500 zł (SZACUNKOWO: 30 000 zł) Pojazd sprawny. Do pojazdu posiadamy 1 kluczyk, dowód rejestracyjny. Nie odpowiadamy za wady ukryte, stan techniczny sprzedawanej ruchomości, nie udzielamy gwarancji, nie ponos
price
11 days ago
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy marki Mazda 3, r. prod. 2017 CENA WYWOŁAWCZA: 40 200 zł (SZACUNKOWO: 53 600 zł) Pojazd sprawny. Do pojazdu posiadamy 1 kluczyk, dowód rejestracyjny i kartę pojazdu. Samochód posiada uszkodzenia ogólne eksploatacyjne, wnętrze pojazdu nosi ślady użytkowani
price
14 days ago
II licytacja Ruchomości Motorower Aprilia SR 50, rok produkcji 1998 CENA WYWOŁAWCZA: 500 zł (SZACUNKOWO: 1 000 zł) Pojazd niesprawny, brak kluczyków, brak dowodu rejestracyjnego. Skuter posiada liczne uszkodzenia karoserii. Ubezpieczenie korporacyjne. Więcej informacji pod numerem telefonu 66415
price
8 days ago
I licytacja Ruchomości Mercedes-Benz AMG A 45 S 4MATIC+ CENA WYWOŁAWCZA: 171 000 zł (SZACUNKOWO: 228 000 zł) Pojazd nie posiada ważnego badania technicznego i ubezpieczenia OC. Brak dowodu rejestracyjnego, brak kluczyków. Brak możliwości odczytania licznika. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy M
price
44 days ago
II licytacja Nieruchomości Udział w nieruchomości rolnej CENA WYWOŁAWCZA: 28 875 zł (SZACUNKOWO: 41 250 zł) Nazwa katalogowa: Grunt Własność i inne prawa rzeczowe: współwłasność ułamkowa Numer ewidencyjny działki i powierzchnia [ha]: 310 - 1,76 ha; 309 - 0,37 ha Łączna powierzchnia gruntu (wsz
price
36 days ago
II licytacja Nieruchomości Udział w nieruchomości rolnej CENA WYWOŁAWCZA: 28 875 zł (SZACUNKOWO: 41 250 zł) Nazwa katalogowa: Grunt Własność i inne prawa rzeczowe: współwłasność ułamkowa Numer ewidencyjny działki i powierzchnia [ha]: 310 - 1,76 ha; 309 - 0,37 ha Łączna powierzchnia gruntu (wsz
price
19 days ago
I licytacja Ruchomości 818 pozycji wyrobów jubilerskich oraz 18 obrazków dewocjonalnych CENA WYWOŁAWCZA: 210 671 zł (SZACUNKOWO: 280 895 zł) nowe wyroby jubilerskie wykonane ze złota i srebra bez śladów uszkodzeń; wycenione w cenach hurtowych z uwzględnieniem ich rzeczywistej masy; w wyrobach o
price
40 days ago
I licytacja Nieruchomości Udział w nieruchomości rolnej CENA WYWOŁAWCZA: 30 937 zł (SZACUNKOWO: 41 250 zł) Nazwa katalogowa: Grunt Własność i inne prawa rzeczowe: współwłasność ułamkowa Numer ewidencyjny działki i powierzchnia [ha]: 310 - 1,76 ha; 309 - 0,37 ha Łączna powierzchnia gruntu (wszy
price
19 days ago
I licytacja Nieruchomości Lokal mieszkalny CENA WYWOŁAWCZA: 1 781 351 zł (SZACUNKOWO: 2 375 134 zł) Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny stanowiący odrębną nieruchomość, usytuowany na 10 piętrze w budynku mieszkalnym wielorodzinnym. Budynek ma 17 kondygnacji nadziemnych, został wzniesiony
price
27 days ago
II licytacja Ruchomości AUDI A6 2,4 KAT CENA WYWOŁAWCZA: 2 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Pojazd przyjechał pod Urząd na kołach, obecnie nie odpala (rozładowany akumulator). Badanie techniczne ważne do 5.02.2027 r. Badanie odbiorcze zbiornika LPG ważne do 14.04.2026 r. Polisa OC ważna do 1.04.202
price
33 days ago
I licytacja Ruchomości BMW M8 Competition CENA WYWOŁAWCZA: 303 750 zł (SZACUNKOWO: 405 000 zł) Kolejne badanie techniczne 23.10.2026 r. Przebieg: 113312 km Pojemność silnika: 4395 cm³ Marka: BMW Typ nadwozia: sedan Rodzaj paliwa : benzyna Rok produkcji: 2020 Skrzynia biegów: automatyczna Nr re
price
44 days ago
I licytacja Ruchomości Hulajnoga elektryczna Segway Ninebot SNSC 1.0 koloru czarnego bez ładowarki i baterii CENA WYWOŁAWCZA: 75 zł (SZACUNKOWO: 100 zł) Hulajnoga używana, bez ładowarki i baterii. Rok produkcji przed 2020 r. Nie uruchamia się. Najprawdopodobniej rozładowany akumulator. Kierownic
price
20 days ago
I licytacja Ruchomości Hulajnoga elektryczna Segway Ninebot SNSC 1.0 koloru czarnego bez ładowarki CENA WYWOŁAWCZA: 120 zł (SZACUNKOWO: 160 zł) Hulajnoga używana, bez ładowarki. Rok produkcji przed 2020 r. Nie uruchamia się. Najprawdopodobniej rozładowany akumulator. Nazwa katalogowa: Hulajno
price
20 days ago
I licytacja Nieruchomości Nieruchomość gruntowa rolna niezabudowana o pow. 2,4700 ha położona w Wierzbicy, gmina Wierzbica CENA WYWOŁAWCZA: 110 250 zł (SZACUNKOWO: 147 000 zł) Przedmiotem licytacji jest nieruchomość gruntowa rolna o powierzchni 2,4700 ha, położona we wsi Wierzbica, województwo
price
26 days ago
Ruchomości Części samochodowe BMW CENA WYWOŁAWCZA: 34 312 zł (SZACUNKOWO: 45 750 zł) Oferta dotyczy sprzedaży całości towaru. Nazwa katalogowa: Inne Opis przedmiotu: części samochodowe marki BMW tj. elementy blacharki samochodowej, silnik, skrzynie biegów, tapicerka samochodowa, elementy układ
price
33 days ago
I licytacja Ruchomości Hulajnoga elektryczna Segway Ninebot SNSC 1.0 koloru czarnego bez ładowarki CENA WYWOŁAWCZA: 120 zł (SZACUNKOWO: 160 zł) Hulajnoga używana, bez ładowarki. Rok produkcji przed 2020 r. Nie uruchamia się. Najprawdopodobniej rozładowany akumulator. Nazwa katalogowa: Hulajnoga
price
20 days ago
I licytacja Ruchomości AUDI A3 CENA WYWOŁAWCZA: 6 750 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł) Samochód na parking urzędu wjechał na kołach. Posiada aktualne badania techniczne, dwa kluczyki oraz dowód rejestracyjny. Posiada rozładowany akumulator - obecnie nie odpala. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka
price
29 days ago
II licytacja Ruchomości Volkswagen Caddy, rok prod. 2012 CENA WYWOŁAWCZA: 8 000 zł (SZACUNKOWO: 16 000 zł) Pojazd posiada dowód rejestracyjny oraz jedną parę kluczyków. Przegląd techniczny do 15.05.2027 r. Nazwa katalogowa: Samochód ciężarowy Marka: Volkswagen Model: CADDY Zastosowanie: inne P
price
6 days ago
I licytacja Ruchomości Hulajnoga elektryczna koloru zielonego używana bez ładowarki CENA WYWOŁAWCZA: 120 zł (SZACUNKOWO: 160 zł) Nazwa katalogowa: Hulajnoga Opis przedmiotu: Hulajnoga elektryczna koloru zielonego używana bez ładowarki Marka: Brak Model: brak Jednostka miary: sztuka (szt.) Licz
price
20 days ago
![[eLicytacje] II licytacja - Samochód osobowy marki Honda City, rok prod. 2007 - Zdjęcie 1 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0828/102722/6529c7b45/59b34cc1-822a-e5ab-0828-9b08e919d036_b.webp)
![[eLicytacje] II licytacja - Samochód osobowy marki Honda City, rok prod. 2007 - Zdjęcie 2 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0828/102729/8aee60137/dad93de4-fee9-484a-ce4b-335c94044bf8_b.webp)
![[eLicytacje] II licytacja - Samochód osobowy marki Honda City, rok prod. 2007 - Zdjęcie 3 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0828/102733/046f4287b/2146b5e5-7dbe-7a52-6d0c-f1104845d1cc_b.webp)
![[eLicytacje] II licytacja - Samochód osobowy marki Honda City, rok prod. 2007 - Zdjęcie 4 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0828/102737/5ec679b57/134a2aca-e23a-c109-5b80-09bb4638ba9e_b.webp)
![[eLicytacje] II licytacja - Samochód osobowy marki Honda City, rok prod. 2007 - Zdjęcie 5 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0828/102745/18cae917f/a2feaa3e-0599-8947-4490-f5da124647e7_b.webp)
![[eLicytacje] II licytacja - Samochód osobowy marki Honda City, rok prod. 2007 - Zdjęcie 6 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0828/102750/0728b64c9/dd002ab2-d499-56f0-7c51-12e37a61bf4b_b.webp)
![[eLicytacje] II licytacja - Samochód osobowy marki Honda City, rok prod. 2007 - Zdjęcie 7 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0828/102753/659c27b57/b8fa9e35-6ce7-5eba-7e92-7ed6408614f7_b.webp)
![[eLicytacje] II licytacja - Samochód osobowy marki Honda City, rok prod. 2007 - Zdjęcie 9 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)