II licytacja Ruchomości
Opel Astra
CENA WYWOŁAWCZA: 1 300 zł (SZACUNKOWO: 2 600 zł)
Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanych ruchomości. Przebieg pojazdu ustalono na podstawie danych z CEPIK z ostatniego przeglądu technicznego. Przegląd techniczny do 17.01.2027r.. Ubezpieczenie OC korporacyjne. Powłoka lakiernicza z zarysowaniami, śladami korozji. Brak możliwości uruchomienia.
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Opel
Model: Astra
Typ nadwozia: sedan
Pojemność silnika: 1998 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna/gaz
Rok produkcji: 1999
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: WWEUJ91
Nr VIN: W0L0TGF48X5057194
Data pierwszej rejestracji: 1999-04-22
Przebieg: 442101 km
Kolor: zielony
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-06-02
OGLĘDZINY:
Krypy gm. Liw 56B
07-100 Krypy gm. Liw, mazowieckie
01.09.2026 w godz. od 10:00 do 11:00
Urząd Skarbowy w Sokołowie Podlaskim
Jarosław Steć
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/04984240-3f89-48fc-9916-e8f3be445c29
I licytacja Ruchomości Ligier 2008r. CENA WYWOŁAWCZA: 6 000 zł (SZACUNKOWO: 8 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Ligier Model: X - Too Typ nadwozia: hatchback-3-D Pojemność silnika: 505 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 2008 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny: WW
price
13 days ago
II licytacja Ruchomości Peugeot 207 1,4 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Peugeot Model: 207 Typ nadwozia: hatchback-3-D Pojemność silnika: 1360 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 2006 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestra
price
13 days ago
II licytacja Ruchomości Skoda Fabia 1,4 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 750 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Škoda Model: Fabia Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1397 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 2002 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracy
price
13 days ago
II licytacja Ruchomości Audi Q7 3,0 olej napędowy CENA WYWOŁAWCZA: 12 500 zł (SZACUNKOWO: 25 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: Q7 Typ nadwozia: SUV Pojemność silnika: 2967 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2008 Skrzynia biegów: automatyczna Nr rejestra
price
13 days ago
I licytacja Ruchomości Renault Trafic 2002r. CENA WYWOŁAWCZA: 6 375 zł (SZACUNKOWO: 8 500 zł) Nazwa katalogowa: Samochód ciężarowy Marka: Renault Model: Trafic Zastosowanie: inne Pojemność silnika: 1870 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2002 Nr rejestracyjny: WWE4H87 Nr VIN: VF1F
price
13 days ago
Ruchomości Citroen Xsara Picasso CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 4 125 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanych ruchomości. Przebieg pojazdu ustalono na podsta
price
6 days ago
II licytacja Ruchomości Volvo V50 CENA WYWOŁAWCZA: 3 650 zł (SZACUNKOWO: 7 300 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie opowiada za wady ukryte sprzedawanych ruchomości. Przegląd techniczny do 21.10.2026 r.
price
6 days ago
II licytacja Ruchomości Jeep Grand Cherokee CENA WYWOŁAWCZA: 10 000 zł (SZACUNKOWO: 20 000 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanych ruchomości. Brak danych o przebiegu
price
6 days ago
II licytacja Ruchomości Części samochodowe Audi CENA WYWOŁAWCZA: 1 420 zł (SZACUNKOWO: 2 840 zł) dwa przednie fotele, dwa boczki, plastikowe wyposażenie samochodu, silnik od Audi, kolektor z logo Audi, subwoofer, fragment deski rozdzielczej, dwa pasy bezpieczeństwa z napinaczami, chłodnica, nag
price
6 days ago
I licytacja Ruchomości Mercedes-Benz AMG A 45 S 4MATIC+ CENA WYWOŁAWCZA: 171 000 zł (SZACUNKOWO: 228 000 zł) Pojazd nie posiada ważnego badania technicznego i ubezpieczenia OC. Brak dowodu rejestracyjnego, brak kluczyków. Brak możliwości odczytania licznika. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy M
price
44 days ago
II licytacja Nieruchomości Udział w nieruchomości rolnej CENA WYWOŁAWCZA: 28 875 zł (SZACUNKOWO: 41 250 zł) Nazwa katalogowa: Grunt Własność i inne prawa rzeczowe: współwłasność ułamkowa Numer ewidencyjny działki i powierzchnia [ha]: 310 - 1,76 ha; 309 - 0,37 ha Łączna powierzchnia gruntu (wsz
price
36 days ago
II licytacja Nieruchomości Udział w nieruchomości rolnej CENA WYWOŁAWCZA: 28 875 zł (SZACUNKOWO: 41 250 zł) Nazwa katalogowa: Grunt Własność i inne prawa rzeczowe: współwłasność ułamkowa Numer ewidencyjny działki i powierzchnia [ha]: 310 - 1,76 ha; 309 - 0,37 ha Łączna powierzchnia gruntu (wsz
price
19 days ago
I licytacja Ruchomości 818 pozycji wyrobów jubilerskich oraz 18 obrazków dewocjonalnych CENA WYWOŁAWCZA: 210 671 zł (SZACUNKOWO: 280 895 zł) nowe wyroby jubilerskie wykonane ze złota i srebra bez śladów uszkodzeń; wycenione w cenach hurtowych z uwzględnieniem ich rzeczywistej masy; w wyrobach o
price
40 days ago
I licytacja Nieruchomości Udział w nieruchomości rolnej CENA WYWOŁAWCZA: 30 937 zł (SZACUNKOWO: 41 250 zł) Nazwa katalogowa: Grunt Własność i inne prawa rzeczowe: współwłasność ułamkowa Numer ewidencyjny działki i powierzchnia [ha]: 310 - 1,76 ha; 309 - 0,37 ha Łączna powierzchnia gruntu (wszy
price
19 days ago
I licytacja Nieruchomości Lokal mieszkalny CENA WYWOŁAWCZA: 1 781 351 zł (SZACUNKOWO: 2 375 134 zł) Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny stanowiący odrębną nieruchomość, usytuowany na 10 piętrze w budynku mieszkalnym wielorodzinnym. Budynek ma 17 kondygnacji nadziemnych, został wzniesiony
price
27 days ago
II licytacja Ruchomości AUDI A6 2,4 KAT CENA WYWOŁAWCZA: 2 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Pojazd przyjechał pod Urząd na kołach, obecnie nie odpala (rozładowany akumulator). Badanie techniczne ważne do 5.02.2027 r. Badanie odbiorcze zbiornika LPG ważne do 14.04.2026 r. Polisa OC ważna do 1.04.202
price
33 days ago
I licytacja Ruchomości BMW M8 Competition CENA WYWOŁAWCZA: 303 750 zł (SZACUNKOWO: 405 000 zł) Kolejne badanie techniczne 23.10.2026 r. Przebieg: 113312 km Pojemność silnika: 4395 cm³ Marka: BMW Typ nadwozia: sedan Rodzaj paliwa : benzyna Rok produkcji: 2020 Skrzynia biegów: automatyczna Nr re
price
44 days ago
I licytacja Ruchomości Hulajnoga elektryczna Segway Ninebot SNSC 1.0 koloru czarnego bez ładowarki i baterii CENA WYWOŁAWCZA: 75 zł (SZACUNKOWO: 100 zł) Hulajnoga używana, bez ładowarki i baterii. Rok produkcji przed 2020 r. Nie uruchamia się. Najprawdopodobniej rozładowany akumulator. Kierownic
price
20 days ago
I licytacja Ruchomości Hulajnoga elektryczna Segway Ninebot SNSC 1.0 koloru czarnego bez ładowarki CENA WYWOŁAWCZA: 120 zł (SZACUNKOWO: 160 zł) Hulajnoga używana, bez ładowarki. Rok produkcji przed 2020 r. Nie uruchamia się. Najprawdopodobniej rozładowany akumulator. Nazwa katalogowa: Hulajno
price
20 days ago
![[eLicytacje] II licytacja - Opel Astra - Zdjęcie 1 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/102637/2fd739946/18682834-cba8-2d09-dd35-3117213e9eff_b.webp)
![[eLicytacje] II licytacja - Opel Astra - Zdjęcie 2 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/102640/c37a6c0e1/47328e1a-0f5b-3054-1cf5-9002a0d4d61c_b.webp)
![[eLicytacje] II licytacja - Opel Astra - Zdjęcie 3 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/102648/a2f247aaf/cb6af378-05dd-b4f0-53c6-a844d887f257_b.webp)
![[eLicytacje] II licytacja - Opel Astra - Zdjęcie 4 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/102656/e15403e22/2cca998f-bcc7-24e7-3501-51929d3f2f01_b.webp)
![[eLicytacje] II licytacja - Opel Astra - Zdjęcie 5 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/102701/490f73054/20f37d7a-6025-2cfb-5724-15359fb57c48_b.webp)
![[eLicytacje] II licytacja - Opel Astra - Zdjęcie 6 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/102708/4fa61745f/a97b303a-fe23-db70-c8fa-53f8747dc629_b.webp)
![[eLicytacje] II licytacja - Opel Astra - Zdjęcie 7 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/102716/09a66ad54/a34adb70-4d21-8074-8489-dac593392332_b.webp)
![[eLicytacje] II licytacja - Opel Astra - Zdjęcie 8 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/102723/081dde572/d3fd7727-0019-148f-108a-4e92df205351_b.webp)
![[eLicytacje] II licytacja - Opel Astra - Zdjęcie 9 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/102727/40167f135/f25c3a91-a7ef-49a4-cb9d-6499b29776ab_b.webp)
![[eLicytacje] II licytacja - Opel Astra - Zdjęcie 10 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/102732/c68d1fdcc/1b34c01f-e403-1ea0-9e86-f4f96e7bd7a5_b.webp)