[elicytacje] i licytacja - mercedes-benz gl 450 samochód osobowy van 2013 #62563225
I licytacja Ruchomości
MERCEDES-BENZ GL 450 SAMOCHÓD OSOBOWY VAN 2013
CENA WYWOŁAWCZA: 44 925 zł (SZACUNKOWO: 59 900 zł)
Pojazd sprawny. Wyprodukowany i przeznaczony na rynek USA, sprowadzony jako uszkodzony. Rok produkcji wg dowodu rejestracyjnego 2013, rok prodkucji wg tabliczki znamionowej 2012.
Badanie techniczne ważne do 18.03.2027. Pojazd posiada jeden kluczyk do stacyjki zapłonu i dowód rejestracyjny.
Szczegółowe informacje o sprzedawanym przedmiocie mogą Państwo uzyskać pod numerem telefonu lub .
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Mercedes-Benz
Model: GL 450
Typ nadwozia: van
Pojemność silnika: 4663 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Rok produkcji: 2013
Skrzynia biegów: automatyczna
Nr rejestracyjny: WND48273
Nr VIN: 4JGDF7CE6DA165532
Data pierwszej rejestracji: 2013-01-01
Przebieg: 155599 km
Kolor: biały
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2026-10-23
OGLĘDZINY:
Legionów 7
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie
14.09.2026 w godz. od 9:00 do 12:00
15.09.2026 w godz. od 9:00 do 12:00
Urząd Skarbowy w Nowym Dworze Mazowieckim
Łukasz Paczkowski
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/ab514cc7-912c-4a41-bf02-241dc4174ff0
I licytacja Ruchomości SAMOCHÓD OSOBOWY MERCEDES-BENZ CL 600 CENA WYWOŁAWCZA: 37 350 zł (SZACUNKOWO: 49 800 zł) Z uwagi na długotrwały przestój pojazdu nie uruchamiano. Konieczność weryfikacji sprawności oraz kompletności silnika wraz z osprzętem w warunkach serwisowych. Pojazd posiada jeden kl
price
12 days ago
I licytacja Ruchomości Mercedes-Benz AMG A 45 S 4MATIC+ CENA WYWOŁAWCZA: 171 000 zł (SZACUNKOWO: 228 000 zł) Pojazd nie posiada ważnego badania technicznego i ubezpieczenia OC. Brak dowodu rejestracyjnego, brak kluczyków. Brak możliwości odczytania licznika. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy M
price
44 days ago
II licytacja Nieruchomości Udział w nieruchomości rolnej CENA WYWOŁAWCZA: 28 875 zł (SZACUNKOWO: 41 250 zł) Nazwa katalogowa: Grunt Własność i inne prawa rzeczowe: współwłasność ułamkowa Numer ewidencyjny działki i powierzchnia [ha]: 310 - 1,76 ha; 309 - 0,37 ha Łączna powierzchnia gruntu (wsz
price
36 days ago
II licytacja Nieruchomości Udział w nieruchomości rolnej CENA WYWOŁAWCZA: 28 875 zł (SZACUNKOWO: 41 250 zł) Nazwa katalogowa: Grunt Własność i inne prawa rzeczowe: współwłasność ułamkowa Numer ewidencyjny działki i powierzchnia [ha]: 310 - 1,76 ha; 309 - 0,37 ha Łączna powierzchnia gruntu (wsz
price
19 days ago
I licytacja Ruchomości 818 pozycji wyrobów jubilerskich oraz 18 obrazków dewocjonalnych CENA WYWOŁAWCZA: 210 671 zł (SZACUNKOWO: 280 895 zł) nowe wyroby jubilerskie wykonane ze złota i srebra bez śladów uszkodzeń; wycenione w cenach hurtowych z uwzględnieniem ich rzeczywistej masy; w wyrobach o
price
40 days ago
I licytacja Nieruchomości Udział w nieruchomości rolnej CENA WYWOŁAWCZA: 30 937 zł (SZACUNKOWO: 41 250 zł) Nazwa katalogowa: Grunt Własność i inne prawa rzeczowe: współwłasność ułamkowa Numer ewidencyjny działki i powierzchnia [ha]: 310 - 1,76 ha; 309 - 0,37 ha Łączna powierzchnia gruntu (wszy
price
19 days ago
I licytacja Nieruchomości Lokal mieszkalny CENA WYWOŁAWCZA: 1 781 351 zł (SZACUNKOWO: 2 375 134 zł) Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny stanowiący odrębną nieruchomość, usytuowany na 10 piętrze w budynku mieszkalnym wielorodzinnym. Budynek ma 17 kondygnacji nadziemnych, został wzniesiony
price
27 days ago
II licytacja Ruchomości AUDI A6 2,4 KAT CENA WYWOŁAWCZA: 2 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Pojazd przyjechał pod Urząd na kołach, obecnie nie odpala (rozładowany akumulator). Badanie techniczne ważne do 5.02.2027 r. Badanie odbiorcze zbiornika LPG ważne do 14.04.2026 r. Polisa OC ważna do 1.04.202
price
33 days ago
I licytacja Ruchomości BMW M8 Competition CENA WYWOŁAWCZA: 303 750 zł (SZACUNKOWO: 405 000 zł) Kolejne badanie techniczne 23.10.2026 r. Przebieg: 113312 km Pojemność silnika: 4395 cm³ Marka: BMW Typ nadwozia: sedan Rodzaj paliwa : benzyna Rok produkcji: 2020 Skrzynia biegów: automatyczna Nr re
price
44 days ago
I licytacja Ruchomości Hulajnoga elektryczna Segway Ninebot SNSC 1.0 koloru czarnego bez ładowarki i baterii CENA WYWOŁAWCZA: 75 zł (SZACUNKOWO: 100 zł) Hulajnoga używana, bez ładowarki i baterii. Rok produkcji przed 2020 r. Nie uruchamia się. Najprawdopodobniej rozładowany akumulator. Kierownic
price
20 days ago
I licytacja Ruchomości Hulajnoga elektryczna Segway Ninebot SNSC 1.0 koloru czarnego bez ładowarki CENA WYWOŁAWCZA: 120 zł (SZACUNKOWO: 160 zł) Hulajnoga używana, bez ładowarki. Rok produkcji przed 2020 r. Nie uruchamia się. Najprawdopodobniej rozładowany akumulator. Nazwa katalogowa: Hulajno
price
20 days ago
I licytacja Nieruchomości Nieruchomość gruntowa rolna niezabudowana o pow. 2,4700 ha położona w Wierzbicy, gmina Wierzbica CENA WYWOŁAWCZA: 110 250 zł (SZACUNKOWO: 147 000 zł) Przedmiotem licytacji jest nieruchomość gruntowa rolna o powierzchni 2,4700 ha, położona we wsi Wierzbica, województwo
price
26 days ago
Ruchomości Części samochodowe BMW CENA WYWOŁAWCZA: 34 312 zł (SZACUNKOWO: 45 750 zł) Oferta dotyczy sprzedaży całości towaru. Nazwa katalogowa: Inne Opis przedmiotu: części samochodowe marki BMW tj. elementy blacharki samochodowej, silnik, skrzynie biegów, tapicerka samochodowa, elementy układ
price
33 days ago
I licytacja Ruchomości Hulajnoga elektryczna Segway Ninebot SNSC 1.0 koloru czarnego bez ładowarki CENA WYWOŁAWCZA: 120 zł (SZACUNKOWO: 160 zł) Hulajnoga używana, bez ładowarki. Rok produkcji przed 2020 r. Nie uruchamia się. Najprawdopodobniej rozładowany akumulator. Nazwa katalogowa: Hulajnoga
price
20 days ago
I licytacja Ruchomości AUDI A3 CENA WYWOŁAWCZA: 6 750 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł) Samochód na parking urzędu wjechał na kołach. Posiada aktualne badania techniczne, dwa kluczyki oraz dowód rejestracyjny. Posiada rozładowany akumulator - obecnie nie odpala. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka
price
29 days ago
II licytacja Ruchomości Volkswagen Caddy, rok prod. 2012 CENA WYWOŁAWCZA: 8 000 zł (SZACUNKOWO: 16 000 zł) Pojazd posiada dowód rejestracyjny oraz jedną parę kluczyków. Przegląd techniczny do 15.05.2027 r. Nazwa katalogowa: Samochód ciężarowy Marka: Volkswagen Model: CADDY Zastosowanie: inne P
price
6 days ago
I licytacja Ruchomości Hulajnoga elektryczna koloru zielonego używana bez ładowarki CENA WYWOŁAWCZA: 120 zł (SZACUNKOWO: 160 zł) Nazwa katalogowa: Hulajnoga Opis przedmiotu: Hulajnoga elektryczna koloru zielonego używana bez ładowarki Marka: Brak Model: brak Jednostka miary: sztuka (szt.) Licz
price
20 days ago
I licytacja Nieruchomości Udział 1/2 części nieruchomości zabudowanej budynkiem jednorodzinnym CENA WYWOŁAWCZA: 224 288 zł (SZACUNKOWO: 299 051 zł) Dojazd do nieruchomości zapewnia droga publiczna wyłożona kostką brukową, w odległości około 550 m przystanek autobusowy, w odległości ok. 800 m sta
price
25 days ago
Ruchomości Daimlerchrysler C180 Coupe 2002 rok CENA WYWOŁAWCZA: 6 000 zł (SZACUNKOWO: 15 000 zł) pojazd w stanie technicznym dobrym, dwa kluczyki, karta pojazdu, dowód rejestracyjny Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Daimler Chrysler Model: brak Typ nadwozia: coupé Pojemność silnika: 19
price
21 days ago
![[elicytacje] i licytacja - mercedes-benz gl 450 samochód osobowy van 2013 - Zdjęcie 1 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0818/101026/802f65203/435a309b-72ca-11ba-f4e5-7cbade11fde0_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - mercedes-benz gl 450 samochód osobowy van 2013 - Zdjęcie 2 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0818/101028/85171e970/96151a02-8f8c-bddb-db73-63a6f0ce1f97_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - mercedes-benz gl 450 samochód osobowy van 2013 - Zdjęcie 3 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0818/101032/a95745ad9/fad4afd0-e89a-d1dc-b608-a0633533666c_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - mercedes-benz gl 450 samochód osobowy van 2013 - Zdjęcie 4 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0818/101039/047b1da3a/9e6ab8fc-6e56-66f7-37fd-74e5e262a08b_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - mercedes-benz gl 450 samochód osobowy van 2013 - Zdjęcie 5 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0818/101044/3afbaf559/7ef972ad-8b96-3cec-e840-2fa592e8c5f5_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - mercedes-benz gl 450 samochód osobowy van 2013 - Zdjęcie 6 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0818/101047/fb9e12f8a/b783315f-c917-b3a6-09ca-ceffd486eb98_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - mercedes-benz gl 450 samochód osobowy van 2013 - Zdjęcie 7 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0818/101051/8d80ce11f/ebb3750a-f3b4-7c41-7aa8-f2edb914351b_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - mercedes-benz gl 450 samochód osobowy van 2013 - Zdjęcie 8 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0818/101057/0b9cf2741/39f7a744-2a5b-488c-66eb-c58161b7815c_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - mercedes-benz gl 450 samochód osobowy van 2013 - Zdjęcie 9 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0818/101100/a1280384e/14396cdb-59ff-e96f-fdc6-f56a6d7d9105_b.webp)