[elicytacje] i licytacja - fiat seicento 2001 r. #62572231
I licytacja Ruchomości
FIAT SEICENTO 2001 r.
CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł)
Badanie techniczne ważne do 25.03.2027 r. Pojazd posiada jeden kluczyk oraz dowód rejestracyjny.
Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanych ruchomości.
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Fiat
Model: Seicento
Typ nadwozia: hatchback-3-D
Pojemność silnika: 899 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Rok produkcji: 2001
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: WZY 28252
Nr VIN: ZFA18700000700398
Data pierwszej rejestracji: 2001-04-19
Przebieg: 134975 km
Kolor: szary
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-08-26
OGLĘDZINY:
1 MAJA 49a
96-300 ŻYRARDÓW, mazowieckie
07.09.2026 r. od godziny 10:00 do 11:00, tel. kontaktowy
Urząd Skarbowy w Żyrardowie
Aneta Ścibek
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/d5f44aca-5e0e-4992-9cb3-487df12e5cae
I licytacja Ruchomości OPEL VECTRA 2006 CENA WYWOŁAWCZA: 6 750 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Opel Model: Vectra Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 1910 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2006 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny: WZY
ціна
7 дні тому
I licytacja Ruchomości Volkswagen Golf 2001 CENA WYWOŁAWCZA: 750 zł (SZACUNKOWO: 1 000 zł) Pojazd powypadkowy, uszkodzone elementy nośne konstrukcji nadwozia, podwozia i ramy. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Golf Typ nadwozia: hatchback-3-D Pojemność silnika: 1598 cm
ціна
13 дні тому
I licytacja Ruchomości HYUNDAI I30 2011 CENA WYWOŁAWCZA: 10 050 zł (SZACUNKOWO: 13 400 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Hyundai Model: i30 Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 1582 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2011 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny: W
ціна
7 дні тому
I licytacja Ruchomości FORD MONDEO 2016 CENA WYWOŁAWCZA: 27 000 zł (SZACUNKOWO: 36 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Ford Model: Mondeo Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 1499 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2016 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny: W
ціна
7 дні тому
I licytacja Ruchomości Mercedes-Benz AMG A 45 S 4MATIC+ CENA WYWOŁAWCZA: 171 000 zł (SZACUNKOWO: 228 000 zł) Pojazd nie posiada ważnego badania technicznego i ubezpieczenia OC. Brak dowodu rejestracyjnego, brak kluczyków. Brak możliwości odczytania licznika. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy M
ціна
44 дні тому
II licytacja Nieruchomości Udział w nieruchomości rolnej CENA WYWOŁAWCZA: 28 875 zł (SZACUNKOWO: 41 250 zł) Nazwa katalogowa: Grunt Własność i inne prawa rzeczowe: współwłasność ułamkowa Numer ewidencyjny działki i powierzchnia [ha]: 310 - 1,76 ha; 309 - 0,37 ha Łączna powierzchnia gruntu (wsz
ціна
36 дні тому
II licytacja Nieruchomości Udział w nieruchomości rolnej CENA WYWOŁAWCZA: 28 875 zł (SZACUNKOWO: 41 250 zł) Nazwa katalogowa: Grunt Własność i inne prawa rzeczowe: współwłasność ułamkowa Numer ewidencyjny działki i powierzchnia [ha]: 310 - 1,76 ha; 309 - 0,37 ha Łączna powierzchnia gruntu (wsz
ціна
19 дні тому
I licytacja Ruchomości 818 pozycji wyrobów jubilerskich oraz 18 obrazków dewocjonalnych CENA WYWOŁAWCZA: 210 671 zł (SZACUNKOWO: 280 895 zł) nowe wyroby jubilerskie wykonane ze złota i srebra bez śladów uszkodzeń; wycenione w cenach hurtowych z uwzględnieniem ich rzeczywistej masy; w wyrobach o
ціна
40 дні тому
I licytacja Nieruchomości Udział w nieruchomości rolnej CENA WYWOŁAWCZA: 30 937 zł (SZACUNKOWO: 41 250 zł) Nazwa katalogowa: Grunt Własność i inne prawa rzeczowe: współwłasność ułamkowa Numer ewidencyjny działki i powierzchnia [ha]: 310 - 1,76 ha; 309 - 0,37 ha Łączna powierzchnia gruntu (wszy
ціна
19 дні тому
I licytacja Nieruchomości Lokal mieszkalny CENA WYWOŁAWCZA: 1 781 351 zł (SZACUNKOWO: 2 375 134 zł) Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny stanowiący odrębną nieruchomość, usytuowany na 10 piętrze w budynku mieszkalnym wielorodzinnym. Budynek ma 17 kondygnacji nadziemnych, został wzniesiony
ціна
27 дні тому
II licytacja Ruchomości AUDI A6 2,4 KAT CENA WYWOŁAWCZA: 2 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Pojazd przyjechał pod Urząd na kołach, obecnie nie odpala (rozładowany akumulator). Badanie techniczne ważne do 5.02.2027 r. Badanie odbiorcze zbiornika LPG ważne do 14.04.2026 r. Polisa OC ważna do 1.04.202
ціна
33 дні тому
I licytacja Ruchomości BMW M8 Competition CENA WYWOŁAWCZA: 303 750 zł (SZACUNKOWO: 405 000 zł) Kolejne badanie techniczne 23.10.2026 r. Przebieg: 113312 km Pojemność silnika: 4395 cm³ Marka: BMW Typ nadwozia: sedan Rodzaj paliwa : benzyna Rok produkcji: 2020 Skrzynia biegów: automatyczna Nr re
ціна
44 дні тому
I licytacja Ruchomości Hulajnoga elektryczna Segway Ninebot SNSC 1.0 koloru czarnego bez ładowarki i baterii CENA WYWOŁAWCZA: 75 zł (SZACUNKOWO: 100 zł) Hulajnoga używana, bez ładowarki i baterii. Rok produkcji przed 2020 r. Nie uruchamia się. Najprawdopodobniej rozładowany akumulator. Kierownic
ціна
20 дні тому
I licytacja Ruchomości Hulajnoga elektryczna Segway Ninebot SNSC 1.0 koloru czarnego bez ładowarki CENA WYWOŁAWCZA: 120 zł (SZACUNKOWO: 160 zł) Hulajnoga używana, bez ładowarki. Rok produkcji przed 2020 r. Nie uruchamia się. Najprawdopodobniej rozładowany akumulator. Nazwa katalogowa: Hulajno
ціна
20 дні тому
I licytacja Nieruchomości Nieruchomość gruntowa rolna niezabudowana o pow. 2,4700 ha położona w Wierzbicy, gmina Wierzbica CENA WYWOŁAWCZA: 110 250 zł (SZACUNKOWO: 147 000 zł) Przedmiotem licytacji jest nieruchomość gruntowa rolna o powierzchni 2,4700 ha, położona we wsi Wierzbica, województwo
ціна
26 дні тому
Ruchomości Części samochodowe BMW CENA WYWOŁAWCZA: 34 312 zł (SZACUNKOWO: 45 750 zł) Oferta dotyczy sprzedaży całości towaru. Nazwa katalogowa: Inne Opis przedmiotu: części samochodowe marki BMW tj. elementy blacharki samochodowej, silnik, skrzynie biegów, tapicerka samochodowa, elementy układ
ціна
33 дні тому
I licytacja Ruchomości Hulajnoga elektryczna Segway Ninebot SNSC 1.0 koloru czarnego bez ładowarki CENA WYWOŁAWCZA: 120 zł (SZACUNKOWO: 160 zł) Hulajnoga używana, bez ładowarki. Rok produkcji przed 2020 r. Nie uruchamia się. Najprawdopodobniej rozładowany akumulator. Nazwa katalogowa: Hulajnoga
ціна
20 дні тому
I licytacja Ruchomości AUDI A3 CENA WYWOŁAWCZA: 6 750 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł) Samochód na parking urzędu wjechał na kołach. Posiada aktualne badania techniczne, dwa kluczyki oraz dowód rejestracyjny. Posiada rozładowany akumulator - obecnie nie odpala. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka
ціна
29 дні тому
II licytacja Ruchomości Volkswagen Caddy, rok prod. 2012 CENA WYWOŁAWCZA: 8 000 zł (SZACUNKOWO: 16 000 zł) Pojazd posiada dowód rejestracyjny oraz jedną parę kluczyków. Przegląd techniczny do 15.05.2027 r. Nazwa katalogowa: Samochód ciężarowy Marka: Volkswagen Model: CADDY Zastosowanie: inne P
ціна
6 дні тому
![[elicytacje] i licytacja - fiat seicento 2001 r. - Zdjęcie 1 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/142007/c952848d5/42a5d6a4-671c-c052-6f9e-cb3c4add42e3_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - fiat seicento 2001 r. - Zdjęcie 2 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/142013/109c31b83/ab918fd5-e4e0-ed7f-5e13-89a8ecfe1abe_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - fiat seicento 2001 r. - Zdjęcie 3 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/142021/7227f2d07/f76b4bc2-8e54-06f4-174b-8c0f39296895_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - fiat seicento 2001 r. - Zdjęcie 4 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/142023/487d7307b/92a75029-690a-7763-6e92-6ffe0ec782f3_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - fiat seicento 2001 r. - Zdjęcie 6 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)