[eLicytacje] II licytacja - Mercedes-Benz C 350 rok prod. 2007 #62572079

[eLicytacje] II licytacja - Mercedes-Benz C 350 rok prod. 2007 - Zdjęcie 1 - WARSZAWIAK.EU[eLicytacje] II licytacja - Mercedes-Benz C 350 rok prod. 2007 - Zdjęcie 2 - WARSZAWIAK.EU[eLicytacje] II licytacja - Mercedes-Benz C 350 rok prod. 2007 - Zdjęcie 3 - WARSZAWIAK.EU[eLicytacje] II licytacja - Mercedes-Benz C 350 rok prod. 2007 - Zdjęcie 4 - WARSZAWIAK.EU[eLicytacje] II licytacja - Mercedes-Benz C 350 rok prod. 2007 - Zdjęcie 5 - WARSZAWIAK.EU[eLicytacje] II licytacja - Mercedes-Benz C 350 rok prod. 2007 - Zdjęcie 6 - WARSZAWIAK.EU[eLicytacje] II licytacja - Mercedes-Benz C 350 rok prod. 2007 - Zdjęcie 7 - WARSZAWIAK.EU[eLicytacje] II licytacja - Mercedes-Benz C 350 rok prod. 2007 - Zdjęcie 8 - WARSZAWIAK.EU
Oпис
Ціна Від

II licytacja Ruchomości

Mercedes-Benz C 350 rok prod. 2007

CENA WYWOŁAWCZA: 10 700 zł (SZACUNKOWO: 21 400 zł)

Badania techniczne ważne do 05.06.2026 roku.
Dwa komplety kluczyków.
Dowód rejestracyjny.
Karta pojazdu.
Książeczka serwisowa.

Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Mercedes-Benz
Model: C 350
Typ nadwozia: sedan
Pojemność silnika: 3498 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Rok produkcji: 2007
Skrzynia biegów: automatyczna
Nr rejestracyjny: WU9722M
Nr VIN: WDD2040561F004092
Data pierwszej rejestracji: 2008-02-21
Przebieg: 264628 km
Kolor: SZARY 2-WARSTWOWY Z EFEKTEM METALICZNYM
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-05-26



OGLĘDZINY:
Lindleya 14
02-013 WARSZAWA, mazowieckie

od 09.09.2026 do 11.09.2026 w godzinach od 09:00 do 11:00



Trzeci Urząd Skarbowy Warszawa - Śródmieście

Konrad Wereda
tel.


Elektroniczna licytacja ruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/ae4e63a0-4e90-4367-89ff-396c6f3beee4

  • « Назад
  • ID: 62572079
    Перегляди: 2
Закінчується через 22 дні

bід 10 700 PLN ціна

Телефонуйте

КОМПАНІЯ

МІСЦЕ

Зверніть увагу