[eLicytacje] II licytacja - Części samochodowe Audi #62569904
II licytacja Ruchomości
Części samochodowe Audi
CENA WYWOŁAWCZA: 1 420 zł (SZACUNKOWO: 2 840 zł)
dwa przednie fotele, dwa boczki, plastikowe wyposażenie samochodu, silnik od Audi, kolektor z logo Audi, subwoofer, fragment deski rozdzielczej, dwa pasy bezpieczeństwa z napinaczami, chłodnica, nagrzewnica i wentylator, wiązka przewodów elektrycznych, część karoserii Audi oraz kluczyk od Audi.
Nazwa katalogowa: Inne
Opis przedmiotu: części samochodowe od Audi
Jednostka miary: sztuka (szt.)
Liczba: 17
OGLĘDZINY:
Krypy gm. Liw 7
07-100 Krypy gm. Liw, mazowieckie
01.09.2026 w godz. od 11:00 do 11:30
Urząd Skarbowy w Sokołowie Podlaskim
Jarosław Steć
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/099e3f0c-b0b1-426a-bbe4-49d0453b33da
I licytacja Ruchomości Ligier 2008r. CENA WYWOŁAWCZA: 6 000 zł (SZACUNKOWO: 8 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Ligier Model: X - Too Typ nadwozia: hatchback-3-D Pojemność silnika: 505 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 2008 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny: WW
ціна
13 дні тому
II licytacja Ruchomości Peugeot 207 1,4 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Peugeot Model: 207 Typ nadwozia: hatchback-3-D Pojemność silnika: 1360 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 2006 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestra
ціна
13 дні тому
II licytacja Ruchomości Skoda Fabia 1,4 benzyna CENA WYWOŁAWCZA: 750 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Škoda Model: Fabia Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1397 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 2002 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracy
ціна
13 дні тому
II licytacja Ruchomości Audi Q7 3,0 olej napędowy CENA WYWOŁAWCZA: 12 500 zł (SZACUNKOWO: 25 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Audi Model: Q7 Typ nadwozia: SUV Pojemność silnika: 2967 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2008 Skrzynia biegów: automatyczna Nr rejestra
ціна
13 дні тому
I licytacja Ruchomości Renault Trafic 2002r. CENA WYWOŁAWCZA: 6 375 zł (SZACUNKOWO: 8 500 zł) Nazwa katalogowa: Samochód ciężarowy Marka: Renault Model: Trafic Zastosowanie: inne Pojemność silnika: 1870 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2002 Nr rejestracyjny: WWE4H87 Nr VIN: VF1F
ціна
13 дні тому
Ruchomości Citroen Xsara Picasso CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 4 125 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanych ruchomości. Przebieg pojazdu ustalono na podsta
ціна
6 дні тому
II licytacja Ruchomości Opel Astra CENA WYWOŁAWCZA: 1 300 zł (SZACUNKOWO: 2 600 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanych ruchomości. Przebieg pojazdu ustalono na podst
ціна
6 дні тому
II licytacja Ruchomości Volvo V50 CENA WYWOŁAWCZA: 3 650 zł (SZACUNKOWO: 7 300 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie opowiada za wady ukryte sprzedawanych ruchomości. Przegląd techniczny do 21.10.2026 r.
ціна
6 дні тому
II licytacja Ruchomości Jeep Grand Cherokee CENA WYWOŁAWCZA: 10 000 zł (SZACUNKOWO: 20 000 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanych ruchomości. Brak danych o przebiegu
ціна
6 дні тому
I licytacja Ruchomości Mercedes-Benz AMG A 45 S 4MATIC+ CENA WYWOŁAWCZA: 171 000 zł (SZACUNKOWO: 228 000 zł) Pojazd nie posiada ważnego badania technicznego i ubezpieczenia OC. Brak dowodu rejestracyjnego, brak kluczyków. Brak możliwości odczytania licznika. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy M
ціна
44 дні тому
II licytacja Nieruchomości Udział w nieruchomości rolnej CENA WYWOŁAWCZA: 28 875 zł (SZACUNKOWO: 41 250 zł) Nazwa katalogowa: Grunt Własność i inne prawa rzeczowe: współwłasność ułamkowa Numer ewidencyjny działki i powierzchnia [ha]: 310 - 1,76 ha; 309 - 0,37 ha Łączna powierzchnia gruntu (wsz
ціна
36 дні тому
II licytacja Nieruchomości Udział w nieruchomości rolnej CENA WYWOŁAWCZA: 28 875 zł (SZACUNKOWO: 41 250 zł) Nazwa katalogowa: Grunt Własność i inne prawa rzeczowe: współwłasność ułamkowa Numer ewidencyjny działki i powierzchnia [ha]: 310 - 1,76 ha; 309 - 0,37 ha Łączna powierzchnia gruntu (wsz
ціна
19 дні тому
I licytacja Ruchomości 818 pozycji wyrobów jubilerskich oraz 18 obrazków dewocjonalnych CENA WYWOŁAWCZA: 210 671 zł (SZACUNKOWO: 280 895 zł) nowe wyroby jubilerskie wykonane ze złota i srebra bez śladów uszkodzeń; wycenione w cenach hurtowych z uwzględnieniem ich rzeczywistej masy; w wyrobach o
ціна
40 дні тому
I licytacja Nieruchomości Udział w nieruchomości rolnej CENA WYWOŁAWCZA: 30 937 zł (SZACUNKOWO: 41 250 zł) Nazwa katalogowa: Grunt Własność i inne prawa rzeczowe: współwłasność ułamkowa Numer ewidencyjny działki i powierzchnia [ha]: 310 - 1,76 ha; 309 - 0,37 ha Łączna powierzchnia gruntu (wszy
ціна
19 дні тому
I licytacja Nieruchomości Lokal mieszkalny CENA WYWOŁAWCZA: 1 781 351 zł (SZACUNKOWO: 2 375 134 zł) Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny stanowiący odrębną nieruchomość, usytuowany na 10 piętrze w budynku mieszkalnym wielorodzinnym. Budynek ma 17 kondygnacji nadziemnych, został wzniesiony
ціна
27 дні тому
II licytacja Ruchomości AUDI A6 2,4 KAT CENA WYWOŁAWCZA: 2 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Pojazd przyjechał pod Urząd na kołach, obecnie nie odpala (rozładowany akumulator). Badanie techniczne ważne do 5.02.2027 r. Badanie odbiorcze zbiornika LPG ważne do 14.04.2026 r. Polisa OC ważna do 1.04.202
ціна
33 дні тому
I licytacja Ruchomości BMW M8 Competition CENA WYWOŁAWCZA: 303 750 zł (SZACUNKOWO: 405 000 zł) Kolejne badanie techniczne 23.10.2026 r. Przebieg: 113312 km Pojemność silnika: 4395 cm³ Marka: BMW Typ nadwozia: sedan Rodzaj paliwa : benzyna Rok produkcji: 2020 Skrzynia biegów: automatyczna Nr re
ціна
44 дні тому
I licytacja Ruchomości Hulajnoga elektryczna Segway Ninebot SNSC 1.0 koloru czarnego bez ładowarki i baterii CENA WYWOŁAWCZA: 75 zł (SZACUNKOWO: 100 zł) Hulajnoga używana, bez ładowarki i baterii. Rok produkcji przed 2020 r. Nie uruchamia się. Najprawdopodobniej rozładowany akumulator. Kierownic
ціна
20 дні тому
I licytacja Ruchomości Hulajnoga elektryczna Segway Ninebot SNSC 1.0 koloru czarnego bez ładowarki CENA WYWOŁAWCZA: 120 zł (SZACUNKOWO: 160 zł) Hulajnoga używana, bez ładowarki. Rok produkcji przed 2020 r. Nie uruchamia się. Najprawdopodobniej rozładowany akumulator. Nazwa katalogowa: Hulajno
ціна
20 дні тому
![[eLicytacje] II licytacja - Części samochodowe Audi - Zdjęcie 1 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/102355/7b9294d0f/6cdf1619-7d40-04f6-44f4-258c9f3a3b53_b.webp)
![[eLicytacje] II licytacja - Części samochodowe Audi - Zdjęcie 2 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/102403/a8f56d717/f901e809-13a5-3d78-c1b1-b22fa97164ef_b.webp)
![[eLicytacje] II licytacja - Części samochodowe Audi - Zdjęcie 3 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/102406/700baae4f/23de5156-669a-4c7c-278b-24febaa8345b_b.webp)
![[eLicytacje] II licytacja - Części samochodowe Audi - Zdjęcie 4 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/102413/cac032f0a/a707b569-4067-e0f3-c9ee-b96ff7e2748e_b.webp)
![[eLicytacje] II licytacja - Części samochodowe Audi - Zdjęcie 5 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/102419/94a515d47/8ddd7017-6f25-16a2-fe80-7f2bef49956d_b.webp)
![[eLicytacje] II licytacja - Części samochodowe Audi - Zdjęcie 6 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/102424/d5706fb77/696b880e-193f-3cf0-66f9-0a7f8500e243_b.webp)
![[eLicytacje] II licytacja - Części samochodowe Audi - Zdjęcie 7 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/102428/b5a6ef28f/d480feee-bd75-1881-fe3f-74ecdaf58bf5_b.webp)
![[eLicytacje] II licytacja - Części samochodowe Audi - Zdjęcie 8 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/102435/5845b8f85/9e8111b6-917b-8a37-f790-6b369ddbee8e_b.webp)
![[eLicytacje] II licytacja - Części samochodowe Audi - Zdjęcie 9 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/102443/c51a3169d/34ef2c70-0470-4702-d983-a08a73757cc5_b.webp)
![[eLicytacje] II licytacja - Części samochodowe Audi - Zdjęcie 10 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/102448/1fce4ba90/4153c4df-567a-39c5-dae7-6a132d0e04fb_b.webp)