[elicytacje] ii licytacja - bmw 525 d samochód osobowy kombi 2005 #62569328
II licytacja Ruchomości
BMW 525 D SAMOCHÓD OSOBOWY KOMBI 2005
CENA WYWOŁAWCZA: 4 700 zł (SZACUNKOWO: 9 400 zł)
Uszkodzony, porysowany przedni zderzak.
Pęknięta prawa tylna lampa.
Uszkodzone sprzęgło.
Brak koła zapasowego, klucza do kół oraz podnośnika.
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-07-16
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: BMW
Model: 525
Typ nadwozia: kombi
Pojemność silnika: 2497 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2005
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: WS86011
Nr VIN: WBANJ51000B413147
Data pierwszej rejestracji: 2005-10-21
Przebieg: 365925 km
Kolor: SREBRNY
OGLĘDZINY:
Arynów 100
05-300 ARYNÓW, mazowieckie
od 01.09.2026 r. do 08.09.2026 r. w godz. od 8:00 do 9:30
Urząd Skarbowy w Mińsku Mazowieckim
Karolina Zych
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/71d93c7d-4aef-4389-9353-956357a4fa70
I licytacja Ruchomości IVECO AT 190 SAMOCHÓD CIĘŻAROWY SKRZYNIA 2010 CENA WYWOŁAWCZA: 10 500 zł (SZACUNKOWO: 14 000 zł) Pojazd nieużytkowany. Brak aktualnego badania technicznego. Brak kluczyków i możliwości uruchomienia pojazdu podczas oględzin. Brak dowodu rejestracyjnego. Szczegółowe inform
ціна
27 дні тому
I licytacja Ruchomości MERCEDES-BENZ ACTROS CIĄGNIK SAMOCHODOWY SIODŁOWY 2014 CENA WYWOŁAWCZA: 26 625 zł (SZACUNKOWO: 35 500 zł) Pojazd nieużytkowany. Brak aktualnego badania technicznego. Brak kluczyków i możliwości uruchomienia pojazdu podczas oględzin. Brak dowodu rejestracyjnego. Szczegóło
ціна
27 дні тому
I licytacja Ruchomości RENAULT KANGOO EXPRESS Z.E. ELECTRIC 44 kW SAMOCHÓD CIĘŻAROWY VAN 2015 CENA WYWOŁAWCZA: 12 075 zł (SZACUNKOWO: 16 100 zł) Pojazd nieużytkowany. Brak aktualnego badania technicznego. Brak kluczyków i możliwości uruchomienia pojazdu podczas oględzin. Brak dowodu rejestracyj
ціна
27 дні тому
I licytacja Ruchomości PEUGEOT BOXER SAMOCHÓD CIĘŻAROWY FURGON/PODEST 2014 CENA WYWOŁAWCZA: 18 000 zł (SZACUNKOWO: 24 000 zł) Pojazd nieużytkowany. Brak aktualnego badania technicznego. Brak kluczyków i możliwości uruchomienia pojazdu podczas oględzin. Brak dowodu rejestracyjnego. Szczegółowe i
ціна
27 дні тому
I licytacja Ruchomości MAN TGX CIĄGNIK SAMOCHODOWY SIODŁOWY 2014 CENA WYWOŁAWCZA: 20 400 zł (SZACUNKOWO: 27 200 zł) Pojazd nieużytkowany. Brak aktualnego badania technicznego. Brak kluczyków i możliwości uruchomienia pojazdu podczas oględzin. Brak dowodu rejestracyjnego. Szczegółowe informacje
ціна
27 дні тому
II licytacja Ruchomości FIAT Fiorino Qubo 1.3 16V JTDM rok produkcji 2010 CENA WYWOŁAWCZA: 3 800 zł (SZACUNKOWO: 7 600 zł) Przedmiotem licytacji jest samochód Fiat Fiorino w wersji Qubo z silnikiem o pojemności 1248 ccm i mocy 75 KM, rok produkcji 2010. Pojazd jest w kolorze białym, wersja 5 dr
ціна
13 дні тому
Ruchomości OPEL ASTRA STATION WAGON SAMOCHÓD OSOBOWY KOMBI 2006 CENA WYWOŁAWCZA: 600 zł (SZACUNKOWO: 2 900 zł) Pojazd po dłuższym przestoju, obecnie wymaga weryfikacji mechanicznej. W wielu miejscach liczne rysy nadwozia. Wnętrze wymaga gruntownego czyszczenia. Nazwa katalogowa: Samochód osobo
ціна
5 дні тому
I licytacja Ruchomości VOLVO V60 SAMOCHÓD OSOBOWY KOMBI 2010 CENA WYWOŁAWCZA: 8 550 zł (SZACUNKOWO: 11 400 zł) Pojazd uszkodzony po kolizji - zdjęcia w załączeniu. Wnętrze czyste. Silnik odpala. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volvo Model: V60 Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 2
ціна
5 дні тому
II licytacja Ruchomości VOLVO V 50 SAMOCHÓD OSOBOWY KOMBI 2005 CENA WYWOŁAWCZA: 4 000 zł (SZACUNKOWO: 8 000 zł) Pojazd w pełni sprawny technicznie – silnik odpala bez problemu. Do samochodu posiadamy komplet oryginalnych kluczyków. Wizualny stan auta oceniamy jako dobry, zadbany. Nazwa katalo
ціна
7 дні тому
I licytacja Ruchomości Mercedes-Benz AMG A 45 S 4MATIC+ CENA WYWOŁAWCZA: 171 000 zł (SZACUNKOWO: 228 000 zł) Pojazd nie posiada ważnego badania technicznego i ubezpieczenia OC. Brak dowodu rejestracyjnego, brak kluczyków. Brak możliwości odczytania licznika. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy M
ціна
44 дні тому
II licytacja Nieruchomości Udział w nieruchomości rolnej CENA WYWOŁAWCZA: 28 875 zł (SZACUNKOWO: 41 250 zł) Nazwa katalogowa: Grunt Własność i inne prawa rzeczowe: współwłasność ułamkowa Numer ewidencyjny działki i powierzchnia [ha]: 310 - 1,76 ha; 309 - 0,37 ha Łączna powierzchnia gruntu (wsz
ціна
36 дні тому
II licytacja Nieruchomości Udział w nieruchomości rolnej CENA WYWOŁAWCZA: 28 875 zł (SZACUNKOWO: 41 250 zł) Nazwa katalogowa: Grunt Własność i inne prawa rzeczowe: współwłasność ułamkowa Numer ewidencyjny działki i powierzchnia [ha]: 310 - 1,76 ha; 309 - 0,37 ha Łączna powierzchnia gruntu (wsz
ціна
19 дні тому
I licytacja Ruchomości 818 pozycji wyrobów jubilerskich oraz 18 obrazków dewocjonalnych CENA WYWOŁAWCZA: 210 671 zł (SZACUNKOWO: 280 895 zł) nowe wyroby jubilerskie wykonane ze złota i srebra bez śladów uszkodzeń; wycenione w cenach hurtowych z uwzględnieniem ich rzeczywistej masy; w wyrobach o
ціна
40 дні тому
I licytacja Nieruchomości Udział w nieruchomości rolnej CENA WYWOŁAWCZA: 30 937 zł (SZACUNKOWO: 41 250 zł) Nazwa katalogowa: Grunt Własność i inne prawa rzeczowe: współwłasność ułamkowa Numer ewidencyjny działki i powierzchnia [ha]: 310 - 1,76 ha; 309 - 0,37 ha Łączna powierzchnia gruntu (wszy
ціна
19 дні тому
I licytacja Nieruchomości Lokal mieszkalny CENA WYWOŁAWCZA: 1 781 351 zł (SZACUNKOWO: 2 375 134 zł) Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny stanowiący odrębną nieruchomość, usytuowany na 10 piętrze w budynku mieszkalnym wielorodzinnym. Budynek ma 17 kondygnacji nadziemnych, został wzniesiony
ціна
27 дні тому
II licytacja Ruchomości AUDI A6 2,4 KAT CENA WYWOŁAWCZA: 2 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Pojazd przyjechał pod Urząd na kołach, obecnie nie odpala (rozładowany akumulator). Badanie techniczne ważne do 5.02.2027 r. Badanie odbiorcze zbiornika LPG ważne do 14.04.2026 r. Polisa OC ważna do 1.04.202
ціна
33 дні тому
I licytacja Ruchomości BMW M8 Competition CENA WYWOŁAWCZA: 303 750 zł (SZACUNKOWO: 405 000 zł) Kolejne badanie techniczne 23.10.2026 r. Przebieg: 113312 km Pojemność silnika: 4395 cm³ Marka: BMW Typ nadwozia: sedan Rodzaj paliwa : benzyna Rok produkcji: 2020 Skrzynia biegów: automatyczna Nr re
ціна
44 дні тому
I licytacja Ruchomości Hulajnoga elektryczna Segway Ninebot SNSC 1.0 koloru czarnego bez ładowarki i baterii CENA WYWOŁAWCZA: 75 zł (SZACUNKOWO: 100 zł) Hulajnoga używana, bez ładowarki i baterii. Rok produkcji przed 2020 r. Nie uruchamia się. Najprawdopodobniej rozładowany akumulator. Kierownic
ціна
20 дні тому
I licytacja Ruchomości Hulajnoga elektryczna Segway Ninebot SNSC 1.0 koloru czarnego bez ładowarki CENA WYWOŁAWCZA: 120 zł (SZACUNKOWO: 160 zł) Hulajnoga używana, bez ładowarki. Rok produkcji przed 2020 r. Nie uruchamia się. Najprawdopodobniej rozładowany akumulator. Nazwa katalogowa: Hulajno
ціна
20 дні тому
![[elicytacje] ii licytacja - bmw 525 d samochód osobowy kombi 2005 - Zdjęcie 1 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/143249/cebd09613/d73f9d2b-17a4-0f8f-4f89-738ee962eef9_b.webp)
![[elicytacje] ii licytacja - bmw 525 d samochód osobowy kombi 2005 - Zdjęcie 2 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/143256/1dbb1a49b/a6cab1cd-e751-6a7e-e4f7-30682b97506b_b.webp)
![[elicytacje] ii licytacja - bmw 525 d samochód osobowy kombi 2005 - Zdjęcie 3 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/143301/d43ca12c0/6d6c5bd5-a116-9af6-cc4f-1c7e832c0ed4_b.webp)
![[elicytacje] ii licytacja - bmw 525 d samochód osobowy kombi 2005 - Zdjęcie 4 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/143307/a7ff2b860/2ec7f84e-9a9a-6a47-66a6-8b5721eb1e5d_b.webp)
![[elicytacje] ii licytacja - bmw 525 d samochód osobowy kombi 2005 - Zdjęcie 5 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_wa.png)
![[elicytacje] ii licytacja - bmw 525 d samochód osobowy kombi 2005 - Zdjęcie 6 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)