[elicytacje] i licytacja - jaguar s-type rok prod. 1999 #62572076
I licytacja Ruchomości
JAGUAR S-TYPE ROK PROD. 1999
CENA WYWOŁAWCZA: 6 000 zł (SZACUNKOWO: 8 000 zł)
Badania techniczne ważne do 04.03.2026 roku.
Komplet kluczy.
Brak dowodu rejestracyjnego.
Brak karty pojazdu.
Marka: Jaguar
Model: S-Type
Typ nadwozia: sedan
Pojemność silnika: 3996 cm³
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Rodzaj paliwa: benzyna
Rok produkcji: 1999
Skrzynia biegów: automatyczna
Nr rejestracyjny: WI402RA
Nr VIN: SAJAA01F4XGL14595
Data pierwszej rejestracji: 1999-10-29
Przebieg: 204505 km
Kolor: zielony 2-warstwowy z efektem metalicznym
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-01-13
OGLĘDZINY:
Lindleya 14
02-013 Warszawa, mazowieckie
od 11.09.2026 do 14.09.2026 w godzinach 09:00-11:00
Trzeci Urząd Skarbowy Warszawa - Śródmieście
Konrad Wereda
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/a8ed36f2-8c2c-428c-88f3-e50fdb72b67c
I licytacja Nieruchomości Lokal mieszkalny CENA WYWOŁAWCZA: 1 781 351 zł (SZACUNKOWO: 2 375 134 zł) Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny stanowiący odrębną nieruchomość, usytuowany na 10 piętrze w budynku mieszkalnym wielorodzinnym. Budynek ma 17 kondygnacji nadziemnych, został wzniesiony
cena
27 dni temu
I licytacja Ruchomości Hulajnoga elektryczna Segway Ninebot SNSC 1.0 koloru czarnego bez ładowarki i baterii CENA WYWOŁAWCZA: 75 zł (SZACUNKOWO: 100 zł) Hulajnoga używana, bez ładowarki i baterii. Rok produkcji przed 2020 r. Nie uruchamia się. Najprawdopodobniej rozładowany akumulator. Kierownic
cena
20 dni temu
I licytacja Ruchomości Hulajnoga elektryczna Segway Ninebot SNSC 1.0 koloru czarnego bez ładowarki CENA WYWOŁAWCZA: 120 zł (SZACUNKOWO: 160 zł) Hulajnoga używana, bez ładowarki. Rok produkcji przed 2020 r. Nie uruchamia się. Najprawdopodobniej rozładowany akumulator. Nazwa katalogowa: Hulajno
cena
20 dni temu
I licytacja Ruchomości Hulajnoga elektryczna Segway Ninebot SNSC 1.0 koloru czarnego bez ładowarki CENA WYWOŁAWCZA: 120 zł (SZACUNKOWO: 160 zł) Hulajnoga używana, bez ładowarki. Rok produkcji przed 2020 r. Nie uruchamia się. Najprawdopodobniej rozładowany akumulator. Nazwa katalogowa: Hulajnoga
cena
20 dni temu
I licytacja Ruchomości Hulajnoga elektryczna koloru zielonego używana bez ładowarki CENA WYWOŁAWCZA: 120 zł (SZACUNKOWO: 160 zł) Nazwa katalogowa: Hulajnoga Opis przedmiotu: Hulajnoga elektryczna koloru zielonego używana bez ładowarki Marka: Brak Model: brak Jednostka miary: sztuka (szt.) Licz
cena
20 dni temu
I licytacja ruchomości volkswagen crafter 2012 cena wywoławcza: 16 328 zł (szacunkowo: 21 771 zł) nie stwierdzono nieszczelności i wycieków. Zawieszenie w stanie charakterystycznym dla wieku i przebiegu pojazdu. Powłoka lakiernicza w stanie dobrym z widocznymi śladami zarysowań, niewielkie ślady
cena
26 dni temu
I licytacja Ruchomości Samochód Ciężarowy Transit Connect CENA WYWOŁAWCZA: 18 750 zł (SZACUNKOWO: 25 000 zł) Badanie techniczne do 26 sierpnia 2026 r. Jeden komplet kluczyków, karta pojazdu, dowód rejestracyjny. Samochód sprawny ale ma słaby akumulator i potrzebny jest booster do uruchomienia po
cena
20 dni temu
I licytacja Ruchomości Jaguar F-type, rok produkcji 2016 CENA WYWOŁAWCZA: 61 950 zł (SZACUNKOWO: 82 600 zł) Pojazd ma uszkodzony rozrząd. Brak dowodu rejestracyjnego. Urząd w posiadaniu jednego kluczyka. Dodatkowe informacje Robert Czapski 600 456 612 OC ważne do: 2025-07-02 Nazwa katalog
cena
25 dni temu
I licytacja Ruchomości Seat Leon 1.9 TDI, 2007 r. CENA WYWOŁAWCZA: 7 425 zł (SZACUNKOWO: 9 900 zł) Pojazd ma uszkodzony zderzak przedni z lewej strony oraz inne ślady użytkowania. Urząd w posiadaniu : jednego kluczyka. Brak dowodu rejestracyjnego. Stan licznika na podstawie danych z ostatniego
cena
20 dni temu
II licytacja Ruchomości Samochód osobowy MERCEDES-BENZ CLC 220 CDI CENA WYWOŁAWCZA: 10 025 zł (SZACUNKOWO: 20 050 zł) Pojazd posiada 2 kluczyki, dowód rejestracyjny oraz kartę pojazdu. OC ważne do: 2026-11-05 Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Mercedes-Benz Model: 220 Typ nadwozia: cou
cena
33 dni temu
I licytacja Ruchomości SAMOCHÓD CIĘŻAROWY FORD TRANSIT CENA WYWOŁAWCZA: 7 500 zł (SZACUNKOWO: 10 000 zł) Samochód posiada kluczyk 1 sztuka. Nie posiada dowodu rejestracyjnego. Ubezpieczenie - brak. Badanie techniczne - brak. Marka: Ford Model: Transit Zastosowanie: inne Pojemność silnika: 199
cena
19 dni temu
II licytacja Ruchomości Artykuły przemysłowe CENA WYWOŁAWCZA: 2 546 zł (SZACUNKOWO: 5 093 zł) Artykuły przemysłowe drobne: zabawki, artykuły kuchenne i gospodarstwa domowego: lalki, klocki, samochody, pistolety, maskotki, talerze, szklanki, patelnie, filiżanki, sztućce, garnki, tarki, obieraki,
cena
21 dni temu
I licytacja Ruchomości Opel Astra H 1.4 16V, 2004 r. CENA WYWOŁAWCZA: 3 750 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) Pojazd posiada z lewej strony nad tylnym nad kołem ślady rdzy oraz inne ślady użytkowania. Urząd w posiadaniu : jednego kluczyka. Brak dowodu rejestracyjnego. Stan licznika na podstawie danyc
cena
20 dni temu
I licytacja Ruchomości Ford Mondeo 2.0, 2005r. CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Pojazd ma pękniętą przednią szybę oraz skorodowany lewy próg. Urząd w posiadaniu : jednego kluczyka oraz dowodu rejestracyjnego. Skrzynia biegów: automatyczna Nazwa katalogowa: Samochód osobowy M
cena
20 dni temu
II licytacja Nieruchomości Prawo własności lokalu mieszkalnego posadowionego w Warszawie wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej. CENA WYWOŁAWCZA: 393 771 zł (SZACUNKOWO: 562 530 zł) Lokal usytuowany jest na drugim piętrze w budynku mieszkalnym. Budynek posadowiony jest około 800 metrów od stac
cena
36 dni temu
I licytacja Ruchomości Toyotę Avensis II z 2005 r., silnik 2.2 diesel CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) Pojazd posiada uszkodzoną lewą obudowę lusterka zewnętrznego. Uszkodzony przedni zderzak oraz inne ślady użytkowania. Urząd w posiadaniu : jednego kluczyka. Brak dowodu rejestr
cena
20 dni temu
I licytacja Ruchomości Skoda Superb rok 2015, poj. 1390 cm3 CENA WYWOŁAWCZA: 9 225 zł (SZACUNKOWO: 12 300 zł) Pojazd posiada liczne ślady użytkowania, odpryski lakieru oraz ogniska korozji. W zestawie z autem znajduje się dowód rejestracyjny wraz z kluczykami szt. 1. Wnętrze jest w stanie przeci
cena
14 dni temu
I licytacja ruchomości samochód osobowy mazda rx-7, rok 1985 cena wywoławcza: 18 750 zł (szacunkowo: 25 000 zł) pojazd po długotrwałym postoju, pokryty warstwą kurzu. Stan powłoki lakierowej dostateczny, liczne zarysowania i widoczne ślady korozji. Wnetrze wymaga profesjonalnej kosmetyki. Koniec
cena
6 dni temu
II licytacja Ruchomości PEUGEOT PARTNER CENA WYWOŁAWCZA: 6 800 zł (SZACUNKOWO: 13 600 zł) Nie uruchomiliśmy pojazdu. Stan zewnętrzny pojazdu: ogólnie dobry, opony średnio zużyte. Stan wewnętrzny pojazdu: rozległe zabrudzenia tapicerki. Przedział ładunkowy pojazdu zniszczony, widać ślady użytko
cena
11 dni temu
I licytacja Ruchomości Skoda Octavia rok 2004, poj. 1595 cm3 CENA WYWOŁAWCZA: 1 350 zł (SZACUNKOWO: 1 800 zł) Pojazd posiada liczne ślady użytkowania, wgniecenia, odpryski lakieru oraz ogniska korozji. W zestawie z autem znajdują się 2 sztuki kluczyków oraz dowód rejestracyjny. Wyposażenie obej
cena
15 dni temu
![[elicytacje] i licytacja - jaguar s-type rok prod. 1999 - Zdjęcie 1 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/142645/7a9697805/1618878b-0a43-756e-d5da-facedaa355ba_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - jaguar s-type rok prod. 1999 - Zdjęcie 2 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/142652/a40505cf2/3694c939-4d95-5164-1d06-8d21774a7e43_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - jaguar s-type rok prod. 1999 - Zdjęcie 3 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/142657/0431417f5/b2d57e0e-e7e8-023e-ff59-d1a3b0885c9f_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - jaguar s-type rok prod. 1999 - Zdjęcie 4 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/142703/5602bdc73/ffd9e649-8526-b03f-7728-a102112c95dc_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - jaguar s-type rok prod. 1999 - Zdjęcie 5 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/142709/ef9c9badd/55f65b1a-d960-5ce6-5d2e-911e355c244e_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - jaguar s-type rok prod. 1999 - Zdjęcie 6 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/142712/b5d3a8ce7/344a68d9-eff5-6336-e9a8-7ec8be0156c9_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - jaguar s-type rok prod. 1999 - Zdjęcie 7 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/142716/ec11c9261/dc92d8ff-14dd-b7ad-6a34-c38440576bd1_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - jaguar s-type rok prod. 1999 - Zdjęcie 8 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/142724/21ed6e136/2b38f84c-7b41-b67a-2c0e-724c6206b82a_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - jaguar s-type rok prod. 1999 - Zdjęcie 9 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/142726/6b0e3203f/c3143948-7749-12e1-4261-3ec25d67e6b7_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - jaguar s-type rok prod. 1999 - Zdjęcie 10 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/142733/4ac1c595e/f50d4f09-4ebe-bc05-e1ea-c70471d33da1_b.webp)