Samochód osobowy VOLVO V50 - I licytacja - [eLicytacje] #62570483
I licytacja Ruchomości
Samochód osobowy VOLVO V50
CENA WYWOŁAWCZA: 4 125 zł (SZACUNKOWO: 5 500 zł)
Brak możliwości uruchomienia - rozładowany akumulator.
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Volvo
Model: V50
Typ nadwozia: kombi
Pojemność silnika: 1798 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Rok produkcji: 2008
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: WO 85283
Nr VIN: YV1MW084292460834
Data pierwszej rejestracji: 2008-08-29
Przebieg: 268155 km
Kolor: czarny
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-07-22
OGLĘDZINY:
ul. Przechodnia 6 6
07-410 OSTROŁĘKA, mazowieckie
22.09.2026 w godz. od 8.00 do 10.00.
Urząd Skarbowy w Ostrołęce
Grzegorz Kochański
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/8bb021bc-5cda-485a-a31e-3b0953195e24
I licytacja Ruchomości Volvo XC70 CENA WYWOŁAWCZA: 6 000 zł (SZACUNKOWO: 8 000 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Brak ważnych badań technicznych. Jeden kluczyk. Akumulator rozładowany. Stan licznika spisany z bazy CEPIK
cena
19 dni temu
I licytacja Ruchomości VOLVO S60, rok prod. 2003, poj. 2401 cm3, olej napędowy CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanych ru
cena
15 dni temu
II licytacja Ruchomości VOLVO V 50 SAMOCHÓD OSOBOWY KOMBI 2005 CENA WYWOŁAWCZA: 4 000 zł (SZACUNKOWO: 8 000 zł) Pojazd w pełni sprawny technicznie – silnik odpala bez problemu. Do samochodu posiadamy komplet oryginalnych kluczyków. Wizualny stan auta oceniamy jako dobry, zadbany. Nazwa katalo
cena
7 dni temu
Ruchomości SAMOCHÓD OSOBOWY VOLVO S40 CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volvo Model: S40 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 2435 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna/gaz Rok produkcji: 2004 Skrzynia biegów: automatyczna Nr rejestracyjny: WN67
cena
12 dni temu
I licytacja Ruchomości VOLVO V60 SAMOCHÓD OSOBOWY KOMBI 2010 CENA WYWOŁAWCZA: 8 550 zł (SZACUNKOWO: 11 400 zł) Pojazd uszkodzony po kolizji - zdjęcia w załączeniu. Wnętrze czyste. Silnik odpala. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volvo Model: V60 Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 2
cena
5 dni temu
II licytacja Ruchomości Volvo V50 CENA WYWOŁAWCZA: 3 650 zł (SZACUNKOWO: 7 300 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie opowiada za wady ukryte sprzedawanych ruchomości. Przegląd techniczny do 21.10.2026 r.
cena
6 dni temu
II licytacja Ruchomości Samochód osobowy Citroen C5 kareta sedan CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Pojazd do poprawek lakierniczych. Uszkodzony przedni zderzak. Silnik uruchamia się. Brak przeglądu technicznego, brak polisy OC, dowodu rejestracyjnego. Jeden kluczyk oraz karta po
cena
dzisiaj, 10:26
II licytacja Ruchomości Samochód osobowy Citroen C5 kareta sedan CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Pojazd do poprawek lakierniczych. Uszkodzony przedni zderzak. Silnik uruchamia się. Brak przeglądu technicznego, brak polisy OC, dowodu rejestracyjnego. Jeden kluczyk oraz karta po
cena
dzisiaj, 10:26
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy FORD FOCUS TDCI CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Dwa kluczyki, dowód rejestracyjny, klimatyzacja sprawna, tempomat, kierownica wytarta, otarcia zderzaków, silnik pracuje w miarę równo. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Ford Model:
cena
dzisiaj, 10:10
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy FORD FOCUS TDCI CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Dwa kluczyki, dowód rejestracyjny, klimatyzacja sprawna, tempomat, kierownica wytarta, otarcia zderzaków, silnik pracuje w miarę równo. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Ford Model:
cena
dzisiaj, 10:10
Oferujemy kompleksową pomoc ginekologiczną. Zapewniamy pełną dyskrecję, profesjonalne podejście oraz szybkie terminy realizacji. Działamy 7 dni w tygodniu i obsługujemy osoby z całej Polski. PRZYWRACANIE CYKLU usługi Farmakologiczne ✔ Szybki kontakt i sprawna organizacja ✔ Indywidualne podejście
cena
wczoraj, 21:34
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Citroen C4 1.6 HDI CENA WYWOŁAWCZA: 2 250 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Samochód osobowy Citroen C4 1.6 HDI, badania techniczne: 15.12.2026, ubezpieczenie: 11.12.2026, stan licznika: 450 145, organ egzekucyjny dysponuje jednym kluczykiem do pojazdu, brak dowod
cena
wczoraj, 18:20
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Citroen C4 1.6 HDI CENA WYWOŁAWCZA: 2 250 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Samochód osobowy Citroen C4 1.6 HDI, badania techniczne: 15.12.2026, ubezpieczenie: 11.12.2026, stan licznika: 450 145, organ egzekucyjny dysponuje jednym kluczykiem do pojazdu, brak dowod
cena
wczoraj, 18:20
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Toyota Celica Supra rok 1980 CENA WYWOŁAWCZA: 24 000 zł (SZACUNKOWO: 32 000 zł) Pojazd po długotrwałym postoju. Pokryty warstwą kurzu. Stan powłoki lakierowej dostateczny. Liczne zarysowania i uszkodzenia. Widoczne ogniska korozji. Wnętrze wymaga profesjon
cena
wczoraj, 18:18
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Toyota Celica Supra rok 1980 CENA WYWOŁAWCZA: 24 000 zł (SZACUNKOWO: 32 000 zł) Pojazd po długotrwałym postoju. Pokryty warstwą kurzu. Stan powłoki lakierowej dostateczny. Liczne zarysowania i uszkodzenia. Widoczne ogniska korozji. Wnętrze wymaga profesjon
cena
wczoraj, 18:18
I licytacja Ruchomości moneta z 1965 roku okolicznościowa CENA WYWOŁAWCZA: 37 zł (SZACUNKOWO: 50 zł) Nazwa katalogowa: Inne Opis przedmiotu: moneta okolicznościowa z 1965 roku "VII wieków Warszawy" Jednostka miary: sztuka (szt.) Liczba: 1 OGLĘDZINY: Białobrzeska 53a 02-325 Warszaw
cena
wczoraj, 18:17
I licytacja Ruchomości telefon iPhone XR CENA WYWOŁAWCZA: 300 zł (SZACUNKOWO: 400 zł) Przywrócono do ustawień fabrycznych, tylna obudowa koloru czarnego popękana, IMEI 353089109597738, brak kabla zasilającego, w zestawie etui. Nazwa katalogowa: Smartfon Marka: Apple Model: iPhone XR Rodzaj : Sm
cena
wczoraj, 18:17
I licytacja Ruchomości Dron DJI z pilotem bez baterii CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Dron DJI EN50689:2021 koloru szarego, brak baterii i innego wyposażenia, data na tabliczce 08.05.2019, pilot/kontroler koloru czarnego do drona DJI RC2 model RC331, nie uruchamiany, stan techni
cena
wczoraj, 18:17
I licytacja Ruchomości telefon OPPO A31 CENA WYWOŁAWCZA: 150 zł (SZACUNKOWO: 200 zł) przywrócono do ustawień fabrycznych, tylna obudowa koloru czarnego, brak ładowarki. Nazwa katalogowa: Smartfon Marka: Oppo Model: A31 Rodzaj : Smartfony Specyfikacja techniczna : 64 GB / 4 GB Stan techniczny: u
cena
wczoraj, 18:16
![Samochód osobowy VOLVO V50 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 1 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0826/144541/7f2ef3e76/550e0adc-a620-9e3b-65b2-cfdda85f23bb_b.webp)
![Samochód osobowy VOLVO V50 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 2 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_wa.png)
![Samochód osobowy VOLVO V50 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 3 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)