[eLicytacje] I licytacja - Ducati Multistrada #62569319
I licytacja Ruchomości
Ducati Multistrada
CENA WYWOŁAWCZA: 15 000 zł (SZACUNKOWO: 20 000 zł)
Brak kluczyków.
Pojazd posiada dowód rejestracyjny.
5.09.2019 r. - data pierwszej rejestracji
Ubezpieczenie OC ważne do 30.09.2026 r.
Brak ważnego badania technicznego, ostatnie badanie techniczne ważne do 15.10.2025 r.
Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanych ruchomości.
Nazwa katalogowa: Motocykl
Marka: Ducati
Model: Multistrada
Typ nadwozia: sportowy
Rok produkcji: 2019
Nr ramy: ZDMAC00AALB011889
Stan techniczny: uszkodzony
OC ważne do: 2026-09-30
OGLĘDZINY:
Energetyczna 5
05-300 Piaseczno, mazowieckie
21.09.2026 w godz. 11:00-12:00
Urząd Skarbowy w Piasecznie
Ewelina Olkowicz
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/9f11b3dd-129b-4cee-a4e2-c01188f94da3
I licytacja Ruchomości MERCEDES-BENZ CLS CENA WYWOŁAWCZA: 45 000 zł (SZACUNKOWO: 60 000 zł) 6.04.2011 r. - data pierwszej rejestracji za granicą Ubezpieczenie OC ważne do 10.10.2026 r. Brak ważnego badania technicznego, ostatnie badanie techniczne ważne do 10.10.2025 r. Pojazd posiada jeden kl
cena
7 dni temu
I licytacja Ruchomości Toyota RAV4 CENA WYWOŁAWCZA: 22 500 zł (SZACUNKOWO: 30 000 zł) 01.01.2007 r. - data pierwszej rejestracji za granicą Ubezpieczenie OC ważne do 14.01.2027 r. Brak ważnego badania technicznego, ostatnie badanie techniczne ważne do 8.01.2026 r. Przebieg - 98565 mil Pojazd p
cena
7 dni temu
I licytacja Ruchomości Maszyna do drukowania na ścianie PERFECT LASER PE-S80 CENA WYWOŁAWCZA: 37 500 zł (SZACUNKOWO: 50 000 zł) Nie ponosimy odpowiedzialności za wady ukryte i stan techniczny sprzedawanej ruchomości. Nabywca nie może domagać się unieważnienia sprzedaży i nabycia ruchomości, ani
cena
7 dni temu
I licytacja Ruchomości Yamaha FJR 1300 A CENA WYWOŁAWCZA: 15 000 zł (SZACUNKOWO: 20 000 zł) Pojazd posiada jeden kluczyk i dowód rejestracyjny. 4.09.2007 - data pierwszej rejestracji za granicą 5.05.2023 r. - data pierwszej rejestracji w kraju Ubezpieczenie OC ważne do 9.04.2027 r. Brak ważneg
cena
7 dni temu
I licytacja Ruchomości Mercedes-Benz AMG A 45 S 4MATIC+ CENA WYWOŁAWCZA: 171 000 zł (SZACUNKOWO: 228 000 zł) Pojazd nie posiada ważnego badania technicznego i ubezpieczenia OC. Brak dowodu rejestracyjnego, brak kluczyków. Brak możliwości odczytania licznika. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy M
cena
44 dni temu
II licytacja Nieruchomości Udział w nieruchomości rolnej CENA WYWOŁAWCZA: 28 875 zł (SZACUNKOWO: 41 250 zł) Nazwa katalogowa: Grunt Własność i inne prawa rzeczowe: współwłasność ułamkowa Numer ewidencyjny działki i powierzchnia [ha]: 310 - 1,76 ha; 309 - 0,37 ha Łączna powierzchnia gruntu (wsz
cena
36 dni temu
II licytacja Nieruchomości Udział w nieruchomości rolnej CENA WYWOŁAWCZA: 28 875 zł (SZACUNKOWO: 41 250 zł) Nazwa katalogowa: Grunt Własność i inne prawa rzeczowe: współwłasność ułamkowa Numer ewidencyjny działki i powierzchnia [ha]: 310 - 1,76 ha; 309 - 0,37 ha Łączna powierzchnia gruntu (wsz
cena
19 dni temu
I licytacja Ruchomości 818 pozycji wyrobów jubilerskich oraz 18 obrazków dewocjonalnych CENA WYWOŁAWCZA: 210 671 zł (SZACUNKOWO: 280 895 zł) nowe wyroby jubilerskie wykonane ze złota i srebra bez śladów uszkodzeń; wycenione w cenach hurtowych z uwzględnieniem ich rzeczywistej masy; w wyrobach o
cena
40 dni temu
I licytacja Nieruchomości Udział w nieruchomości rolnej CENA WYWOŁAWCZA: 30 937 zł (SZACUNKOWO: 41 250 zł) Nazwa katalogowa: Grunt Własność i inne prawa rzeczowe: współwłasność ułamkowa Numer ewidencyjny działki i powierzchnia [ha]: 310 - 1,76 ha; 309 - 0,37 ha Łączna powierzchnia gruntu (wszy
cena
19 dni temu
I licytacja Nieruchomości Lokal mieszkalny CENA WYWOŁAWCZA: 1 781 351 zł (SZACUNKOWO: 2 375 134 zł) Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny stanowiący odrębną nieruchomość, usytuowany na 10 piętrze w budynku mieszkalnym wielorodzinnym. Budynek ma 17 kondygnacji nadziemnych, został wzniesiony
cena
27 dni temu
II licytacja Ruchomości AUDI A6 2,4 KAT CENA WYWOŁAWCZA: 2 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Pojazd przyjechał pod Urząd na kołach, obecnie nie odpala (rozładowany akumulator). Badanie techniczne ważne do 5.02.2027 r. Badanie odbiorcze zbiornika LPG ważne do 14.04.2026 r. Polisa OC ważna do 1.04.202
cena
33 dni temu
I licytacja Ruchomości BMW M8 Competition CENA WYWOŁAWCZA: 303 750 zł (SZACUNKOWO: 405 000 zł) Kolejne badanie techniczne 23.10.2026 r. Przebieg: 113312 km Pojemność silnika: 4395 cm³ Marka: BMW Typ nadwozia: sedan Rodzaj paliwa : benzyna Rok produkcji: 2020 Skrzynia biegów: automatyczna Nr re
cena
44 dni temu
I licytacja Ruchomości Hulajnoga elektryczna Segway Ninebot SNSC 1.0 koloru czarnego bez ładowarki i baterii CENA WYWOŁAWCZA: 75 zł (SZACUNKOWO: 100 zł) Hulajnoga używana, bez ładowarki i baterii. Rok produkcji przed 2020 r. Nie uruchamia się. Najprawdopodobniej rozładowany akumulator. Kierownic
cena
20 dni temu
I licytacja Ruchomości Hulajnoga elektryczna Segway Ninebot SNSC 1.0 koloru czarnego bez ładowarki CENA WYWOŁAWCZA: 120 zł (SZACUNKOWO: 160 zł) Hulajnoga używana, bez ładowarki. Rok produkcji przed 2020 r. Nie uruchamia się. Najprawdopodobniej rozładowany akumulator. Nazwa katalogowa: Hulajno
cena
20 dni temu
I licytacja Nieruchomości Nieruchomość gruntowa rolna niezabudowana o pow. 2,4700 ha położona w Wierzbicy, gmina Wierzbica CENA WYWOŁAWCZA: 110 250 zł (SZACUNKOWO: 147 000 zł) Przedmiotem licytacji jest nieruchomość gruntowa rolna o powierzchni 2,4700 ha, położona we wsi Wierzbica, województwo
cena
26 dni temu
Ruchomości Części samochodowe BMW CENA WYWOŁAWCZA: 34 312 zł (SZACUNKOWO: 45 750 zł) Oferta dotyczy sprzedaży całości towaru. Nazwa katalogowa: Inne Opis przedmiotu: części samochodowe marki BMW tj. elementy blacharki samochodowej, silnik, skrzynie biegów, tapicerka samochodowa, elementy układ
cena
33 dni temu
I licytacja Ruchomości Hulajnoga elektryczna Segway Ninebot SNSC 1.0 koloru czarnego bez ładowarki CENA WYWOŁAWCZA: 120 zł (SZACUNKOWO: 160 zł) Hulajnoga używana, bez ładowarki. Rok produkcji przed 2020 r. Nie uruchamia się. Najprawdopodobniej rozładowany akumulator. Nazwa katalogowa: Hulajnoga
cena
20 dni temu
I licytacja Ruchomości AUDI A3 CENA WYWOŁAWCZA: 6 750 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł) Samochód na parking urzędu wjechał na kołach. Posiada aktualne badania techniczne, dwa kluczyki oraz dowód rejestracyjny. Posiada rozładowany akumulator - obecnie nie odpala. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka
cena
29 dni temu
II licytacja Ruchomości Volkswagen Caddy, rok prod. 2012 CENA WYWOŁAWCZA: 8 000 zł (SZACUNKOWO: 16 000 zł) Pojazd posiada dowód rejestracyjny oraz jedną parę kluczyków. Przegląd techniczny do 15.05.2027 r. Nazwa katalogowa: Samochód ciężarowy Marka: Volkswagen Model: CADDY Zastosowanie: inne P
cena
6 dni temu
![[eLicytacje] I licytacja - Ducati Multistrada - Zdjęcie 1 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/142954/61912f75c/be2d102f-bb8e-63a6-e6df-96ae8e21d27c_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Ducati Multistrada - Zdjęcie 2 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/142959/15486bfaf/c75488cd-5da3-c81c-9ea6-f9cf161094db_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Ducati Multistrada - Zdjęcie 3 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/143006/cef7a0a9b/fb39fd67-81db-7c21-4de6-2b668b0efa13_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Ducati Multistrada - Zdjęcie 4 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/143013/57ce4b49a/ff0fb151-c05b-61a3-8cdd-75bfdb15cd94_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Ducati Multistrada - Zdjęcie 5 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0825/143020/3701b6e11/6c22efb3-cb7e-3131-62bf-755c37ef1092_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Ducati Multistrada - Zdjęcie 7 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)