[eLicytacje] I licytacja - Mercedes-Benz E220 CDI #62568170
I licytacja Ruchomości
Mercedes-Benz E220 CDI
CENA WYWOŁAWCZA: 3 750 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł)
Samochód osobowy Mercedes-Benz E220 CDI, data pierwszej rejestracji: 22.04.2003r., badania techniczne ważne do: 18.06.2026r., ubezpieczenie pojazdu: 18.08.2027r., stan licznika: 628498 km, pojazd posiada liczne uszkodzenia karoserii, brak możliwości uruchomienia pojazdu, wnętrze samochodu zaniedbane, organ likwidacyjny dysponuje kluczykiem do pojazdu ( jedna sztuka)
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Mercedes-Benz
Model: E 220
Typ nadwozia: sedan
Pojemność silnika: 2148 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2003
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: WSI 44423
Nr VIN: WDB2110061A276995
Data pierwszej rejestracji: 2003-04-22
Przebieg: 628498 km
Kolor: szary/srebrny
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-08-18
OGLĘDZINY:
Kazimierzowska 102
08-110 Siedlce, mazowieckie
31.08.2026r., godz. 10.00-10.30
Urząd Skarbowy w Siedlcach
Magdalena Grabarczyk
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/3674fb0f-6675-4de7-815d-118a0a79731a
III licytacja Nieruchomości nieruchomość gruntowa, działka nr 321/1, położona w miejscowości Kamianki-Czabaje, gmina Przesmyki CENA WYWOŁAWCZA: 1 706 zł (SZACUNKOWO: 2 626 zł) Nieruchomość gruntowa w postaci działki nr 321/1 o powierzchni 0,0887 ha, położona w obrębie wsi Kamianki – Czabaje w gm
cena
25 dni temu
I licytacja Ruchomości Ford Fiesta Hatchback 2009 CENA WYWOŁAWCZA: 7 125 zł (SZACUNKOWO: 9 500 zł) Samochód osobowy marki Ford Fiesta, rok produkcji 2009, badania techniczne ważne do: 19.03.2027r., ubezpieczenie: 23.02.2027r., data pierwszej rejestracji: 16.06.2009r., stan licznika na dzień 19.
cena
5 dni temu
III licytacja Nieruchomości nieruchomość gruntowa, działka nr 321/1, położona w miejscowości Kamianki-Czabaje, gmina Przesmyki CENA WYWOŁAWCZA: 1 706 zł (SZACUNKOWO: 2 626 zł) Nieruchomość gruntowa w postaci działki nr 321/1 o powierzchni 0,0887 ha, położona w obrębie wsi Kamianki – Czabaje w gm
cena
8 dni temu
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Citroen C4 1.6 HDI CENA WYWOŁAWCZA: 2 250 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Samochód osobowy Citroen C4 1.6 HDI, badania techniczne: 15.12.2026, ubezpieczenie: 11.12.2026, stan licznika: 450 145, organ egzekucyjny dysponuje jednym kluczykiem do pojazdu, brak dowod
cena
wczoraj, 18:20
I licytacja Ruchomości Mercedes-Benz AMG A 45 S 4MATIC+ CENA WYWOŁAWCZA: 171 000 zł (SZACUNKOWO: 228 000 zł) Pojazd nie posiada ważnego badania technicznego i ubezpieczenia OC. Brak dowodu rejestracyjnego, brak kluczyków. Brak możliwości odczytania licznika. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy M
cena
44 dni temu
II licytacja Nieruchomości Udział w nieruchomości rolnej CENA WYWOŁAWCZA: 28 875 zł (SZACUNKOWO: 41 250 zł) Nazwa katalogowa: Grunt Własność i inne prawa rzeczowe: współwłasność ułamkowa Numer ewidencyjny działki i powierzchnia [ha]: 310 - 1,76 ha; 309 - 0,37 ha Łączna powierzchnia gruntu (wsz
cena
36 dni temu
II licytacja Nieruchomości Udział w nieruchomości rolnej CENA WYWOŁAWCZA: 28 875 zł (SZACUNKOWO: 41 250 zł) Nazwa katalogowa: Grunt Własność i inne prawa rzeczowe: współwłasność ułamkowa Numer ewidencyjny działki i powierzchnia [ha]: 310 - 1,76 ha; 309 - 0,37 ha Łączna powierzchnia gruntu (wsz
cena
19 dni temu
I licytacja Ruchomości 818 pozycji wyrobów jubilerskich oraz 18 obrazków dewocjonalnych CENA WYWOŁAWCZA: 210 671 zł (SZACUNKOWO: 280 895 zł) nowe wyroby jubilerskie wykonane ze złota i srebra bez śladów uszkodzeń; wycenione w cenach hurtowych z uwzględnieniem ich rzeczywistej masy; w wyrobach o
cena
40 dni temu
I licytacja Nieruchomości Udział w nieruchomości rolnej CENA WYWOŁAWCZA: 30 937 zł (SZACUNKOWO: 41 250 zł) Nazwa katalogowa: Grunt Własność i inne prawa rzeczowe: współwłasność ułamkowa Numer ewidencyjny działki i powierzchnia [ha]: 310 - 1,76 ha; 309 - 0,37 ha Łączna powierzchnia gruntu (wszy
cena
19 dni temu
I licytacja Nieruchomości Lokal mieszkalny CENA WYWOŁAWCZA: 1 781 351 zł (SZACUNKOWO: 2 375 134 zł) Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny stanowiący odrębną nieruchomość, usytuowany na 10 piętrze w budynku mieszkalnym wielorodzinnym. Budynek ma 17 kondygnacji nadziemnych, został wzniesiony
cena
27 dni temu
II licytacja Ruchomości AUDI A6 2,4 KAT CENA WYWOŁAWCZA: 2 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Pojazd przyjechał pod Urząd na kołach, obecnie nie odpala (rozładowany akumulator). Badanie techniczne ważne do 5.02.2027 r. Badanie odbiorcze zbiornika LPG ważne do 14.04.2026 r. Polisa OC ważna do 1.04.202
cena
33 dni temu
I licytacja Ruchomości BMW M8 Competition CENA WYWOŁAWCZA: 303 750 zł (SZACUNKOWO: 405 000 zł) Kolejne badanie techniczne 23.10.2026 r. Przebieg: 113312 km Pojemność silnika: 4395 cm³ Marka: BMW Typ nadwozia: sedan Rodzaj paliwa : benzyna Rok produkcji: 2020 Skrzynia biegów: automatyczna Nr re
cena
44 dni temu
I licytacja Ruchomości Hulajnoga elektryczna Segway Ninebot SNSC 1.0 koloru czarnego bez ładowarki i baterii CENA WYWOŁAWCZA: 75 zł (SZACUNKOWO: 100 zł) Hulajnoga używana, bez ładowarki i baterii. Rok produkcji przed 2020 r. Nie uruchamia się. Najprawdopodobniej rozładowany akumulator. Kierownic
cena
20 dni temu
I licytacja Ruchomości Hulajnoga elektryczna Segway Ninebot SNSC 1.0 koloru czarnego bez ładowarki CENA WYWOŁAWCZA: 120 zł (SZACUNKOWO: 160 zł) Hulajnoga używana, bez ładowarki. Rok produkcji przed 2020 r. Nie uruchamia się. Najprawdopodobniej rozładowany akumulator. Nazwa katalogowa: Hulajno
cena
20 dni temu
I licytacja Nieruchomości Nieruchomość gruntowa rolna niezabudowana o pow. 2,4700 ha położona w Wierzbicy, gmina Wierzbica CENA WYWOŁAWCZA: 110 250 zł (SZACUNKOWO: 147 000 zł) Przedmiotem licytacji jest nieruchomość gruntowa rolna o powierzchni 2,4700 ha, położona we wsi Wierzbica, województwo
cena
26 dni temu
Ruchomości Części samochodowe BMW CENA WYWOŁAWCZA: 34 312 zł (SZACUNKOWO: 45 750 zł) Oferta dotyczy sprzedaży całości towaru. Nazwa katalogowa: Inne Opis przedmiotu: części samochodowe marki BMW tj. elementy blacharki samochodowej, silnik, skrzynie biegów, tapicerka samochodowa, elementy układ
cena
33 dni temu
I licytacja Ruchomości Hulajnoga elektryczna Segway Ninebot SNSC 1.0 koloru czarnego bez ładowarki CENA WYWOŁAWCZA: 120 zł (SZACUNKOWO: 160 zł) Hulajnoga używana, bez ładowarki. Rok produkcji przed 2020 r. Nie uruchamia się. Najprawdopodobniej rozładowany akumulator. Nazwa katalogowa: Hulajnoga
cena
20 dni temu
I licytacja Ruchomości AUDI A3 CENA WYWOŁAWCZA: 6 750 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł) Samochód na parking urzędu wjechał na kołach. Posiada aktualne badania techniczne, dwa kluczyki oraz dowód rejestracyjny. Posiada rozładowany akumulator - obecnie nie odpala. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka
cena
29 dni temu
II licytacja Ruchomości Volkswagen Caddy, rok prod. 2012 CENA WYWOŁAWCZA: 8 000 zł (SZACUNKOWO: 16 000 zł) Pojazd posiada dowód rejestracyjny oraz jedną parę kluczyków. Przegląd techniczny do 15.05.2027 r. Nazwa katalogowa: Samochód ciężarowy Marka: Volkswagen Model: CADDY Zastosowanie: inne P
cena
6 dni temu
![[eLicytacje] I licytacja - Mercedes-Benz E220 CDI - Zdjęcie 1 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0824/142049/cf897217c/4b943316-e945-cbe4-e303-b4ef9b12e4ba_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Mercedes-Benz E220 CDI - Zdjęcie 2 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0824/142056/31383d512/82996f4c-4e43-b8a7-447f-7ecacc6c54e9_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Mercedes-Benz E220 CDI - Zdjęcie 3 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0824/142100/735366331/4953f3e8-7659-4054-6268-737206744160_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Mercedes-Benz E220 CDI - Zdjęcie 4 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0824/142106/49589b867/bb7750b5-e27d-7f92-3930-fbb1f1ac320e_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Mercedes-Benz E220 CDI - Zdjęcie 5 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0824/142109/64fc8c6c3/e3959979-945d-83a8-31f2-340a7a95547d_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Mercedes-Benz E220 CDI - Zdjęcie 6 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0824/142110/09380059c/86af2512-cfd3-8b95-3f7d-4b86a296e5d5_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Mercedes-Benz E220 CDI - Zdjęcie 7 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0824/142113/0847d7da9/7f2f487b-b945-cc05-c9c9-c4fa070a7c26_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Mercedes-Benz E220 CDI - Zdjęcie 8 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0824/142116/f990dfad8/68959321-1077-6a0d-51f3-f04a8451c3a4_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Mercedes-Benz E220 CDI - Zdjęcie 10 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)