Samochód osobowy Toyota Yaris, r. prod. 2014 - I licytacja - [eLicytacje] #62567110
I licytacja Ruchomości
Samochód osobowy Toyota Yaris, r. prod. 2014
CENA WYWOŁAWCZA: 22 500 zł (SZACUNKOWO: 30 000 zł)
Pojazd sprawny.
Do pojazdu posiadamy 1 kluczyk, dowód rejestracyjny.
Nie odpowiadamy za wady ukryte, stan techniczny sprzedawanej ruchomości, nie udzielamy gwarancji, nie ponosimy odpowiedzialności z tytułu rękojmi.
Odbiór ruchomości - z miejsca przechowywania transportem nabywcy, na jego koszt.
Wszelkie informacje dotyczące pojazdu pod nr tel.
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Toyota
Model: Yaris
Pojemność silnika: 1329 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Rok produkcji: 2014
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: RZE 1462E
Nr VIN: VNKKJ3D310A219210
Data pierwszej rejestracji: 2014-05-02
Przebieg: 78336 km
Kolor: grafit
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-03-06
Typ nadwozia: hatchback-5-D
OGLĘDZINY:
Generała Józefa Sowińskiego 82
07-200 WYSZKÓW, mazowieckie
Od 24.08.2026 do 02.09.2026 w godz. 08.30 do 15:00
Urząd Skarbowy w Wyszkowie
Paweł Groszyk
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/25b266b1-392a-493a-a43b-538ee7ad83cb
I licytacja Ruchomości Toyotę Avensis II z 2005 r., silnik 2.2 diesel CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) Pojazd posiada uszkodzoną lewą obudowę lusterka zewnętrznego. Uszkodzony przedni zderzak oraz inne ślady użytkowania. Urząd w posiadaniu : jednego kluczyka. Brak dowodu rejestr
cena
20 dni temu
II licytacja Ruchomości TOYOTA AVENSIS 2007 rok CENA WYWOŁAWCZA: 3 200 zł (SZACUNKOWO: 6 400 zł) pojazd kompletny, na karoserii widoczne zarysowania i otarcia, akumulator do wymiany - uruchamiany starterem, jeżdżący - dokładny stan techniczny nieznany, na wyposażeniu dwa kluczyki Nazwa katalog
cena
21 dni temu
I licytacja Ruchomości Toyotę Avensis II z 2005 r., silnik 2.2 diesel CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) Pojazd posiada uszkodzoną lewą obudowę lusterka zewnętrznego. Uszkodzony przedni zderzak oraz inne ślady użytkowania. Urząd w posiadaniu : jednego kluczyka. Brak dowodu rejestr
cena
8 dni temu
I licytacja Ruchomości TOYOTA AVENSIS KOMBI 2004 CENA WYWOŁAWCZA: 3 750 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) Brak możliwości uruchomienia silnika. 1 kluczyk, dowód rejestracyjny. Badanie techniczne ważne do 09.04.2027 r. Nr rejestracyjny: CGR73VJ Nr VIN: SB1EW56L80E057220 Data pierwszej rejestracji: 2004-
cena
13 dni temu
I licytacja Ruchomości SAMOCHÓD OSOBOWY TOYOTA AVENSIS CENA WYWOŁAWCZA: 6 000 zł (SZACUNKOWO: 8 000 zł) Brak dokumentów, jeden kluczyk Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Toyota Model: Avensis Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1998 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkc
cena
8 dni temu
I licytacja Ruchomości TOYOTA RAV4 CENA WYWOŁAWCZA: 16 500 zł (SZACUNKOWO: 22 000 zł) Pojazd sprzedawany z jednym kluczykiem, bez dowodu rejestracyjnego i bez karty pojazdu. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Toyota Model: RAV-4 Typ nadwozia: inny Pojemność silnika: 1995 cm³ Rodzaj pali
cena
4 dni temu
I licytacja Ruchomości Toyota RAV4 CENA WYWOŁAWCZA: 22 500 zł (SZACUNKOWO: 30 000 zł) 01.01.2007 r. - data pierwszej rejestracji za granicą Ubezpieczenie OC ważne do 14.01.2027 r. Brak ważnego badania technicznego, ostatnie badanie techniczne ważne do 8.01.2026 r. Przebieg - 98565 mil Pojazd p
cena
7 dni temu
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Toyota Celica Supra rok 1980 CENA WYWOŁAWCZA: 24 000 zł (SZACUNKOWO: 32 000 zł) Pojazd po długotrwałym postoju. Pokryty warstwą kurzu. Stan powłoki lakierowej dostateczny. Liczne zarysowania i uszkodzenia. Widoczne ogniska korozji. Wnętrze wymaga profesjon
cena
wczoraj, 18:18
II licytacja Ruchomości Samochód osobowy Citroen C5 kareta sedan CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Pojazd do poprawek lakierniczych. Uszkodzony przedni zderzak. Silnik uruchamia się. Brak przeglądu technicznego, brak polisy OC, dowodu rejestracyjnego. Jeden kluczyk oraz karta po
cena
dzisiaj, 10:26
II licytacja Ruchomości Samochód osobowy Citroen C5 kareta sedan CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Pojazd do poprawek lakierniczych. Uszkodzony przedni zderzak. Silnik uruchamia się. Brak przeglądu technicznego, brak polisy OC, dowodu rejestracyjnego. Jeden kluczyk oraz karta po
cena
dzisiaj, 10:26
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy FORD FOCUS TDCI CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Dwa kluczyki, dowód rejestracyjny, klimatyzacja sprawna, tempomat, kierownica wytarta, otarcia zderzaków, silnik pracuje w miarę równo. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Ford Model:
cena
dzisiaj, 10:10
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy FORD FOCUS TDCI CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Dwa kluczyki, dowód rejestracyjny, klimatyzacja sprawna, tempomat, kierownica wytarta, otarcia zderzaków, silnik pracuje w miarę równo. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Ford Model:
cena
dzisiaj, 10:10
Oferujemy kompleksową pomoc ginekologiczną. Zapewniamy pełną dyskrecję, profesjonalne podejście oraz szybkie terminy realizacji. Działamy 7 dni w tygodniu i obsługujemy osoby z całej Polski. PRZYWRACANIE CYKLU usługi Farmakologiczne ✔ Szybki kontakt i sprawna organizacja ✔ Indywidualne podejście
cena
wczoraj, 21:34
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Citroen C4 1.6 HDI CENA WYWOŁAWCZA: 2 250 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Samochód osobowy Citroen C4 1.6 HDI, badania techniczne: 15.12.2026, ubezpieczenie: 11.12.2026, stan licznika: 450 145, organ egzekucyjny dysponuje jednym kluczykiem do pojazdu, brak dowod
cena
wczoraj, 18:20
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Citroen C4 1.6 HDI CENA WYWOŁAWCZA: 2 250 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Samochód osobowy Citroen C4 1.6 HDI, badania techniczne: 15.12.2026, ubezpieczenie: 11.12.2026, stan licznika: 450 145, organ egzekucyjny dysponuje jednym kluczykiem do pojazdu, brak dowod
cena
wczoraj, 18:20
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Toyota Celica Supra rok 1980 CENA WYWOŁAWCZA: 24 000 zł (SZACUNKOWO: 32 000 zł) Pojazd po długotrwałym postoju. Pokryty warstwą kurzu. Stan powłoki lakierowej dostateczny. Liczne zarysowania i uszkodzenia. Widoczne ogniska korozji. Wnętrze wymaga profesjon
cena
wczoraj, 18:18
I licytacja Ruchomości moneta z 1965 roku okolicznościowa CENA WYWOŁAWCZA: 37 zł (SZACUNKOWO: 50 zł) Nazwa katalogowa: Inne Opis przedmiotu: moneta okolicznościowa z 1965 roku "VII wieków Warszawy" Jednostka miary: sztuka (szt.) Liczba: 1 OGLĘDZINY: Białobrzeska 53a 02-325 Warszaw
cena
wczoraj, 18:17
I licytacja Ruchomości telefon iPhone XR CENA WYWOŁAWCZA: 300 zł (SZACUNKOWO: 400 zł) Przywrócono do ustawień fabrycznych, tylna obudowa koloru czarnego popękana, IMEI 353089109597738, brak kabla zasilającego, w zestawie etui. Nazwa katalogowa: Smartfon Marka: Apple Model: iPhone XR Rodzaj : Sm
cena
wczoraj, 18:17
I licytacja Ruchomości Dron DJI z pilotem bez baterii CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Dron DJI EN50689:2021 koloru szarego, brak baterii i innego wyposażenia, data na tabliczce 08.05.2019, pilot/kontroler koloru czarnego do drona DJI RC2 model RC331, nie uruchamiany, stan techni
cena
wczoraj, 18:17
![Samochód osobowy Toyota Yaris, r. prod. 2014 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 1 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0821/141904/ca692ac78/c002fae1-a957-da89-a8c7-dacda2d3e07e_b.webp)
![Samochód osobowy Toyota Yaris, r. prod. 2014 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 2 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0821/141907/78f57d2fb/7f12b384-03c4-bfcd-8142-e476dad0f078_b.webp)
![Samochód osobowy Toyota Yaris, r. prod. 2014 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 3 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0821/141910/15201da9f/ddff9cef-e3ec-a1c6-3eb5-80ffda09af74_b.webp)
![Samochód osobowy Toyota Yaris, r. prod. 2014 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 4 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0821/141917/5d74d9631/c839ad53-5e6a-f610-4bd4-c8fe2eacd4ab_b.webp)
![Samochód osobowy Toyota Yaris, r. prod. 2014 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 5 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0821/141924/f30edd50c/e281f122-65a3-2be4-216e-af838301f299_b.webp)
![Samochód osobowy Toyota Yaris, r. prod. 2014 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 6 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0821/141931/48bd18259/b95eaa37-b2de-2b7c-884f-84f99568a551_b.webp)
![Samochód osobowy Toyota Yaris, r. prod. 2014 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 7 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0821/141936/081daf6ca/ef05543e-381d-345a-c201-309601f1fec9_b.webp)
![Samochód osobowy Toyota Yaris, r. prod. 2014 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 8 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_wa.png)
![Samochód osobowy Toyota Yaris, r. prod. 2014 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 9 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)