Mercedes-benz gl 450 samochód osobowy van 2013 - i licytacja - [elicytacje] #62563226
I licytacja Ruchomości
MERCEDES-BENZ GL 450 SAMOCHÓD OSOBOWY VAN 2013
CENA WYWOŁAWCZA: 44 925 zł (SZACUNKOWO: 59 900 zł)
Pojazd sprawny. Wyprodukowany i przeznaczony na rynek USA, sprowadzony jako uszkodzony. Rok produkcji wg dowodu rejestracyjnego 2013, rok prodkucji wg tabliczki znamionowej 2012.
Badanie techniczne ważne do 18.03.2027. Pojazd posiada jeden kluczyk do stacyjki zapłonu i dowód rejestracyjny.
Szczegółowe informacje o sprzedawanym przedmiocie mogą Państwo uzyskać pod numerem telefonu lub .
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Mercedes-Benz
Model: GL 450
Typ nadwozia: van
Pojemność silnika: 4663 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Rok produkcji: 2013
Skrzynia biegów: automatyczna
Nr rejestracyjny: WND48273
Nr VIN: 4JGDF7CE6DA165532
Data pierwszej rejestracji: 2013-01-01
Przebieg: 155599 km
Kolor: biały
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2026-10-23
OGLĘDZINY:
Legionów 7
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie
14.09.2026 w godz. od 9:00 do 12:00
15.09.2026 w godz. od 9:00 do 12:00
Urząd Skarbowy w Nowym Dworze Mazowieckim
Łukasz Paczkowski
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/ab514cc7-912c-4a41-bf02-241dc4174ff0
I licytacja Ruchomości SAMOCHÓD OSOBOWY MERCEDES-BENZ CL 600 CENA WYWOŁAWCZA: 37 350 zł (SZACUNKOWO: 49 800 zł) Z uwagi na długotrwały przestój pojazdu nie uruchamiano. Konieczność weryfikacji sprawności oraz kompletności silnika wraz z osprzętem w warunkach serwisowych. Pojazd posiada jeden kl
cena
12 dni temu
I licytacja Ruchomości MERCEDES-BENZ CLS CENA WYWOŁAWCZA: 45 000 zł (SZACUNKOWO: 60 000 zł) 6.04.2011 r. - data pierwszej rejestracji za granicą Ubezpieczenie OC ważne do 10.10.2026 r. Brak ważnego badania technicznego, ostatnie badanie techniczne ważne do 10.10.2025 r. Pojazd posiada jeden kl
cena
7 dni temu
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Mercedes-Benz C 220 CDI CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Mercedes-Benz Model: C 220 Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika: 2148 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2003 Skrzynia biegów
cena
7 dni temu
I licytacja Ruchomości Mercedes-Benz E220 CDI CENA WYWOŁAWCZA: 3 750 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) Samochód osobowy Mercedes-Benz E220 CDI, data pierwszej rejestracji: 22.04.2003r., badania techniczne ważne do: 18.06.2026r., ubezpieczenie pojazdu: 18.08.2027r., stan licznika: 628498 km, pojazd posia
cena
8 dni temu
II licytacja Ruchomości Mercedes-Benz C 350 rok prod. 2007 CENA WYWOŁAWCZA: 10 700 zł (SZACUNKOWO: 21 400 zł) Badania techniczne ważne do 05.06.2026 roku. Dwa komplety kluczyków. Dowód rejestracyjny. Karta pojazdu. Książeczka serwisowa. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Mercedes-Be
cena
wczoraj, 14:28
II licytacja Ruchomości Samochód osobowy Citroen C5 kareta sedan CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Pojazd do poprawek lakierniczych. Uszkodzony przedni zderzak. Silnik uruchamia się. Brak przeglądu technicznego, brak polisy OC, dowodu rejestracyjnego. Jeden kluczyk oraz karta po
cena
dzisiaj, 10:26
II licytacja Ruchomości Samochód osobowy Citroen C5 kareta sedan CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Pojazd do poprawek lakierniczych. Uszkodzony przedni zderzak. Silnik uruchamia się. Brak przeglądu technicznego, brak polisy OC, dowodu rejestracyjnego. Jeden kluczyk oraz karta po
cena
dzisiaj, 10:26
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy FORD FOCUS TDCI CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Dwa kluczyki, dowód rejestracyjny, klimatyzacja sprawna, tempomat, kierownica wytarta, otarcia zderzaków, silnik pracuje w miarę równo. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Ford Model:
cena
dzisiaj, 10:10
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy FORD FOCUS TDCI CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Dwa kluczyki, dowód rejestracyjny, klimatyzacja sprawna, tempomat, kierownica wytarta, otarcia zderzaków, silnik pracuje w miarę równo. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Ford Model:
cena
dzisiaj, 10:10
Oferujemy kompleksową pomoc ginekologiczną. Zapewniamy pełną dyskrecję, profesjonalne podejście oraz szybkie terminy realizacji. Działamy 7 dni w tygodniu i obsługujemy osoby z całej Polski. PRZYWRACANIE CYKLU usługi Farmakologiczne ✔ Szybki kontakt i sprawna organizacja ✔ Indywidualne podejście
cena
wczoraj, 21:34
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Citroen C4 1.6 HDI CENA WYWOŁAWCZA: 2 250 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Samochód osobowy Citroen C4 1.6 HDI, badania techniczne: 15.12.2026, ubezpieczenie: 11.12.2026, stan licznika: 450 145, organ egzekucyjny dysponuje jednym kluczykiem do pojazdu, brak dowod
cena
wczoraj, 18:20
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Citroen C4 1.6 HDI CENA WYWOŁAWCZA: 2 250 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Samochód osobowy Citroen C4 1.6 HDI, badania techniczne: 15.12.2026, ubezpieczenie: 11.12.2026, stan licznika: 450 145, organ egzekucyjny dysponuje jednym kluczykiem do pojazdu, brak dowod
cena
wczoraj, 18:20
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Toyota Celica Supra rok 1980 CENA WYWOŁAWCZA: 24 000 zł (SZACUNKOWO: 32 000 zł) Pojazd po długotrwałym postoju. Pokryty warstwą kurzu. Stan powłoki lakierowej dostateczny. Liczne zarysowania i uszkodzenia. Widoczne ogniska korozji. Wnętrze wymaga profesjon
cena
wczoraj, 18:18
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Toyota Celica Supra rok 1980 CENA WYWOŁAWCZA: 24 000 zł (SZACUNKOWO: 32 000 zł) Pojazd po długotrwałym postoju. Pokryty warstwą kurzu. Stan powłoki lakierowej dostateczny. Liczne zarysowania i uszkodzenia. Widoczne ogniska korozji. Wnętrze wymaga profesjon
cena
wczoraj, 18:18
I licytacja Ruchomości moneta z 1965 roku okolicznościowa CENA WYWOŁAWCZA: 37 zł (SZACUNKOWO: 50 zł) Nazwa katalogowa: Inne Opis przedmiotu: moneta okolicznościowa z 1965 roku "VII wieków Warszawy" Jednostka miary: sztuka (szt.) Liczba: 1 OGLĘDZINY: Białobrzeska 53a 02-325 Warszaw
cena
wczoraj, 18:17
I licytacja Ruchomości telefon iPhone XR CENA WYWOŁAWCZA: 300 zł (SZACUNKOWO: 400 zł) Przywrócono do ustawień fabrycznych, tylna obudowa koloru czarnego popękana, IMEI 353089109597738, brak kabla zasilającego, w zestawie etui. Nazwa katalogowa: Smartfon Marka: Apple Model: iPhone XR Rodzaj : Sm
cena
wczoraj, 18:17
I licytacja Ruchomości Dron DJI z pilotem bez baterii CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 2 000 zł) Dron DJI EN50689:2021 koloru szarego, brak baterii i innego wyposażenia, data na tabliczce 08.05.2019, pilot/kontroler koloru czarnego do drona DJI RC2 model RC331, nie uruchamiany, stan techni
cena
wczoraj, 18:17
I licytacja Ruchomości telefon OPPO A31 CENA WYWOŁAWCZA: 150 zł (SZACUNKOWO: 200 zł) przywrócono do ustawień fabrycznych, tylna obudowa koloru czarnego, brak ładowarki. Nazwa katalogowa: Smartfon Marka: Oppo Model: A31 Rodzaj : Smartfony Specyfikacja techniczna : 64 GB / 4 GB Stan techniczny: u
cena
wczoraj, 18:16
I licytacja Ruchomości telefon REDMI Note 10 5G CENA WYWOŁAWCZA: 225 zł (SZACUNKOWO: 300 zł) Przywrócony do ustawień fabrycznych, tylna obudowa koloru czarnego, brak ładowarki, IMEI 86324705169358118. Nazwa katalogowa: Smartfon Marka: Xiaomi Model: Redmi Note 10 Rodzaj : Smartfony Specyfikacja
cena
wczoraj, 18:16
![Mercedes-benz gl 450 samochód osobowy van 2013 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 1 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0818/101026/802f65203/435a309b-72ca-11ba-f4e5-7cbade11fde0_b.webp)
![Mercedes-benz gl 450 samochód osobowy van 2013 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 2 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0818/101028/85171e970/96151a02-8f8c-bddb-db73-63a6f0ce1f97_b.webp)
![Mercedes-benz gl 450 samochód osobowy van 2013 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 3 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0818/101032/a95745ad9/fad4afd0-e89a-d1dc-b608-a0633533666c_b.webp)
![Mercedes-benz gl 450 samochód osobowy van 2013 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 4 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0818/101039/047b1da3a/9e6ab8fc-6e56-66f7-37fd-74e5e262a08b_b.webp)
![Mercedes-benz gl 450 samochód osobowy van 2013 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 5 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0818/101044/3afbaf559/7ef972ad-8b96-3cec-e840-2fa592e8c5f5_b.webp)
![Mercedes-benz gl 450 samochód osobowy van 2013 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 6 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0818/101047/fb9e12f8a/b783315f-c917-b3a6-09ca-ceffd486eb98_b.webp)
![Mercedes-benz gl 450 samochód osobowy van 2013 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 7 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0818/101051/8d80ce11f/ebb3750a-f3b4-7c41-7aa8-f2edb914351b_b.webp)
![Mercedes-benz gl 450 samochód osobowy van 2013 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 8 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0818/101057/0b9cf2741/39f7a744-2a5b-488c-66eb-c58161b7815c_b.webp)
![Mercedes-benz gl 450 samochód osobowy van 2013 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 9 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0818/101100/a1280384e/14396cdb-59ff-e96f-fdc6-f56a6d7d9105_b.webp)
![Mercedes-benz gl 450 samochód osobowy van 2013 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 10 - WARSZAWIAK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_wa.png)